18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Bosak vs palikotowiec

wolek112 • 2013-06-15, 15:10
Krzysztof Bosak(Ruch Narodowy) w debacie dotyczącej homosiów i parady równości niszczy Grzegorza Sikorę(Ruch Palikota), w bardzo dobrym stylu. Pederasta od palikmiota po prostu został wypunktowany.


RockyWood

2013-06-15, 15:22
sorry ale facet przebierający się za kobietę, używający czerwonej szminki to transwestyta = zboczenie = choroba psychiczna. Na tej "paradzie" dziwadeł takich nie brakuje.

Wiki:
Cytat:

Transwestytyzm (eonizm, metatropizm) – polega na upodobnianiu się do osoby płci przeciwnej poprzez ubiór i zachowanie w celu osiągnięcia satysfakcji emocjonalnej (transwestytyzm podwójnej roli) bądź seksualnej (transwestytyzm fetyszystyczny). Jest przedmiotem badań seksuologii, seksuologii klinicznej, psychologii oraz psychiatrii. Na podstawie danych klinicznych można oszacować liczbę transwestytów na nie więcej niż 1% populacji mężczyzn (nie ma prawie żadnych danych dotyczących transwestytyzmu u kobiet).



...tak - bardzo normalne :)

człowiek_toster

2013-06-15, 15:29
jedna z niewielu osób która w czasach dzisiejszych mądrze gada. wypowiedzi dają do myślenia, mysle, że Pan Krzysztof Bosak znajdzie wielu zwolenników i to w bardzo krótkim czasie ;) Piwko Panie Bosak! :)

Jad Kiełbasiany

2013-06-15, 15:31
5:0 dla Bosaka :> Palikmiociarskie homoniewiadomoco zostało zmiecione w retoryce, a postawione pytanie przez Krzyśka w 11'29: "A co pan rozumie poprzez równouprawnienie?" i wypocona na nie odpowiedź tego kryptohomosia, skompromitowało go po całości. Miło.

No, no... i zostało zepchnięte do odmętów sadistica.

Taknie78

2013-06-15, 15:31
Bosak dobrze gada, pedałek nic tylko k***a uśmiechał się jakby ktoś go w dupe zapinał i nic sensownego nie powiedział. Jeszcze może się uwolnimy od homopropagandy.

imba_chip

2013-06-15, 17:28
co to k***a robi w dziale polityka ?

Lynx

2013-06-15, 18:09
imba_chip napisał/a:

co to k***a robi w dziale polityka ?



a co, tak go zjechał, że powinno być na hardzie?

wypizdson

2013-06-15, 20:14
Znam Sikorę, kawał z niego ch*ja, wygląda na ciotę, ale wierzcie mi, kawał z niego ch*ja.
Zabaweczka Janusza Palikota, kręci się przy nim praktycznie na codzień. Aż mnie dziw bierze, że on się niczego nie uczy, do tej pory pracował (tak podejrzewam) ze sztabem szkoleniowców a jedyne czego się nauczył to władanie dłońmi... Interesuję się socjotechniką i językiem niewerbalnym.

Powiedzcie mi, kto jest patronem Pana Bosaka? Wygląda na młodego chłopka, a gada i zachowuje się jak rasowy polityk.

I tak, przylansze, obcuję w tym środowisku zwanym sejmem RP. Wielu posłów nie potrafi się wypowiadać tak płynnie i spokojnie jak on. Dlatego, jeszcze raz, kto go uczył?

Ivanowic

2013-06-15, 23:52
Wódki mu dać bo mądrze gada :D Celne i przemyślane wypowiedzi kontra otrzaskane slogany lewicy o mowie nienawiści...obie strony przedstawiły dobrze wygląd obu stron sceny politycznej i widać jak lewica licho przędzie :D
Amen

mic.mat

2013-06-16, 00:20
Zabawne jest to, że jakby ściągnąć parasol ochronny(w mediach mainstreamowych) dla wszelkiej maści lewactwa poparcie spadłoby diametralnie. Możliwe, że efekt domina zakończyłby się na sejmie.(wyborach - sfałszować można jakiś procent, ale nie 50))

Wystarczy spojrzeć na spotkania Ruchu Narodowego, a PalikotoSiwca (Europa 40%). Całkowicie inne panujące atmosfery. Szkoda tylko, że poza kamerami mediów.

grot

2013-06-16, 14:22
wyp*zdson napisał/a:

Znam Sikorę, kawał z niego ch*ja, wygląda na ciotę, ale wierzcie mi, kawał z niego ch*ja.
Zabaweczka Janusza Palikota, kręci się przy nim praktycznie na codzień. Aż mnie dziw bierze, że on się niczego nie uczy, do tej pory pracował (tak podejrzewam) ze sztabem szkoleniowców a jedyne czego się nauczył to władanie dłońmi... Interesuję się socjotechniką i językiem niewerbalnym.

Powiedzcie mi, kto jest patronem Pana Bosaka? Wygląda na młodego chłopka, a gada i zachowuje się jak rasowy polityk.

I tak, przylansze, obcuję w tym środowisku zwanym sejmem RP. Wielu posłów nie potrafi się wypowiadać tak płynnie i spokojnie jak on. Dlatego, jeszcze raz, kto go uczył?



Długo się kręcił przy Giertychu.

wypizdson

2013-06-17, 11:48
Skoro Giertych teraz się kręci przy PO, to możliwe, że nowa warstwa betonu nam tu wyrasta.