18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzesłem go ..

~McSadol • 2021-12-19, 19:29
.. tym razem napie**alanka z Italii .


cz...........ek

2021-12-19, 20:49
Coś pięknego, szkoda że urwane na tym jak koleś wali kokosa na łeb typowi od krzesła

janlew

2021-12-19, 21:24
czarnybombelek napisał/a:

Coś pięknego, szkoda że urwane na tym jak koleś wali kokosa na łeb typowi od krzesła


Taaaa, oby k***a od krzesła jeszcze tam zebrała dobry wpie**ol. Najlepiej krzesłem.

adrianthc

2021-12-19, 21:28
Za takie partyzanckie zachowanie powinny być solidne kopy na łeb w murzyńskim stylu. j***ny frajer

OdRydzykaZpolecenia

2021-12-20, 03:47
Ten na koncu p*zdus jak sie Zastanawiał czy warto ale chyba dobrze mu siadło

L1sU

2021-12-20, 03:48
Krzesło wielokrotnego użytku

ellsworth

2021-12-20, 18:32
adrianthc napisał/a:

Za takie partyzanckie zachowanie powinny być solidne kopy na łeb w murzyńskim stylu. j***ny frajer



Sam jesteś frajer, co ci się wydaje, że to jest jakiś j***ny turniej rycerski w średniowieczu?!? To walka na ulicy. Bez zasad. Każdy chwyt dozwolony. Wygrywa ten , kto ma lepszą taktykę i używa lepszego sprzętu, a nie ktoś kto wysyła zaproszenia do 'bitwy śmiertelnej' o umowionej godzinie, na wybranej broni, z sekundantem. Obudź się!

chorym

2021-12-22, 03:59
ellsworth napisał/a:

Sam jesteś frajer, co ci się wydaje, że to jest jakiś j***ny turniej rycerski w średniowieczu?!? To walka na ulicy. Bez zasad. Każdy chwyt dozwolony. Wygrywa ten , kto ma lepszą taktykę i używa lepszego sprzętu, a nie ktoś kto wysyła zaproszenia do 'bitwy śmiertelnej' o umowionej godzinie, na wybranej broni, z sekundantem. Obudź się!



z partyzanta tylko smoluchy bija i wbij to sobie j***ny patusie do glowy