18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz

Mercury001 • 2014-12-05, 18:45
Połowa lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.
Mała parafia gdzieś na wsi. W niedzielny zimowy poranek, ksiądz mieszkający w innej wsi, idzie do drugiej aby tam odprawić mszę.
Niespodziewane dolegliwości jelitowe, zmusiły go do skorzystania z osłony niewielkiego zagajnika, obok którego przechodziła droga.
Po przeszukaniu kieszeni, znalazł kilka chusteczek, które jednak okazały się niewystarczające, dlatego wytarcie rąk o śnieg było zbawienne.
Powąchał ręce i myśli:
- Teraz wszyscy mają katar więc może nie będą czuć podczas komunii.
W takim przeświadczeniu spokojnie udał się w dalszą drogę.
Msza przebiegała normalnie jak zwykle.
Podczas komunii bardzo liczna grupa wiernych starszych osób zbliżyła się do ołtarza.
Ksiądz wraz z ministrantem zaczęli rozdzielać kolejnym wiernym opłatki wraz z formułką "Ciało Chrystusa".
Wierni w skupieniu wracali do swoich ławek by tam odmówić modlitwę dziękczynną.
W jednej z ławek, mocno wiekowy, siwy jegomość, zamiast w skupieniu jak pozostali modlić się, coś półgłosem zaczął mamrotać.
- Przestań się wiercić stary i bądź cicho!... Syknęła żona.
- Jak mam przestać kiedy wszyscy dostali normalne Ciało Chrystusa, a mi się musiał dostać kawałek dupy!

pinkie222

2014-12-05, 23:12
Czyli po dotarciu do parafii nie mógł już rąk umyć? Nielogiczne więc nieśmieszne. Najlepsze dowc**y są krótkie i logiczne, a ten jest popsuty.

Mercury001

2014-12-05, 23:19
pinkie222 napisał/a:

Czyli po dotarciu do parafii nie mógł już rąk umyć? Nielogiczne więc nieśmieszne. Najlepsze dowc**y są krótkie i logiczne, a ten jest popsuty.



"- Teraz wszyscy mają katar więc może nie będą czuć podczas komunii.
W takim przeświadczeniu spokojnie udał się w dalszą drogę. "

Widać, czytanie ze zrozumieniem nadal jest twoją słabością. Popracuj nad tym, a może unikniesz wymiany na lepszy model ;)

BongMan

2014-12-06, 00:58
Mercury - naprawdę z Sosnowca?

pinkie222

2014-12-06, 03:39
Mercury001 napisał/a:



"- Teraz wszyscy mają katar więc może nie będą czuć podczas komunii.
W takim przeświadczeniu spokojnie udał się w dalszą drogę. "

Widać, czytanie ze zrozumieniem nadal jest twoją słabością. Popracuj nad tym, a może unikniesz wymiany na lepszy model ;)



Nie dość, że debil, to jeszcze się broni przed prawdą. A dokąd ta droga go zaprowadziła? Do kościoła, skoro wierni mieli ławki. A w kościele mógł ręce umyć. Czytasz w ogóle co nie tylko ja ale i sam piszesz? Czy nie potrafisz przyjąć krytyki?

smarek12

2014-12-06, 07:32
@up
Nie zrób kupy.

Gilznosa

2014-12-06, 08:19
Wilgotność na poziomie 0% wyczuwam.....

adamko

2014-12-06, 10:07
Gówniany suchar, nie czytać

mormakill

2014-12-06, 10:34
ten kawał jest aż tak ch*jowy, że aż sadystyczny

~tip.top

2014-12-06, 12:10
poszedł żul do kościoła i akurat trafił na komunię, pyta się kobiety
-pani, tam coś dają?
-dają, dają
a więc żul stanął w kolejce. zobaczył to ksiądz i do ministranta
-takiemu parchowi komunii nie damy, masz coś innego?
-może być guma
-dawaj
podszedł żul, ksiądz dał mu gumę, żul poszedł uklęknąć
w pewnym momencie pyta się kobiety
-pani, a co to jest?
-ciało chrystusa
-to chyba na ch*ja trafiłem, bo gumiaste jakieś

Thunbi

2014-12-06, 12:39
Dobra, wiemy, że większości się ten dowcip nie podobał, bo w roli głównej był ksiądz, którego ośmieszono.
Gdyby w tym sucharze był ktoś inny, a nie ksiądz, to uznano by go za znośny. Gdyby obrażał Tuska to byłby epicki.

Mercury001

2014-12-06, 13:32
pinkie222 napisał/a:



Nie dość, że debil, to jeszcze się broni przed prawdą. A dokąd ta droga go zaprowadziła? Do kościoła, skoro wierni mieli ławki. A w kościele mógł ręce umyć. Czytasz w ogóle co nie tylko ja ale i sam piszesz? Czy nie potrafisz przyjąć krytyki?



Czy ty zauważyłeś, że to jest kawał ? Hehe, niezły z Ciebie trollek ;-) .Szkoda tylko, że swoją frustrację z niepowodzeń w życiu wylewasz przez klawiaturę, a nie np. sport. Buziaczki ;)

BongMan napisał/a:

Mercury - naprawdę z Sosnowca?



Jedyną prawdziwą informacją jest wiek. Pozdrawiam

pinkie222

2014-12-06, 14:12
smarek12 napisał/a:

@up
Nie zrób kupy.



Robię kupę regularnie, Tobie też doradzam nie trzymać, bo jak wstrzymujesz się od robienia kupy to gówno idzie do głowy.

Mercury001 napisał/a:



Czy ty zauważyłeś, że to jest kawał ? Hehe, niezły z Ciebie trollek ;-) .Szkoda tylko, że swoją frustrację z niepowodzeń w życiu wylewasz przez klawiaturę, a nie np. sport. Buziaczki ;)



Masz poważne problemy, ktoś Ci wykazał, że ten kawał jest ch*jowy i nielogiczny to się rzucasz jak murzyn na arbuza :D Dorośnij i pisz porządne kawały to ludzie nie będą ich krytykować.

Mercury001

2014-12-06, 15:08
pinkie222 napisał/a:



Robię kupę regularnie, Tobie też doradzam nie trzymać, bo jak wstrzymujesz się od robienia kupy to gówno idzie do głowy.



Masz poważne problemy, ktoś Ci wykazał, że ten kawał jest ch*jowy i nielogiczny to się rzucasz jak murzyn na arbuza :D Dorośnij i pisz porządne kawały to ludzie nie będą ich krytykować.




Oj dzieci, dzieci haha :-) Dobrze, to Ty napisz porządny kawał, który będzie bardzo popularny, żebym miał jakiś punkt odniesienia :)

Jaca.natka

2014-12-06, 15:38
Przecież prze wejściem do kościoła zawsze jest zlew z wodą :D