18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz świr

itemeczek • 2014-02-26, 17:55
Miałem wątpliwości czy dac tutaj, czy do dokumentalnych. Zdecydowałem wrzucić tutaj, może więcej osób zobaczy, że czarni to nie sami pedofile i złodzieje



Nie, nie jestem żadnym fanatykiem, nie chadzam też do kościoła.

lobominator

2014-02-28, 15:15
Zajebisty koleś, też znam jednego spoko księdza, robi spotkania dla studentów co niedzielę o 20 i zajebiście wymiata na gitarze. Parę razy tam byłem ze swoją byłą laską i raz zagrał "na mszy" "Nothing Else Matters" Metalliki i zajebiście mu wyszło. Prawda jest taka, że są księża z powołania, naprawdę zajebiści ludzie i tacy co tylko poszli do seminarium po kasę i żeby rozdawać snickersy.

PS. Dałbym drugie piwko za Ziemca, bo lubię kolesia, trochę "gorących" scen w życiu też przeżył.

rondżeremi

2014-02-28, 15:26
kpiciel napisał/a:

Kumaty gościu. Za to lubię "czarnych", w zdecydowanej większości przypadków charakteryzuje ich wysoka kultura i intelekt. Nie to co ich adwersarzy, odreagowujących swoje kompleksy niedojrzałych pseudo intelektualistów.


nie jestem pseudointelektualistą wiec mówie że może klecha sp***alać :-D

lobominator

2014-02-28, 15:29
rondżeremi napisał/a:

nie jestem pseudointelektualistą wiec mówie że może klecha sp***alać :-D



A może lepiej Ty sp***alaj baranie jeden.

Gadriela

2014-02-28, 15:46
Niestety. Założenia Szlachetnej Paczki są dobre, ale przez wolontariuszy, którzy dają paczki każdej rodzinie uczy się biednych ludzi właśnie postawy roszczeniowej... Po to się wypełnia ankietę, po to można odrzucić rodzinę, do której się przychodzi, aby wyeliminować nierobów i pomóc nieszczęśliwym/samotnym/etc.

Crewloor

2014-02-28, 15:49
,,Pani Ani z ulicy Grodzkiej" przypadek? Nie sądzę.

white_rabit

2014-02-28, 16:11
Prawi dobrze. To czego doświadczył było za pewne fascynującym przeżyciem, ale myślę że nie można tego nazwać nawróceniem, a chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą w "Boga".

Ale filozofię życia ma całkiem ciekawą.

Cytując Nietzsche'go: "Ostatni Chrześcijanin umarł na krzyżu"

ra...........el

2014-02-28, 21:21
ocieplania wizerunku katoli c.d.

ps. "Nie, nie jestem żadnym fanatykiem, nie chadzam też do kościoła" - dobrze, że powiedziałes, w takim razie jesteś spoko... <facepalm>

sidian

2014-02-28, 22:31
@kpiciel: Ciekawe, że ich wyznawcy znacznie rzadziej odznaczają się nadzwyczajnym intelektem. Doprawdy, ciekawe.

Kotovsky

2014-03-01, 10:14
kpiciel napisał/a:

Kumaty gościu. Za to lubię "czarnych", w zdecydowanej większości przypadków charakteryzuje ich wysoka kultura i intelekt. Nie to co ich adwersarzy, odreagowujących swoje kompleksy niedojrzałych pseudo intelektualistów.



Co Ty pie**olisz. Oni idą do seminariów i na studia teologiczne, gdzie uczą ich jak wciskać ludziom kit w dupe i gówno w usta. Mają lata szkoleń z wywijania się z trudnych pytań i przymusowe pranie mózgu. Cały ten ich "intelekt" jest nabyty od KK, który doskonale wie jak przygotować ich na wiele sytuacji. A przeciętnym rozmówcą jest chłopaczek z gimnazjum, więc skończ pie**olić. To tak jakbyś mówił, że obama ma rację, bo dobrze przemawia.