18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zabił Anne - Polimaty extra

DR_DRE • 2013-10-28, 19:04
Witajcie,

Cytat:

Przed Wami zagadka kryminalna inspirowana książkami mistrza gatunku - Jo Nesbø. Zapraszam do jej rozwiązania! :) Komentarze są wyłączone aż do finałowego filmu, aby nikt nie zdradził zakończenia :)




Dodam od siebie, że bardzo fajnie zrobiona no i oczywiście jak na prawdziwego sadola 100% poprawnych odpowiedzi.

Enjoy



A no i nie czytajcie komentarzy przed obejrzeniem bo na pewno trafi się jakiś chędożony gałgan, który popsuje całą zabawę.

Rafixo

2013-10-29, 04:18
@pawu95

Ty to k***a jesteś debilem. Widzisz gdzieś tam słowa które mówią że JA tak zrobiłem? nie? to na ch*j sie wypowiadasz?

Baa... Gdzie jest napisane że JA posiadam Vectre B?

herdzik

2013-10-29, 07:04
@pawu95 - liczba w nicku to rok urodzenia? gratulujemy zdania na prawko...

Gibbo

2013-10-29, 09:42
wyszła z kuchni - bezpośrednia przyczyna śmierci :D

korinogaro

2013-10-29, 09:45
To z bieganiem po ciemku to taki połowicznie prawdziwy wniosek. Ja mieszkam prawie w centrum miasta i zanieczyszczenie światłem w nocy jest tak duże że spokojnie mogę chodzić po pokojach bez zapalonego światła bo widzę to co jest w koło. Jeśli babka mieszkała w domku też mogła mieć oświetlany pokój np. przez lampę na ulicy(a czego nie wiemy).

loki666

2013-10-29, 12:25
Więc, z góry powiem, kość potyliczna jest jeszcze trochę dalej, kość którą on wskazał to kość czołowa (os frontale). Kość potyliczna (ossa temporalia) łączy się z kością jarzmową (ossa zigomaticum). I uderzenie w nią jest niebezpieczne bo jest to najcieńsza kość czaszki stworzona w części z tkanki chrzęstnej.

(Swą wiedzę mogę poprzeć kierunkiem studiów gdzie uczę się o urazach i anatomii czyli fizjoterapia)

dzg

2013-10-29, 12:48
@pawu95

rocznik 95 ledwo ma 18 lat a juz znawca samochodow i rajdowiec :D


po tym jak ta picza powiedziala ze razem robily kuchnie wiadomo bylo ocb

Bituminiorz

2013-10-29, 17:42
Jest taki magazyn "Detektyw" i tam są zagadki na końcu magazynów typu "Kto kogo zabił"

modzgi

2013-10-29, 18:09
Dostała Kutachem w skroń, to jest oczywiste...

KMD

2013-10-29, 18:48
Wybrałem Weronikę, bo wydawała mi się zimną k***ą, ale miałem rację ;)

ellsworth

2013-10-29, 20:29
sc33 napisał/a:

Udalo mi sie dobrze wytypowac po tym idealnie wysprzatanym mieszkaniu, a glownie po tym, ze ona wiedziala o kasie, a on nie.


Minie sprawa kasy naprowadziła właśnie na jej chłopaka. To że nie wiedział mogło być zwykłym wypieraniem się, natomiast po co wspólniczka miałaby się łasić na kasę, która była przeznaczona na ich wspólną firmę?

Ruchacz_Dmuchacz

2013-10-30, 00:16
No nie powiem, pomysł przedni, realizacja trochę mniej ale generalnie wciągnęło mnie i czułem się trochę jak podczas gry w L.A Noire. I tez od początku typowałem opcje numer 2.