18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Bęgowski odchodzi z Twojego Ruchania

Dexiuu • 2014-06-27, 12:37
Także tego. Twoje r*chania traci wartościowego zawodnika:( Ania przechodzi do Zielonych. Teraz zostanie Rośliną.


Jak podała Superstacja, Anna Grodzka złożyła legitymację partyjną Twojego Ruchu. Była już posłanka partii Janusza Palikota będzie reprezentować w Sejmie Zielonych.
- Podjęłam decyzję o tym, że wstępuję do partii Zieloni, jednocześnie rezygnując z obecność w partii Twój Ruch - mówi w rozmowie z dziennikarzami Superstacji. - Bardzo się cieszę, że Anna Grodzka będzie poszerzać działania Twojego Ruchu na środowisko Zielonych. Będziemy reprezentowali nie tylko środowiska liberalne lewicowe, to poszerzenie naszej bazy politycznej - tak tę decyzję skomentował lider Twojego Ruchu Janusz Palikot.

Na razie Anna Grodzka pozostanie w klubie parlamentarnym Twojego Ruchu. Jak zaznacza, po to, by "budować mosty na lewicy".
:cumshot:

Śmiało można powiezieć, że wyłożyła lachę na partię

markop4321

2014-06-27, 12:43
Piekna Mery Korki 4 odchodzi jaka k***a strata.

lakes666

2014-06-27, 12:44
omg czemu tym krajem maja rządzić geje i transwestyci .... czemu mniejszość ma sterować większością .

maderfakermen

2014-06-27, 12:44
Krzysztof Bęgowski pseudonim Anna Grodzka.

RustyRat

2014-06-27, 12:45
ale oni sa niedoj***ni

epilebzj

2014-06-27, 13:27
może dowiedział się co palikot naprawde myśli o takich przyjebach jak on :wtf:

el...........wy

2014-06-27, 14:37
Banda zjebów :D Ale co się dziwić.. TR w następnych wyborach max 4pro i do widzenia. Ale do tego czasu pewnie połowa debili z TR porozchodzi się do PO i SLD. W zasadzie jeden poseł TR- Łukasz Gibała mógłby spokojnie wstąpić w szeregi KNP.

BrainSeeker

2014-07-18, 22:24
0:45


"Podjąłem decyzję..." Krzysiu wraca :amused:

PA...........SM

2014-07-21, 02:53
Na filmiku, jak tańczy z palikotem, to miałem odruch wymiotny :( Wy też tak macie ???