18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto wygrał Lotto Speedway Grand Prix of Poland w Warszawie?

kubalamb • 2015-04-19, 17:31
Jaja na Narodowym były wielkie. Miała być reklama żużla na cały Świat, wyszło jak zawsze.

Kto wg kibiców wygrał Grand Prix?


CichaWoda

2015-04-19, 18:52
i ja bo tez nie przyjechałem

smj12

2015-04-19, 18:52
Wyburzyc ten stadion w pisdu, same kompromitacje ,najpierw euro teraz zuzel..

aimbotakahl1

2015-04-19, 18:59
@up
w pisdu z tym szystkim !

bleblebator1

2015-04-19, 21:35
I tak twierdzę, że najlepiej im wyszedł basen narodowy

~Vuko

2015-04-19, 23:20
smj12 napisał/a:

Wyburzyc ten stadion w pisdu, same kompromitacje ,najpierw euro teraz zuzel..


O ile mi wiadomo za organizację GP odpowiada zewnętrzna firma, która wynajęła Narodowy na te zawody, więc nie wiem o ch*j Ci chodzi.

voidinfinity

2015-04-20, 02:05
Propo narodowego - jedyne skojarzenie:



Dla mało kumatych:

Ochódzki/Nowohucki - tusk
Hofander - pawlak
Miś - stadion narodowy
KS Tęcza - KC PO

Cytat:

Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogi słomianych inwestycjach :lol:


Steven

2015-04-20, 12:24
aimbotakahl1 napisał/a:

@up
w pisdu z tym szystkim !


Jak już to: wpisdu stym wszystkim.
Tszymajmy sie jakiegos schematu

trzeci41

2015-04-20, 15:09
jeśli się nie myle to chodzi o nawierzchnie tak?? temu odwołali zawody z tego co gdzieś przeczytałem ! jeśli tak to ci żużlowcy to są k***a c**y nie było chyba półmetrowych dziur co nie ?? ojjojo bo kamyczek tu jeest nie będe jeździł .... pie**olone bojączki

tita6

2015-04-21, 17:58
@trzeci41 Powiedział, kozak z internetu, który zapewne dupę zbiera z fotela na sranie i żarcie :) .

wonszo

2015-04-21, 18:39
@trzeci41

w dupie byłeś gówno (murzyna) widziałeś...
Byłem tam i widziałem jak na pierwszym łuku aż podskakiwali tymi motocyklami... Motocykl żużlowy to tylko rama, koła, silnik, sprzęgło. Bez hamulca, skrzyni biegów, amortyzatorów. To nie były warunki do jazdy... już w piątek zawodnicy skarżyli się na zły stan nawierzchni. A nawierzchnia? wyglądała jak piasek. Dosłownie. Ni to granit, ni cegła (bo na tym się jeździ) tylko jakieś miękkie i sypkie gówno. W pierwszym biegu na pierwszym zakręcie już się wywalili... Wygrała oczywiście taśma, która szła sobie jak baba. Raz z lewej, raz z prawej, nigdy k***a równo. Jak poszła równo po "naprawach" to SPIKER nawoływał do bicia braw TAŚMIE... no k***a. 3 razy bieg był powtarzany ze względu na nierówno idącą taśmę.
Dotrzymali tylko jednego. Jak się miało zakończyć po 23 biegach o 22 to się zakończyło o 22. szkoda tylko, że była tylko połowa biegów (12).
A kasy za bilety oczywiście nie zwrócą. ch*j im w dupe, Amen.

crankshaft

2015-04-21, 19:05
Z nawierzchnią i taśmą startową potrafiono sobie radzić nawet za "komuny". A tu ch*j, kolejny wstyd. To my się cofamy czy rozwijamy do uja wacka? To my k***a nawierzchni nie potrafimy zrobić w 2015 roku? Maszyny startowej nie potrafimy opanować? Na światła starty?

Obciach jak ch*j, jakiego nie było kiedy Dołomisiewicz jeździł w GKS Polonia Bydgoszcz. A Gollob stawiał pierwsze kroki razem z dawno już zapomnianym jego bratem.