18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto był w wojsku?

~Beniu_Beniu • 2011-11-16, 14:22
Patrzcie gimbusy co was ominęło.

Kawaleria Powietrzna

mrozny

2011-11-16, 17:57
Masz browara bo sam pamiętam jak pieściłem łóżko w domu ;) albo jak na przepustce po przysiędze starałem się łapać krok kumpli :) to był klimat. swoją drogą właśnie pakuję się na poligon :)

Ponury Knur

2011-11-16, 18:00
mrozny napisał/a:

Masz browara bo sam pamiętam jak pieściłem łóżko w domu ;) albo jak na przepustce po przysiędze starałem się łapać krok kumpli :) to był klimat. swoją drogą właśnie pakuję się na poligon :)



To ci dupa zmrożą. Ciężko się było wdrożyć do cywila.

stas5072

2011-11-16, 18:21
gratuluje wszystkim, którzy byli w woju. ja co prawda byłem w jednym z ostatnich poborów ale i tak sporo mnie to nauczyło. a teraz żałuje że nie zostałem na zawodowego a miałem szanse.

andamarius

2011-11-16, 18:21
hmm... jedna rzecz mi tu nie pasuje.

gimbus - pogardliwe określenie gimnazjalisty.

WKU - trzeba mieć ukończone 18 lat.

Beniu_Beniu napisał/a:

Patrzcie gimbusy co was ominęło.



WTF?


EDIT: Zapomniałem że już nie ma obowiązkowych poborów :/.

Ponury Knur

2011-11-16, 18:23
andamarius napisał/a:

hmm... jedna rzecz mi tu nie pasuje.

gimbus - pogardliwe określenie gimnazjalisty.

WKU - trzeba mieć ukończone 18 lat.



WTF?


EDIT: Zapomniałem że już nie ma WKU :/.



Gimbus to nie wiek, to stan umysłu.

darecki328

2011-11-16, 18:30
Kiedyś dostałem 3 dni aresztu i brak przepustki za uderzenie kaprala... Opłacało się k***a!

Ra...........or

2011-11-16, 18:33
Moim skromnym zdaniem to też zależy od jednostki. Są takie, po których chłopaki faktycznie wychodzą twardzi i zaprawieni i są też takie na których przez cały okres chwalebnej służby będą biegać kapralowi po wódkę albo gorzej.

Ponury Knur

2011-11-16, 18:37
Raynor napisał/a:

Moim skromnym zdaniem to też zależy od jednostki. Są takie, po których chłopaki faktycznie wychodzą twardzi i zaprawieni i są też takie na których przez cały okres chwalebnej służby będą biegać kapralowi po wódkę albo gorzej.



To były te skrajne patologie. I tak się zdarzało.

Ra...........or

2011-11-16, 18:57
Up.

A jak jest teraz? Faktycznie taka ch*jnia jak piszą w gazetach?

kieroshaw

2011-11-16, 18:58
Szkoda, że już nie ma poborów :/ Sam nie byłem, ale takie coś przydało by się każdemu. Kiedyś byłem na 2tyg obozie harcerskim. tzn. nie byłem nim, tylko opiekunów mieliśmy druhów i wszystko było jak w harcerstwie. Po powrocie reszta domowników nie mogła się nadziwić - codziennie pobudka 7:30, szybka toaleta, łózko zawsze pościelone i ciuchy poskładane. I nie było tam głaskania po głowie, raz wyciągnęli nas o 1 w nocy z namiotów i w deszczu robiliśmy pompki za zagłuszanie ciszy nocnej. Nawet po takim zwykłym obozie człowiek jest odmieniony. Chcę powrotu poborów!

qhasz

2011-11-16, 19:20
teraz to ch*j nie wojsko !! płaczków od zaj***nia, szwejoza !!!

Pan Mularz

2011-11-16, 19:23
Wojsko powinno być zawodowe i dobrze płatne, a dyscyplina musi być. Głąbów trzeba temperować. Oczywiście bez przesady.

Listek

2011-11-16, 19:28
Mimo iż nie poszedłem do zawodowego ( choć mam książeczkę wojskową, jestem z pierwszej tury tych którzy iść nie musieli) to żałuję że się tam nie znalazłem... tam człowiek twardnieje. Taki rytuał naszych ojców, który z chłopców zmieniał ich w mężczyzn. Chociaż rezerwa powinna być na takiej zasadzie.

Pan Mularz

2011-11-16, 19:30
Listek napisał/a:

Mimo iż nie poszedłem do zawodowego ( choć mam książeczkę wojskową, jestem z pierwszej tury tych którzy iść nie musieli) to żałuję że się tam nie znalazłem... tam człowiek twardnieje. Taki rytuał naszych ojców, który z chłopców zmieniał ich w mężczyzn. Chociaż rezerwa powinna być na takiej zasadzie.


Ta, rytuał niewolników :D

cojo100

2011-11-16, 19:34
Chłop bez wojska to p*zda!!!