18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto był w wojsku?

~Beniu_Beniu • 2011-11-16, 14:22
Patrzcie gimbusy co was ominęło.

Kawaleria Powietrzna

sosik

2011-11-16, 19:54
"Wepchnąć... Dobra sam wejdę" dobry tekst ;)

interferometr

2011-11-16, 20:03
polecam film samowolka.
Swoją drogą wojsko 20 lat temu to było wojsko.
2 lata zasadniczej służby i przepustka co pół roku...

Pan Mularz

2011-11-16, 20:05
Hahaha...
"To jest moja prawa ręka, to jest moja lewa ręka"
Tacy debile, że ich takich prostych rzeczy muszą uczyć :D
Macie tego więcej? Dawno tak się nie uśmiałem :mrgreen:

alur

2011-11-16, 20:11
przypomnialy mi sie lata jak bylem harcerzem bardzo podobnie nas tam meczyli, zeby bylo jeszcze wojsko nie mial bym nic przeciwko zeby tam isc aczkolwiek brakowalo by mi piwa.

asd1235

2011-11-16, 20:29
pan pulkownik to jednak fachowiec jest

kieroshaw

2011-11-16, 20:42
Tak btw, to chciało Ci się to sklejać?

soqu1

2011-11-16, 20:50
Dziś już nie ma obowiązku pójścia do wojska i kto chce iść? Prawie nikt! Dziękuję, dobranoc.

Fredoo

2011-11-16, 20:57
up! zobacz sobie statystyki sluzby NSR a poza tym jednostki raczej niechetni biora ludzi ktorzy nie maja sluzby zasadniczej

petervonwolfen

2011-11-16, 21:12
Wojsko z poboru - syf i malaria dla dla tych którzy byli na tyle tępi że dali się tam złapać. Szkoła życia? może dla tych maminsynków, którym mamusia przez całe życie prała skarpetki, prasowała i robiła kanapeczki. Ktoś pisał o przekroju społecznym. Może za komuny był przekrój. Później to gość po technikum to był profesor w tym bagnie. Reszta to ciemniaki po podstawówce i zawodówce, którzy nie potrafili napisać zdania po polsku bez zrobienia 10 błędów. Armia powinna być zawodowa. A próba wyszkolenia pacana, który nie potrafił przeczytać i zrozumieć instrukcji obsługi maski pgaz to starta pieniędzy.

Pan Porucznik

2011-11-16, 21:34
Beniu_Beniu napisał/a:

Patrzcie gimbusy co was ominęło.


No, w ch*j ich ominęło. Np. nauka śpiewania, tarzania się w błocie oraz pokrzykiwanie i pomiatanie przez typa o IQ szympansa. Tylko inne szympansy mogą zaprzeczać stwierdzenie, że to był stracony czas.

pkroliczek28 napisał/a:

solteck- jak nie byłeś w wojsku to sie nie wypowiadaj!!!!

Do wojska idą tylko przygłupy. Także więcej do powiedzenia jednak mają ludzie, którzy nie tam nie byli bo średnio mają 2x więcej IQ niż poborowy.

Oszczerca napisał/a:

Zaraz się posypią komentarze od tych co nigdy woju nie byli. Różni się tam ludzie zdarzają. Masz przekrój przez wszystkie klasy społeczne i charaktery.
Przynajmniej czegoś by się gimbusy o życiu nauczyły.
Teraz te hipsterskie c*pki nie dały by rady.
Nie przeżyły by że wszyscy tak samo ubrani.


Czego można się dowiedzieć o życiu od przygłupów? Tylko zera intelektualne mogą mówić, że to nie był stracony czas.

Oszczerca napisał/a:




ja ci współczuje bo nie wiesz o czym mówisz. Nie byłeś to skąd wiesz że było przej***ne?
Nie było tak źle. Zostaje wiele nawyków. I nauczył byś się czegoś.


Nawyk r*chania jednej dz**ki przez całą kompanię? Czy nawyk sikania na rozkaz? pie**olisz.

Oszczerca napisał/a:



Selekcja naturalna, słabi psychicznie. Wieszali się nawet...
Samowolka dobrze pokazuje fale, ale skrajny przypadek.
W woju nie było tak źle jak myślą gimbusy. Jasne że jak ktoś nie dawał sobie rady to dostawał w p*zde, ale tylko jako dodatkową mobilizacje do działania.


No w Samowolce główny bohater miał IQ wszystkich dziadków razem wziętych. Rzeczywiście bardzo dobry przykład.

BarteQ

2011-11-16, 21:39
5:25 hahaha ja pie**ole xD

sokolnikus

2011-11-16, 21:57
wojsko przede wszystkim uczyło życia w grupie i dystansu do życia oraz samego siebie, wielu przemądrzałym gnojkom z bogatym tatusiem by się taka szkoła przydała

Prototyper

2011-11-16, 22:00
ja niestety nie byłem w wojsku, i nie bd, ale czuję, że przymus wojska powinien wrócić, myślę, żejest to potrzebne, nie tylko mi ale i wszystkim innym dzisiejszym "nastolatkom"... szczególnie jak patrze na te dzieciaki które w wieku 9-10 lat biegają po osiedlu rzucając k***ami paląc i pijąc i przeglądają sadola w domu, a jak tkniesz go patykiem, to już jojczy i biegnie do mamusi , to tak myśle że przydałaby im się taka szkoła życia... pozdrawiam ( i poniekąd zazdroszcze) wszystkich którzyw wojsku byli.

Calme

2011-11-16, 22:13
Koli_fanklub napisał/a:


Do wojska idą tylko przygłupy. Także więcej do powiedzenia jednak mają ludzie, którzy nie tam nie byli bo średnio mają 2x więcej IQ niż poborowy.



Czyli uważasz że masz dwa razy wiecej IQ od ludzi którzy są w wojsku, a np. są pilotami samolotów tak?
W takim razie radzę dowiedzieć się czego muszą się uczyć i zapewniam Cię że przygłupów tam nie biorą. Ty za to idealnie tam pasujesz jako mięso armatnie ze swoim małym nic nie wiedzącym o świecie móżdżkiem.

Dymekx

2011-11-16, 22:33
Ja 2 lata temu dostałem kategorie A, Ja! człowiek chudy jak patyk i o wzroście 162cm. Polsko jesteś bezpieczna :D . Choć zawsze chciałem w taki sposób służyć ojczyźnie to nie oszukujmy się ja :D . Mało mam wiedzy praktycznej o wojsku ale sporo teoretycznej i wydaje mi się, że żołnierze powinni gadać prostym Polskim ale bez zbędnego chamstwa, powinni do woja brać ludzi z dobry zachowaniem i kulturą bo oni reprezentują swój kraj. Mój dziadek gdyby zobaczył to nagranie strzelił by sobie w łeb, bo by nie chciał mieć takich podkomendnych.