18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzywa bania Briana po grzybkach

polipropylen • 2012-11-24, 14:28
Mózg rozj***ny

filthy666

2012-11-24, 22:27
@nisanosa
może zepsuje ci światopogląd ale grzybki nie wywołują nierzeczywistych halucynacji, raczej modyfikują to co widzisz i twój sposób odbierania tego. Na przykład falowanie płaskich powierzchni, które normalnie są nieruchome, ulice wyglądające jakby płynęły niczym rzeka, ewentualnie zakrzywianie krawędzi i zaburzenia kształtów, może jakieś kolorowe wzorki. Nie miałem jeszcze do czynienie z osoba która by po grzybach, lub grzybopodobnych dragach widziała coś czego nie ma albo wkręcała sobie jakieś pierdoły typu śnieg w sierpniu i nie spodziewam się żeby to się zmieniło bo po grzybach po prostu wiesz ze to co widzisz to tylko zmiany percepcyjne, ta faza aż tak nie pochlania...

Kruasant

2012-11-24, 23:56
Jak ja bym zjadł takie grzybki :D

ksy89

2012-11-25, 13:48
Są legalne narko. Dziłające tak jak lsd czy grzyby.
Po nich tak samo się jebie w mózgu...
Jednak mój badtrip, jeden był ciężki i ogromna panika i strach, przed oczami rzucały się cienie, dodam tyle ze przez las szedłem.
Jak kogoś interesują tego typu opowieści pisane na faktach, polecam trip raporty np na neurogroove.
Dobranoc.

stalowyszczur

2012-11-25, 13:50
Jaki to odcinek, bo chyba nie widzialem...

Szakal77

2012-11-25, 14:10
Mhm to raczej nie grzybki tylko hydrotryptamina ...

stalowyszczur

2012-11-25, 14:16
A co to za wynalazek? Kolega ma chyba na mysli dimetylotryptamine?

Borsuczi

2012-11-25, 15:25
Opowiedzcie mi więcej o waszych przygodach z narkotykami...to takie zajmujące.

smyndryl

2012-11-25, 17:53
To ta jakże popularna ostatnio metocyna, znana rownież jako HO-MET :)
Takie badtripy to raczej po bieluniu się mogą zdarzać.

A Ty Kruasant nie marudź tylko idź sobie nazbieraj, troche po sezonie ale może gdzieś coś znajdziesz jeszcze.. Ale ale, Ty masz 13 lat, nie powinieneś jeszcze jeść psychodelików. Naprawdę.



Chyba, że chcesz skończyć jak Magik :D

Gonzoitano

2012-11-26, 00:23
prawdziwe halucynacje tylko po benzydaminie, albo dwutygodniowym ciągu alkocholowym

dejmen3

2013-08-19, 20:31
mglisty napisał/a:

To chyba osobiste przeżycia MacFarlana. Z ciekawości zapytam- mniej więcej tak właśnie wyglądają "bad tripy"? ;)


mniej więcej tak, przez pół godziny umierałem, a potem halucynacje