18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księża

Pan_Marszałek • 2013-08-03, 22:49
Księża na paradzie :-)


Na wypadek gdyby ktoś nie uczył się angielskiego:

„Straight catholic priests” - Heteroseksualni, katoliccy księża

presscot

2013-08-04, 20:58
Loaloa napisał/a:

Masz rację presscot, bezrobotni to profesja. A poza tym nikt ci przecież nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.



Jest różnica pomiędzy profesja, a "profesja"? Badania i artykuł na który się powołuj był anglojęzyczny. Jeśli znasz lepsze słówko określające grupy zawodowe, bezrobotnych i księży to powiedź.

stalowyszczur napisał/a:

Wszystkim obroncom watykanskiej holoty umyka wazny fakt. Tu nie chodzi o to, ze wsrod psychologow i nauczycieli statystycznie jest wiecej pedofili. To zreszta idiotyczna linia obrony tych czarnych kurew.

Chodzi o to, ze ojczulkow ktorzy lubia zabawiac sie z dziecmi traktuje sie jak zblakanych pasterzy. W ogromnej mierze kompletny brak poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, przenoszenie ich na inne parafie, uciszanie spraw, i co najgorsze, presja spoleczna na zaniechanie jakichkolwiek dzialan, zwlaszcza na wsiach i malych miejscowosciach, gdzie proboszcz jest drugi po papiezu. W przeszlosci zreszta bylo powszechne nakladanie ekskomuniki na rodziny pokrzywdzonych roszczacych pretensje. Myslicie, ze kiedykolwiek ksiadz zlozyl doniesienie na policje na innego ksiedza dotyczacego pedofilii? Prawo kanoniczne, k***a mac.

Irlandzki kosciol slusznie sie rozliczyl, co prawda panstwo musialo ich porzadnie wziac za morde raportem Murphy, w Polsce to sie nigdy nie wydarzy, bo zawsze jacys politycy zwesza kapital polityczny do ubicia i zablokuja jakiekolwiek dochodzenia.



W kontekście pedofilów, w mediach mówi się jedynie o kościele, a nie o nauczycielach, czy psychologach, więc nie wiem co Ci się upieprzyło że jest odwrotnie. Księża odpowiadają również prawnie za swoje uczynki i przeniesienie na inną parafie nic nie pomoże. Nigdy również nie słyszałem, aby polityk bronił jakiegoś pedofila czym kolwiek by sie parał, zwykły głuchy telefon co najgorsze najczęściej wychodzący z TVNu. Po czym wnosisz że elektryk doniósł by na swojego kolegę, a ksiądz nie ?

Jestem nie wierzący, ale uważam że w każdym zawodzie są męty. Tyle tylko że niektórym coś zdrowo się upie**oliło, że gwałt w sutannie jest gorszy od innych. Ani statystycznie księża nie r*chają więcej, ani przed sądem immunitetu ni mają, więc o co wam chodzi że tysiące głupawych obrazeczków na ten temat wrzucacie, do kościoła trzeba było chodzić do 18 roku życia?

!Timon

2013-08-04, 23:01
Bo lewica nienawidzi uogólniania i określania wszystkich jedną miarą dlatego:
każdy ksiądz to pedofil [chyba, że TVN powie, że któryś jest spoko],
każdy patriota to antysemita i rasista,
każdy zwolennik Korwina to pryszczaty nastoletni gimbus
każdy przedsiębiorca to krwiopijca i wyzyskiwacz

i tak by mnożyć i mnożyć...

Co do pedo i homo - coś często można przeczytać o wykorzystanym seksualnie chłopcu przez pedzia. Nie wiem kto prowadzi statystyki ale po liczbie samych artykułów prasowych mam wrażenie, że homoseksualiści wykazują większą skłonność do pedofilii.

Manipulacja lewicowych mediów?

milosciprzyjazn

2013-08-05, 08:09
prawicowy bool dupy do porannej kawy :] mmm

TOOM44

2013-08-05, 11:19
można też tłumaczyć "Normalni katoliccy księża" :D