18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryminogenne środki publicznego transportu...

Halman • 2024-02-20, 11:23

dlatego jeżdżę do pracy samochodem...

NeinNeinNeiN

2024-02-20, 18:55
k***a ale masz kawał drogi do pracy jak przez Amerykę południową jeździsz.

majeńka

2024-02-20, 19:07
Kolumbia, a jakże swojskie klimaty.

zipi napisał/a:

za rok zacznie się napływ imigrantów czyli za 2 lata około chce zobaczyć te j Julki i Dżeski które tak nienawidzą Pisu i Konfy bo nie chcieli tych biednych imigrantów wpuścić do Polski , a teraz bedą bały wyjść z domu .

Jakoś to właśnie PiS wpuszcza imigrantów o niskiej pracowitości i uczciwości.

Osiedle na którym mieszkam jest porządne bo widzę tu głównie ukraińców a nie patriotów, ale w autobusie spotyka się scenki takie jak na filmie powyżej. Zawsze w wykonaniu Prawdziwych Polaków.

Masan

2024-02-20, 19:08
@HardyTwardy

wolałbym takiego fikołka odj***ć w tym śmiesznym autku, niż dać się skroić podludziom, co odjebią Cię za jakieś fanty z torby, ale co kto woli. (Z początku myślałem, że ten niebieski chłop leci z pomocą, a tu taki zwrot akcji)

takisobie2

2024-02-20, 21:40
zipi napisał/a:

za rok zacznie się napływ imigrantów czyli za 2 lata około chce zobaczyć te j Julki i Dżeski które tak nienawidzą Pisu i Konfy bo nie chcieli tych biednych imigrantów wpuścić do Polski , a teraz bedą bały wyjść z domu .



Nie trzeba imigrantów. Identyczną sytuację widziałem w 96 przemieszczając się podmiejskim z Sadyby na Śródmieście w Stolycy. Tylko, że zgraja łeboli przyj***ła się do starszego dziadka. Naj***ne i narząchane po sam sufit stado szukało ofiary. I czepili się dziadka, który chyba myślał, ze ma immunitet w postaci wieku. No... przeliczył się. Wyleciał na kopach z autobusu. I więcej chętnych do zwracania im uwag na temat zachowania juz nie było. A co dalszej czesci twojej wypowiedzi... wez ty sie lepiej przyjrzyj ile ciapatych zaprosiła do Polski trzyliterowa partia za plecami spoleczenstwa, a dopiero potem krytykuj tych, którzy dopiero zaczynaja...

aaaaaaaaaaaaaa

2024-02-20, 21:53
zipi napisał/a:

za rok zacznie się napływ imigrantów czyli za 2 lata około chce zobaczyć te j Julki i Dżeski które tak nienawidzą Pisu i Konfy bo nie chcieli tych biednych imigrantów wpuścić do Polski , a teraz bedą bały wyjść z domu .



Ty k***a na księżycu mieszkasz???

zipi

2024-02-20, 21:56
ale wysrew lemingów TVN-enowych uważajacych się za lepszych bo ogladają TVN i traktują mocherów z góry bo oglądali TVPis, a koniec końców to wy jesteście bardziej zmanipulowanymi lemingami niz jakieś stare babcie.

NietoperzowyToperz

2024-02-21, 21:47
Widząc k***a te łażące wszędzie gówno, jestem za tym aby po prostu wróciły publiczne egzekucje.