18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ksw top 10

PoloniaJuby • 2014-12-30, 12:25
Z okazji dziesięciolecia KSW przygotowało TOP 10 poddań ze Swojej organizacji. Całkiem przyjemne.



Lukasz2525

2014-12-31, 15:36
k***a , myślałem że 10 razy będzie Mamed

Ko...........on

2015-01-02, 01:50
Tak jak myślałem :D Bronienie tej śmiesznej gali, gdzie walczą kelnerzy. Mamed to mamed tamto. Jeszcze jakieś śmieszne nazwiska. Ja za to pamiętam inne nazwiska, zanim zaczęło się to śmieszne KSW. Może ktoś skojarzy, bo tu nie tylko UFC podam:

Jerome Le Banner, CroCop (ostatnio wpie**olił skośnemu), Rich Franklin, Fedor, Wanderlei Silva, Shamrock, Forest Griffin, czy nawet przerośnięty wolny Sapp, Kevin Randleman. Ich walki się oglądało. Jeszcze piękniejsze jest K-1. Wystarczy wypromować galę K-1 w Polsce a Januszerka się przerzuci.

Wy mi z jakimś mamedem co nawet Polakiem nie jest wyskakujecie. Farbowany lis jeden. To tak jak jarać się, że Michalczewski najlepszym bokserem na świecie. 48 zwyciestw na 50 walk. No k***a mistrz, Endrju przy nim to był leszcz... .

PS: Bedford? Myślałem o Johnny Bedfordzie a nie jakimś pionku nieznanym... ja pie**olę co za Januszerka...

Vongin

2015-01-02, 01:55
Ja to tam wolałem oglądać Pudziana jak byli Strongmani i zdobywał mistrzostwa świata :D