18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysiek, widlakiem tera

lofix1 • 2012-08-15, 15:21
z tego co mi wiadomo to pracownik kaput
:dead:

piotrekpiotrek

2012-08-15, 19:18
SzySzeQ napisał/a:

kierowca ciężarówki miał kask, miał kamizelkę odblaskową- to ten z ku*** syn w widłaku... towar na widłach jak najbliżej ziemi żeby mieć ku**a widoczność + niski środek ciężkości...

gość na pewno nie przeżył.



kierowca ciezarowki ubrany prawidlowy, wozkowy powinien jechac tylem gdzy brak widocznosci z przodu /ladunek powinien byc przewozony na wys ok 10cm nad ziemia/, jedydny blad kierowca ciezarowki to to ze wszedl pomiedzy 2 zolte linie ktore wyznaczaja tor jazdy na halach i duzych placach wiec nie powinien sie tam znajdowac. obaj popelnili blad a kto wiekszy to juz inspekcja pracy orzeknie

xts

2012-08-15, 19:35
jak masło

stworek

2012-08-15, 20:40
k***a dużo już widziałem, ale żeby komuś popełnić samobójstwo widlakiem to jeszcze nie widziałem.
Piwo leci :)

bonCziki

2012-08-15, 23:18
winicie kierowce widlaka? hmmm.. no coz po czesci tak, przedstawie sytuacje w firmie w ktorej pracuje i ktora mi sie przytrafila, jade sobie wozkiem do przodu bez zaladunku na pusto, w pracy mamy wyznaczone pasy dla pieszych, no i idzie taka swieta krowa po tych pasach w moim kierunku i widzi ch*j ze jedzie wozek i doslownie metr przed widlami ch*j stwierdza ze musi przejsc na druga strone, ni z grupy ni z puietruchy wpie**ala sie pod widly, na szczescie jechalem wolno wiec zachamowalem przed ch*jem i do kogo pretensje? do wozkowego bo to k***a w moim interesie jest przepuscic swieta krowe, oczywiscie dostal chui ze lazi jak swieta krowa, pozniej sie okazalo ze to jakis majster obrobki mechanicznej, podsumowujac, jedziesz wozkiem oczy do okola glowy, jestes pieszym? oczy do okola glowy i wszyscy beda szczesliwi, nigdy nie ufam w pracy kolesiom za kolkiem i nigdy nie ufam pieszym

lofix1

2012-08-15, 23:36
bonCziki napisał/a:

wiec zachamowalem przed ch*jem



następnym razem tak się nie śpiesz, na harda sobie potem akcje wrzucisz :amused:

jarekddz

2012-08-15, 23:48
Też jestem wózkowym i wk***iają mnie ludzie, co na pewniaka mi metr przy wózku przechodzą... jednemu już stopę przejechałem, to siedzi na L4 3 misiąc pierdoła j***na. Inspekcja przyjechała i na szczęście nie moja wina. Cieć

pieto90

2012-08-16, 01:29
Psilocke napisał/a:

Koleś na widlaku powinien jechać tyłem



Czemu? Nam facet na bhp, ani instruktorzy nie mówili, aby jechać tyłem, toć zawsze jak masz na widłach gabaryt to będziesz tyłem jeździć? Tyłem to się jedzie, jak masz zjeżdżać z podjazdu, aby ci wózka nie wyj***ło.
Pracowałem trochę w firmie zajmującej się produkcją kostki brukowej i też nieraz pakowało się po 2 palety kostki w górę i do tira, ale tam nigdy nie było wypadku, bo jak kierowca tira przyjechał to albo siedział na dupie w aucie, albo miał czekać poza obszarem gdzie jeżdżą wózki.

Typ co wpadł był idiotą, albo się zamyślił i tyle, szkoda jego i wózkowego.