18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto nie pije ten donosi

TOM-K • 2014-12-24, 14:01
Dwie kobiety w ciąży sączą drinki
Jedna do drugiej mówi:
- Kto nie pije ten donosi.

Tomikchomik1

2014-12-24, 14:25
Co jest najśmieszniejsze w tych wszystkich ludziach, którzy "jadą" po laskach, które piją albo palą w ciąży? Nie wiedza ludzka. Każdy lekarz, powie, że jeśli laska pali już w ch*j czasu, i zajdzie w ciążę, może palić dalej, ale mniej bo natychmiastowe odrzucenie, jest dużo groźniejsze dla niej i dla dziecka. Druga sprawa, alkohol. Organizm kobiety w ciąży, czasem sam domaga się go. Znam mnóstwo sytuacji, w których lekarz, wręcz namawiał do wypicia piwa w ciaży, bo jeśli organizm potrzebuje należy mu go dostarczyć (nie chodzi rzecz jasna o napie**olenie się, a o jedną lampkę wina czy szklankę piwa). Teraz jako że żyjemy w dość poj***nych czasach, to nastała "moda", na zabranianie kobietom w ciąży takich rzeczy, bo to szkodzi, co jest bzdurą. Kobietę w ciaży, można porównać do psa. Karmicie go najlepsza karmą, a on i tak pójdzie po łące i nawpie**ala się trawy, po czym ją wyrzyga, bo jego organizm tego potrzebuje. Więc zawsze chce mi się śmiać, z tych stereotypów na temat całkowitej abstynencji w ciaży, którą propagują ludzie, którzy nigdy nie zagłębili się dokładnie w temat. Całę pokolenia, od zarania dziejów piły, paliły itd, a mimo to dzieci rodzą się zdrowe (nie licząc debili, co bez konsultacji idą sie napie**olić, w zaawansowanej ciaży). Rzekłem, wesołych świąt czy coś.

grudzin7

2014-12-24, 14:40
@up a ch*j to kogo obchodzi? jeśli kobita upadła tak nisko aby tak mocno uzależnić się od szlugów czy wódy to jedynym wyjściem dla niej jest sterylizacja (opcjonalnie aborcja) bo skoro już sp***oliła życie sobie to czemu ma płodzić najprawdopodobniej niedorozwinięte dzieci, które potem będą w tej patologii dorastały, i również najprawdopodobniej będą miały niedoj***ne życie bez perspektyw... przejdź się po jakichś slumsach (nawet w Polsce) to zrozumiesz o czym mówię


a btw co do samego żartu to w pytke jest! piwko dla autora!

~Beny

2014-12-24, 15:02
@grudzin7, teraz mi odpowiedz, ale tak naprawdę, ile u ciebie w rodzinie jest kobiet, które przed, w trakcie i po ciąży paliły i mimo to, urodziły zdrowe dzieci. I nie pie**ol mi, że żadna nie pali/paliła.

biedronx

2014-12-24, 15:27
kawał skończył się po przeczytaniu tytułu i pierwszego zdania :D

_Radzias

2014-12-24, 15:38
Ja pierdziele , jeden kawał ,a tyle interpretacji :-D

bobson88

2014-12-24, 16:11
dobrze, że nie napisałeś puenty w tytule, bo kawał przestał być śmieszny...

woofer51

2014-12-24, 16:22
O i to jest k***a dowcip na poziomie. Niestety coraz mniej tu takich...

quetzalcoatl

2014-12-24, 22:25
Tomikchomik1 napisał/a:

Co jest najśmieszniejsze w tych wszystkich ludziach, którzy "jadą" po laskach, które piją albo palą w ciąży? bla bla bla bla



Właśnie widać, że twoja matka musiała ostro jarać i chlać w ciąży, że takiego debila urodziła.

w3

2014-12-24, 22:26
@tomikchomik1:
No nie mogę, jak niekompetentny idiota wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia.
Jesteś lekarzem? Za pewne nie. To nie wypowiadaj jak znawca. Alkohol w ciąży nawet w małej ilości może zaszkodzić dziecku i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi!

Poczytaj sobie o FAS (alkoholowy zespół płodowy) i przestań pisać bzdury albo z drugiej strony rób co chcesz, może jak Ci się trafi takie własne dziecko to zmądrzejesz, k***a.

TOM-K

2014-12-25, 13:41
RysioTaxyDriver napisał/a:

Wysrałeś ten kawał co?!!!

Tak, dokładnie.