18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ksiądz do uczennicy: Tak to mów do męża. W noc poślubną!

marna • 2010-09-24, 11:46
"Ksiądz pomylił katechezę z wychowaniem seksualnym.

Ach te lekcje religii. Nic tylko wzbudzają kontrowersje. Jak nie finansowe czy ideologiczne, to obyczajowe. W Chojnicach skandal wywołał ksiądz katecheta. I to wcale nie dlatego, że dobierał się do ucznia, jak można by się po księdzu spodziewać. Na szczęście afera jest nieco lżejszego kalibru. "Wieczór Wybrzeża" z przyjemnością informuje nas, że podczas lekcji pewna uczennica miała kłopot z nadążaniem za tokiem myślowym księdza. I próbując zapisać to co katecheta dyktował mruknęła nieco zbyt głośno.

-Wolniej, wolniej.

Ksiądz postanowił wtedy błysnąć luzactwem i zabawić się w mistrza ciętej riposty.

-Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej.

Uczniom opadły szczęki ze zdziwienia. Bynajmniej nie dlatego, że riposta była celna. Byli w szoku, że katecheta, w dodatku ksiądz, może tak zwrócić się do ich koleżanki. O sprawie powiedzieli rodzicom, a ci poszli do dyrektorki gimnazjum.

Co nie znaczy, że ktokolwiek odważył się rozmawiać z "Wieczorem Wybrzeża" pod własnym nazwiskiem. Wszyscy zgodnie zauważają, że Chojnice nie są metropolią i nawet rezygnacja z uczęszczania na katechezę nie przechodzi bez echa.

Dyrektorka szkoły uważa, że ksiądz powinien wyjaśnić sprawę z uczniami i rodzicami. Nie chce go zwalniać, gdyż:

Uważam, że każdy może popełnić błąd, a nam nie wolno przekreślać z tego powodu doświadczonego, bo z czteroletnim stażem, nauczyciela.

Sądzę, że gdyby powiedział tak nauczyciel jakiegokolwiek innego przedmiotu, to już byłby zwolniony z pracy. Ale, jak wiadomo, katechetom w Polsce wolno więcej. Ten mały
skandal, na temat którego kuria odmawia komentarza, jest kolejnym argumentem za tym, że lekcje religii nie powinny odbywać się w szkole.

A swoją drogą, to ciekawe skąd ksiądz, będący formalnie zobowiązany do przestrzegania celibatu, wie co żona krzyczy do męża w czasie nocy poślubnej? Czyżby w seminariach duchowych były wykłady na ten temat?"

źródło: http://www.pardon.pl/artykul/12531/ksiadz_do_uczennicy_tak_to_mow_do_meza_w_noc_poslubna

ciekawe info z miasta, w którym się urodziłam 8-)

Psikus wykolejony

2010-10-14, 11:13
Naprawdę delikutaśna ta dzieciarnia. Taki luzak na lekcji to skarb :-)
blachapl, piwo dla wszystkich!

Gszysztow

2010-10-14, 11:21
Cytat:

A swoją drogą, to ciekawe skąd ksiądz, będący formalnie zobowiązany do przestrzegania celibatu, wie co żona krzyczy do męża w czasie nocy poślubnej? Czyżby w seminariach duchowych były wykłady na ten temat?"



Może dlatego, że czego byś k***a nie włączyła to prędzej czy później pojawia się temat seksu?

Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ksiądz to taki kosmita z innej planety w czarnym ubraniu. To jest normalny człowiek jak ty i ja, czasem chcę por*chać, czasem się wkurzy, a czasem zaśpi na mszę (taka ludzka natura) z tą różnicą, ze ma takie a nie inne przekonania i żyję według reguł, które wybrał. Owszem, powinien świecić przykładem, może i nawet to robi, ale i tak na każdym j***nym kroku czeka banda, której jedynym zajęciem jest wyłapywanie mniejszych lub większych wpadek pana w sutannie. Jeszcze żeby jej jebnął krzesłem przez łeb albo sprzedał samolocik w tył głowy to afera* była by uzasadniona a tak? Gdybym na jeden dzień wrócił do szkoły i spisywał rzeczy dwuznaczne/niemoralne wypowiedziane przez nauczycieli to bym dobre dwie strony A5 zapisał (z czego jedna samych przekleństw gościa od PO, z tym, ze to już było liceum).


*afera- Ósma cecha istot żywych wykształcona tylko u ludzi. Bez afery większość osobników Homo Sapiens Sapiens nie miała by się czym żywić i najzwyczajniej w świecie dokonała żywota.

PaczekDNA

2010-10-14, 11:29
Pewnie po lekcji i całej aferze pójdą grać w "Słoneczko" a tu skandal o mały żart co by nie mówić nawet celny.

777

2010-10-14, 12:33
wyrwało się komuś i od razu poszło w świat, każdemu człowiekowi może się zdarzyć, ale zamiast się pośmiać to małolaty poszły od razu do dyrektora... masakra

Cypisek_

2010-10-14, 12:48
Autorka chyba liczyła na własną wojenkę antykościelną ale się przeliczyła.

marna

2010-10-14, 13:31
cypis napisał/a:

Autorka chyba liczyła na własną wojenkę antykościelną ale się przeliczyła.



znając ją, chyba jednak nie liczyła :roll:

Black Snake

2010-10-14, 13:46
U nas co chwilę w szkole leci podobny tekst i nikt nie narzeka...

ŁYSY

2010-10-14, 15:24
staż na pełnej k***ie całe cztery lata

mildyner

2010-10-14, 15:56
mnie wk***ił tekst, że katecheci mogą więcej. k***a, jakim prawem? Widać, że polskie katolictwo i chrześcijaństwo schodzi na psy