18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzychu nie chce się położyć...

delmonte1 • 2013-02-22, 22:48
I znowu bohaterem kolejnego filmiku stał się Krzychu :mrgreen:
Oglądać od 1:35

Udash

2013-02-23, 09:56
Leż, pójdziesz ch*ju siedzieć...

zwiras

2013-02-23, 10:18
Generalnie akcja podchodzi pod paragraf...ujawnianie danych osobowych, podszywanie się pod policję itd

morbek

2013-02-23, 12:17
Ni to fajne ni to śmieszne a to są ludzie bardziej którzy nie chcą sobie robić problemów

krzys535

2013-02-23, 12:32
Wk***ia mnie takie coś. cwe*e z Audi
KWI 51YX
Szukamy ?? :snajper2:

czarkowskY

2013-02-23, 13:06
Morthaliar napisał/a:

Sk***ysyny cholerne. Nawet jak kawałek kabla ukradli i na wódę przeznaczą, nie oznacza, że nalezy takich ludzi traktować bez jakiego k***a kolwiek szacunku. Jak tobie w życiu nieco lepiej się ułozyło, to nie naśmiewaj się z tych, będący w gorszej sytuacji.



Zachowanie nie godne podziwu- fakt. Ale żeby jeszcze żeby dla złodziei szacunku wymagać to Ci się chłopie chyba lekko popie**oliło. Oby Tobie się kiedyś zdarzyło przyjść na działkę gdzie przez noc szabrowali kable, dla kilkunastu zł. rozj***li cały domek.

~PowerBoBass

2013-02-23, 13:26
Morthaliar napisał/a:

Sk***ysyny cholerne. Nawet jak kawałek kabla ukradli i na wódę przeznaczą, nie oznacza, że nalezy takich ludzi traktować bez jakiego k***a kolwiek szacunku. Jak tobie w życiu nieco lepiej się ułozyło, to nie naśmiewaj się z tych, będący w gorszej sytuacji.



Co za pie**olenie. I takie komentarze jeszcze są wysoko oceniane, co za chłam. A zastanawialiście się kiedykolwiek skąd się biorą tacy ludzie? Myślicie, że terroryści zabrali im wszystko i zostawili skrzynkę wódki, rozkazując wypić ją pod groźbą śmierci?

No raczej, że nie. Alkoholizm to nie "gorsze ułożenie życia", tylko j***na ucieczka słabych ogniw od walki o lepsze życie. Pogłębiany prowadzi do wyprzedania wszystkiego, co się da, a w końcu do kradzieży czy zbierania puszek i butelek, byle tylko jeszcze pie**olnąć amarenę.

Jesteśmy kowalami własnego losu, każdy bez wyjątku. Nie trzeba urodzić się w bogatej rodzinie, żeby coś w życiu osiągnąć. Ale jak wolało się gospodarstwo sprzedać i wino kupić, to dziś szacunku żadnego mieć się nie będzie.

Sram na meneli, choć co innego jest z niepijącymi bezdomnymi (nietrudno to poznać) - kiedyś jednemu pomogłem i dziś nie jest już bezdomny. Ale to inna historia.

Atoco

2013-02-23, 22:20
gorzej się powiodło?

k***a przecież to oni sami się w taki stan doprowadzili...

Witkens

2013-02-27, 10:50
"ARTUR.... dawaj pałę..."

Pewnie często to mówisz, co? :mrgreen:
piwo za własny. :)