18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawy piątek w Turcji

_R...........s_ • 2013-06-01, 21:28
Czy słyszeliście o tym, co ostatnio dzieje się w Istambule?
W skrócie, władze chcą zamienić ostatni park w centralnym Istambule w centrum handlowe, ludzie chcieli się temu przeciwstawić, a policja zaczęła ich napie**alać.
Trochę zdjęć:








Jebnijcie posta, to wstawię resztę.

Źródło

Robot

2013-06-02, 15:23
Bardzo dobrze, napie**alać w nich, źle im się, k***a, żyło, że muszą strajkować? Ludzie nie wiedzą czego chcą, stąd całe nieszczęście. PS. Tej babeczki, która zmarła po tym, jak oberwała granatem w głowę, to mi jakoś tak żal... :(

SethNecromancer

2013-06-02, 15:23
Czy nikt nie zauważył, że to ciapaki tłuką ciapaków?
Niech się napie**alają ile wlezie byle tylko od europy łapy zabrali.


Swoją drogą koleś z 4 zdjęcia sam się prosił o kłopoty


LICH0

2013-06-02, 15:24
Matikens

Bo mówienie o tym jest " niepoprawne politycznie(sic!!)".

Endiegs

2013-06-02, 15:24
Armia odmówiła pomocy milicjantom, rozdaje mieszkańcom maski przeciwgazowe.
Z psami walczą ramię w ramię lewaki, naziści, nacjonaliści, radykałowie, liberałowie, pedały. Wszyscy.
Ładną tam wojnę mają.

mezzzol

2013-06-02, 15:31
jesli napie**ala*a ciapatych to mi pasuje

LICH0

2013-06-02, 15:32
stalowyszczur napisał/a:

Drogie dzieci, tak wlasnie wyglada pelna kontrola w mediach. 4 osoby nie zyja, tysiace na ulicach, ale nikt k***a pary z pyska w newsach nie pusci, za to bedzie lament np. zbezczeszczeniu grobu Kieslowskiego. Piekny przyklad jak naprawde sprawy sie maja.

Sprawdzilem z ciekawosci Abovetopsecret.com, jest tam o tym topic.

Tutaj bardziej "oficjalne zrodlo"
"http://www.aei-ideas.org/2013/05/has-the-turkish-spring-started/

Pamietajcie, ze Turcja to powazny zawodnik, pretendujacy do Unii, 5 armia swiata bodajze. Takze dosc chyba istotne dla nas nawet.




Jak Turcja wejdzie do UE to już będzie kompromitacja na całego.
Turcja do k***y nie leży na kontynencie europejskim i nie spełnia podstawowego warunku o wolności wyznania...
pie**olony eurokołchoz - przecież kebaby już wtedy dosłownie zaleją UE O_o

adex69

2013-06-02, 15:37
j***ć centra handlowe supermarkety, nigdy nie rozumiałem co w nich ludzie widzą. Turków nie lubię, ale teraz jestem za nimi.

Shaint

2013-06-02, 15:39
Oni przynajmniej mają jaja i wyszli na ulicę coś robić, w Polsce płacz od lat i ludzie tylko w internecie płaczą jak im źle, a na ulicę już nikt nie wyjdzie.

qwas25

2013-06-02, 15:49
niech się zabijają, turcy to zaraz obok czeczenów najbardziej kurewska rasa, niech giną

Fedor

2013-06-02, 15:52
to oni się biją tak o centrum handlowe ? łoloboga.. Szkoda tylko że mój bohater, który ruszył na opancerzony samochód z gołymi łapami zginął od tej armatki wodnej :-/

ellsworth

2013-06-02, 16:10
Ja-nusz napisał/a:

w naszych mediach zero śladu informacji o tym.


pie**olisz, żeby pie**olić! Wczoraj w wieczornym wydaniu serwisu informacyjnego bodajże na Polsacie czy TVN (nie pamiętam która stacja bo skakałem po kanałach) był obszerny materiał o tych wydarzeniach.

mokkum44

2013-06-02, 16:11
w tvn24 w pasku na dole bylo o tym

okrutnik z lasu

2013-06-02, 16:11
Ciapate tluka ciapatych. Miod na moje uszy.

Ant1984

2013-06-02, 16:17
Shaint napisał/a:

Oni przynajmniej mają jaja i wyszli na ulicę coś robić, w Polsce płacz od lat i ludzie tylko w internecie płaczą jak im źle, a na ulicę już nikt nie wyjdzie.



Ale jak Polacy wyjdą na ulicę (w celu walki, a nie machania transparentami), to będzie "ino roz".