18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku Klux Klan

Juust1ce • 2013-10-20, 22:40
Ku Klux Klan- jakaś sekta w hameryce co jarała żydów albo nigga, nie pamiętam :D

tu ognisko i kiełbaski

a tutaj początek obrzędów

halloween

tu jakieś suweniry- (chyba srajtaśma)


przerwa na obiadek



reszta w kom :D

Browaryt

2013-10-21, 15:37
Valkiria nie ogarnęła :D

rafic100

2013-10-21, 15:42
Wystawiasz coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Widać to opisie. Przeciętny użytkownik tego portalu powinien jednak wiedzieć czym jest Ku Klux Klan

quartz75

2013-10-21, 15:46
No i nie zapominać kto czarnych zwoził do Ameryki. Sami tam k***a nie przylecieli. Prawda jest taka, że ta cała potęga zbudowana jest na wyzysku i niewolnictwie. Prawda starsza niż najstarsza kurtyzana: przygłup musi sobie znaleźć wroga. Wtedy ma cel w życiu.

kaelem

2013-10-21, 15:52
Juust1ce napisał/a:

Ku Klux Klan- jakaś sekta w hameryce co jarała żydów albo nigga, nie pamiętam :D


wczoraj się urodziłeś chłoptasiu?

karimata2121

2013-10-21, 15:55
Dobra jakość zdjęć, no i kkk :) krata ode mnie

UBcjaPOLSKA

2013-10-21, 16:02
Za KKK zawsze piwo, a forumowym negrom krzyż w dupę!

An...........or

2013-10-21, 16:04
@Doktorsracik łohohoho teraz to pojechałeś grubo. Idź na jakąś homoparadę czy coś bo po twoich komentarzach widzę,że rurki ci dawno jaja zmiażdżyły. A te opinie homo-ciapato-murzynów które polecasz zachowaj dla siebie, bo tyle mają wspólnego z prawdą co jacykow z facetem.

Szlachetna idea KKK nie została zapoczątkowana przez biedę umysłową ani się z niej nie składała.
Pomyliłeś ich chyba z frontem lgtb(tak to się pisze?).

zagiel1111

2013-10-21, 16:08
Cytat:

nie pamiętam



Wstawiasz temat i jednym kliknięciem myszki nie chce ci się sprawdzić? j***na ignorancja, tobie soczysty ch*j w dupę, a dla mnie maść na ból dupy poproszę.

KurwaRomantyk

2013-10-21, 16:22
Antalor napisał/a:

@Doktorsracik łohohoho teraz to pojechałeś grubo. Idź na jakąś homoparadę czy coś bo po twoich komentarzach widzę,że rurki ci dawno jaja zmiażdżyły. A te opinie homo-ciapato-murzynów które polecasz zachowaj dla siebie, bo tyle mają wspólnego z prawdą co jacykow z facetem.

Szlachetna idea KKK nie została zapoczątkowana przez biedę umysłową ani się z niej nie składała.
Pomyliłeś ich chyba z frontem lgtb(tak to się pisze?).


A to co, sadistic jest tylko dla j***nych białych supremistów czy innych pie**olców? Wypie**alaj i nigdy nie wracaj, umysłowy indolencie.

An...........or

2013-10-21, 16:36
k***aRomantyk napisał/a:


A to co, sadistic jest tylko dla j***nych białych supremistów czy innych pie**olców? Wypie**alaj i nigdy nie wracaj, umysłowy indolencie.



No,no,no pogratulować :-D
Odpowiadając na pierwszą część twojego posta, to sadol może i nie.
Ale ja czuję się patriotą i nacjonalistą a także jestem przeciw wszelkim formom wynaturzenia i będę swoje zdanie wyrażać a także propagować taką postawę wszędzie gdzie tylko dam radę.
A ty możesz co najwyżej się zesrać ze złości, bo nic z tym nie zrobisz :amused:

Parzo

2013-10-21, 16:39
Szkoda że u nas to jest nielegalne, a by sie przydały takie klany :) co do @UP tak sadol jest dla białych, chyba kolega nie widział jak shejtowany został inny użytkownik co miał, dziewczyne arabke i ten ów użytkownik mieszkał też w niemcowni (owczarek niemiecki z niego) Tutaj nikt nie propaguje nienawiści, ale selekcje. Teraz możecie mnie wylizać w moje białe dupsko bo toleruje tylko słuszne wybory a nie, tańcze jak widomo kto między ludźmi by tylko mnie akceptowali. Po ch*j niby mamy komuś w dupe włazic? Powiedz mi? Wolisz by Cie akceptowali takiego jakim jesteś, czy k***a robisz lelum polelum by Cie tolerowali, sam sobie odpowiedz...

KurwaRomantyk

2013-10-21, 16:48
Antalor napisał/a:



No,no,no pogratulować :-D
Odpowiadając na pierwszą część twojego posta, to sadol może i nie.
Ale ja czuję się patriotą i nacjonalistą a także jestem przeciw wszelkim formom wynaturzenia i będę swoje zdanie wyrażać a także propagować taką postawę wszędzie gdzie tylko dam radę.
A ty możesz co najwyżej się zesrać ze złości, bo nic z tym nie zrobisz :amused:


Skoro jesteś przeciwko wynaturzeniom, to może zacznij od popełnienia samobójstwa.

quartz75

2013-10-21, 16:49
No właśnie sęk w tym, że niektórym tak się właśnie poj***ło. Z sadistic mamy kreskówki o sraniu i wieczne nawoływanie do buntu, podcieranie dupy patryjotyzmem, bandę cwe*i uważających siebie za elitę i sól tej ziemi. Niestety ale prawda jest taka, portal się przekształcił w bazę przygłupich pseudo nacjonalistów i narodowców. Homofobów, zaściankowców bez żadnej wiedzy, potrafiących powtarzać frazesy i slogany. Ludzi, którzy piszą o Polsce z małej litery, bez polskich liter. Nikt ich nigdzie nie chce, są tępieni jak tylko można. Tu mają przyzwolenie. A pozwala im na to nie kto inny jak przecież obywatel byłego ZSRR.

Juust1ce

2013-10-21, 16:55
banda kretynów :D a co miałem być poważny w takiej sprawie? mnie to śmieszy w ch*j i będe pisał co chciał i jak chciał, nie podoba się to wypie**alać :D

jak zwykle ktoś dał się nabrać :) )