18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto był w wojsku?

~Beniu_Beniu • 2011-11-16, 14:22
Patrzcie gimbusy co was ominęło.

Kawaleria Powietrzna

usere

2011-11-17, 08:00
ciekaw jestem co by pedalki w wojsku zrobily...

2kes

2011-11-17, 08:03
usere napisał/a:

ciekaw jestem co by pedalki w wojsku zrobily...


Kolego - po to była komisja przedpoborowa która zaglądała Ci nawet w rów żeby zobaczyć czy nie masz czasem zerwanego gwintu :)

Novik

2011-11-17, 09:10
nie byłem ale dobry film :D

Krzysztov

2011-11-17, 09:13
no cóż, ludzie z porządnym wychowaniem i czymś w głowie będą się zachowywać, a zakompleksione p*zdeczki będą szukać każdej okazji by udowodnić swoją 'wyższość'. czyi jak wszędzie.

Ponury Knur

2011-11-17, 10:13
Koli_fanklub napisał/a:


Masz zanik mózgu? Chyba mowa jest o poborowych, co nie?
Sam jestem porucznikiem po wyższej szkole wojskowej, w której teraz pracuję. Jednak na początku załapałem się jeszcze na szkolenie poborowych. Lem chyba w wojsku nie był bo głupota poborowych przebija najgłupszych internautów. Podejrzewam, że oni do dziś z internetu nie potrafią korzystać. To tak jak z murzynami za czasów kolonizacji. W wypadku poborowych było to po prostu tak, że byli za głupi żeby iść na studia lub zbyt głupi żeby się wykręcić. Co do sprawności fizycznej to na kompanię zdarzyło się z dwóch, którzy byli w miarę w dobrej kondycji. U reszty jedynym miejscem gdzie posiadali jakąkolwiek muskulaturę to był palec wskazujący, zapewne od klikania myszką.

A na koniec po prostu wisienka na torcie. Znacie tekst, że dużo się w wojsku nauczyli i mają dobre nawyki? Jak się otwierało drzwi na salę to w twarz waliła ściana smrodu. 90% się nie myło, a skarpetek wyprać nie umieli. Tego się k***a "mężczyźni" nauczyli właśnie nie obsrywać się. Niedorajdy życiowe teraz się szczycą, że w wojsku byli.

A to k***a wszystko było niby w jednej z najlepszych jednostek w Polsce.

Armia tylko zawodowa.




Ty jesteś kim?? :lol: :roll: :idzwch*j:
Pewnie jesteś kolejnym pajacem co wojsko zna tylko z defilady. To co ty gadasz i tobie podobni to sterotypy o wojsku. Ktoś kto był dobrze wie że pieprzysz głupoty. Więc przestań bo się ośmieszasz. Porucznikiem to ty chyba jesteś w pułku wozów drabiniastych.

Su...........cz

2011-11-17, 10:26
Broniłem się rękami i nogami by mnie nie wzięli, ale teraz jak na to patrzę, to trochę żałuję.

gremlin1982

2011-11-17, 11:52
Też się broniłem żeby mnie nie wzieli, ale niestety kat.A bez paragrafu nie dała mi większego wyboru po za jednostką, w której będę służył, czyli daleku w ch*j, albo jeszcze dalej i k***a w środku lasu w czarnej dupie, więc wybrałem daleko w ch*j hehe. MON jest popie**olony i taki ma być, ale dzięki jemu wyszedłem na ludzi, utemperowali mój charakterek i nauczyli szacunku, dzięki czemu nie siedze w pierdlu, a miałem duże zadatki na kryminał... W dzisiejszych czasach jak oglądam tych wszystkich popie**olonych cwanych małolatów to żałuje, że zlikwidowano zasadniczą służbę wojskową, bo przydała by się tym wszystkim ciotą taka szkoła życia, w której ani mamusia, ani tatuś ci nie pomoże! Dobrze pamiętam jak na kompanii największe cwaniaki i twardziele płakali, rozczulając się nad swoim żywotem i tych, którzy byli cisi, nie nadawali się kompletnie do wojska, ale pod koniec służby stawali się prawdziwymi żołnierzami, facetami i byli zadowoleni z ogólnego całokształtu. Wojsko daje niezłą szkołę życia, uczy szacunku, pomaga docenić i zauważyć sprawy, na które w normalnym życiu cywila nie zwracamy uwagi...

Mikuś

2011-11-17, 12:36
Pan Mularz napisał/a:

Jak czytam niektóre wasze komentarze, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać.
Nie dziwie się, że moi znajomi z klubu mówią o was jak o zwierzętach. Mówiłem im, że nie powinni tak o was mówić, że przecież w końcu tymi ludźmi jesteście i swój rozum macie. Nie chciałem się z nimi zgadzać, ale coraz bardziej zaczynam myśleć, że mają racje.
Wy sami chcecie być niewolnikami. Jak każdy pies lub kot chcecie mieć swojego Pana. Jesteście za obowiązkiem służby wojskowej tak?
Czyli dobrowolnie nakładacie na siebie obowiązek, zrzekacie się swojej wolności, chcecie odbyć służbę :D
Po prostu wy chcecie służyć. Jesteście podludźmi. Nie powiem, że zwierzętami. Jestem dobroduszny.
Pozdrawiam wszystkie moje sługi.



Sorry, ale w dzisiejszym świecie aby nie być pod kimś to tylko zakładając działalność gospodarczą. W każdej pracy masz swojego "Pana", którego rozkazy musisz słuchać i wykonywać. Różnica jest taka, że możesz się zwolnić, ale potem musisz iść do następnej (bo bądźmy szczerzy, abonament za internet kosztuje). Czyli jak widać wszyscy jesteśmy zniewoleni, czy to z wojskiem czy bez wojska.

BTW. na komisji dostałem kategorię A, ale oczywiście wolałem iść na studia niż do woja. W trakcie studiów wybiłem bark i jestem podatny na kolejne wybicia. Jak myślicie, czy gdybym miał kolejną komisję to bym dostał znowu A czy jednak ten bark mi drogę do wojska zamyka ?

Fredoo

2011-11-17, 12:52
Mikuś napisał/a:


BTW. na komisji dostałem kategorię A, ale oczywiście wolałem iść na studia niż do woja. W trakcie studiów wybiłem bark i jestem podatny na kolejne wybicia. Jak myślicie, czy gdybym miał kolejną komisję to bym dostał znowu A czy jednak ten bark mi drogę do wojska zamyka ?



to wszystko zalezy od komisji lekarskiej na ktora cie skieruja jesli chodzi o mnie to TWKL w gliwicach próbowal zrobic ze mnie daltoniste ale im sie nie udalo zawsze mozesz sie odwolac

GunzAlex

2011-11-17, 13:19
I tak z kazdym frajerem na calym swiecie trzeba a nie pedaly grzywki sobie zrobili i chodzą "Robie to co mi sie podoba , zabronisz mi?" do wojska psie j***ny

Pan Mularz

2011-11-17, 16:01
Mikuś napisał/a:



Sorry, ale w dzisiejszym świecie aby nie być pod kimś to tylko zakładając działalność gospodarczą. W każdej pracy masz swojego "Pana", którego rozkazy musisz słuchać i wykonywać. Różnica jest taka, że możesz się zwolnić, ale potem musisz iść do następnej (bo bądźmy szczerzy, abonament za internet kosztuje). Czyli jak widać wszyscy jesteśmy zniewoleni, czy to z wojskiem czy bez wojska.



Różnica polega na tym, że jeśli jesteś zdrowy, to do wojska musisz iść. Dodatkowo praktycznie nic za to nie dostajesz.
Pracodawca, natomiast, ma być twoim "wspólnikiem". Ty wykonujesz dane czynności, a on ci za nie płaci. Wszystko robisz dobrowolnie.
Inna sprawa jest taka, że obecnie panuje system, który nakłada na ludzi niesamowicie wysokie podatki oraz zakazy i nakazy.
To jest piramidka, kto stoi wyżej ten ma lepiej. Ja stoję wysoko, przyglądam się tym niżej i dziwię się im. Tylko ich głupotą mogę wytłumaczyć sobie ich postępowanie.

Autsajder

2011-11-17, 16:24
szkoda, że mnie to ominęło

Ponury Knur

2011-11-17, 16:36
Pan Mularz napisał/a:



Różnica polega na tym, że jeśli jesteś zdrowy, to do wojska musisz iść. Dodatkowo praktycznie nic za to nie dostajesz.
Pracodawca, natomiast, ma być twoim "wspólnikiem". Ty wykonujesz dane czynności, a on ci za nie płaci. Wszystko robisz dobrowolnie.
Inna sprawa jest taka, że obecnie panuje system, który nakłada na ludzi niesamowicie wysokie podatki oraz zakazy i nakazy.
To jest piramidka, kto stoi wyżej ten ma lepiej. Ja stoję wysoko, przyglądam się tym niżej i dziwię się im. Tylko ich głupotą mogę wytłumaczyć sobie ich postępowanie.



Dostajesz szkolenie, żarcie, ubiór i marny żołd. Musiałeś iść bo już teraz nie musisz.
Ty stoisz wysoko? Myjesz okna w wieżowcach czy jesteś operatorem dźwigu?

Su...........cz

2011-11-17, 16:56
Oszczerca napisał/a:


Ty stoisz wysoko? Myjesz okna w wieżowcach czy jesteś operatorem dźwigu?



Stoi wysoko, to taka przenośnia. Jest prezesem w dużej korporacji. Codziennie wraca do pustego domu, gdzie po zerżnięciu swojego psa, odpala pozłacanego laptopa, a jako stronę domową ma ustawiony sadistic.pl. Sadistic to takie forum, gdzie ludzi różnej maści, od dzieciaków po staruchów, łączy cecha niewiarygodnie wysokiej inteligencji. Wśród gimbusów, degeneratów, sadystów, narkomanów, alkoholików i innych inteligentów, mularz znakomicie się odnajduje. Koledzy z klubu wmawiają mu, że forum na którym przebywa, jest dla zwierząt, jednak on uparcie broni swoich pobratymców, twierdząc, że przecież to też są ludzie i swój rozum mają.

Wielu kretynów na tym forum widziałem, ale ten baran z symbolem mądrości* w awatarze, bije ich wszystkich na głowę ;)


*znaczenie jedno z wielu

Pan Mularz

2011-11-17, 16:58
Oszczerca napisał/a:



Dostajesz szkolenie, żarcie, ubiór i marny żołd. Musiałeś iść bo już teraz nie musisz.
Ty stoisz wysoko? Myjesz okna w wieżowcach czy jesteś operatorem dźwigu?



Muszę przyznać, że nick masz adekwatny do charakteru :)