18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawa wanna warana

TylerPL • 2022-10-24, 01:30
Waran czy teju. W każdym razie jaszczurka kontra szczury.


PolenSan

2022-10-24, 16:17
KoniecZartow napisał/a:

Ma pociesznego gada, to prawie to samo.



Śmiechłem mocno. Piwko.

TylerPL

2022-10-24, 17:15
Nigdy nie miałem jaszczurki chociaż raz mi wpadł w oko Waran nilowy, jednak odpuściłem, bo już wtedy miałem pół pokoju zaj***ne terrariami z wężami. Na dzień dzisiejszy mam już tylko dwa ptaszniki. Co do karmienia w wannie to patrząc jaki syf robi to nic dziwnego, że nie robi tego w miejscu gdzie go trzyma, bo gady jedzą raz na tydzień, dorosłe osobniki raz na miesiąc, dwa.

P.s. A moją ripostą na temat całej dyskusji typu "tego się nawet na ręce nie da wziąć i pogłaskać" jest: Węża, jaszczurkę można wziąć na ręce, a rybki w akwarium? A jakoś nikt się nie przypie**ala do akwarystów. Dziękuję.

TytanowyRosomak

2022-10-24, 17:37
Pedały i zieloni mają problem z naturą a jak karmić pupila który nie wpie**ala padliny :P

Alonso

2022-10-24, 17:40
Co za rzeź! Wyobrażacie sobie co się działo na Arce Noego? Przecież tam były wszystkie drapieżniki świata i coś musiały jeść.

mit2

2022-10-24, 18:40
TytanowyRosomak napisał/a:

a jak karmić pupila który nie wpie**ala padliny


Akurat warany chętnie wpie**alają padlinę.
Ale poza tym masz rację.

pyotreck

2022-10-24, 19:35
Paj napisał/a:

Co za chlew. Ja na miejscu tego warana brzydziłbym się tam jeść.



Ja na miejscu tego szczura brzydziłbym się w takich warunkach być zjadany

Klexxx

2022-10-24, 22:14
bardak napisał/a:

teju



jakichś, nie jakiś

TylerPL

2022-10-24, 22:38
Alexxx napisał/a:

jakichś, nie jakiś



Jakiś inny teju - liczba pojedyncza - Teju argentyński
Jakichś inny tej - liczba mnoga - Teje argentyńskie

wg tego wzoru, i z uwagi, że pisałem o jednej jaszczurce, chyba poprawnie napisałem

czarnyrlz

2022-10-25, 00:11
bardak napisał/a:

I na ch*j trzymać takie coś. Nie rozumiem idei trzymania węży, jaszczurek innych gadów czy płazów. Co w tym fajnego?? Oni to pies ślepo w Ciebie wpatrzony, ani kot który Tobą pogardza. Te przynamniej mają futerka i można pogłaskać, przytulić i wykazują jakiś "odczuć" w stosunku do Ciebie. A taki gad?? Jakby był większy to pewnie właścicielem by tak pomiatał po łazience.



Ty chyba k***a portale pomyliłeś.

majkel9025

2022-10-25, 08:36
A po karmieniu szybie przetarcie CIF i właściciel robi myju myju ;D

Exclip

2022-10-25, 11:57
Caramon napisał/a:

Karmienie żywym jest uznawane w świecie białych ludzi za chory zwyczaj, a kolportaż filmów promujących takie coś jest przestępstwem. Polecam lekturę nowej ustawy, a temat do usunięcia.



Ja karmie zywymi myszami weża, niech ma coś z zycia.

Lewarek

2022-10-25, 15:36
bardak napisał/a:

I na ch*j trzymać takie coś. Nie rozumiem idei trzymania węży, jaszczurek innych gadów czy płazów. Co w tym fajnego?? Oni to pies ślepo w Ciebie wpatrzony, ani kot który Tobą pogardza. Te przynamniej mają futerka i można pogłaskać, przytulić i wykazują jakiś "odczuć" w stosunku do Ciebie. A taki gad?? Jakby był większy to pewnie właścicielem by tak pomiatał po łazience.



Jeden lubi tofu, drugi toffi. Na ch*j drążyć temat.

quack

2022-10-25, 18:23
bardak napisał/a:

I na ch*j trzymać takie coś. Nie rozumiem idei trzymania węży, jaszczurek innych gadów czy płazów. Co w tym fajnego?? Oni to pies ślepo w Ciebie wpatrzony, ani kot który Tobą pogardza. Te przynamniej mają futerka i można pogłaskać, przytulić i wykazują jakiś "odczuć" w stosunku do Ciebie. A taki gad?? Jakby był większy to pewnie właścicielem by tak pomiatał po łazience.



Jestes ograniczony.
Ty trzymaj sobie kotka ze swoim chlopakiem, inni moga trzymac co tylko chca i jest zgodne z prawem.
Who gives a fuck...

Hiroya

2022-10-26, 15:27
bardak napisał/a:

I na ch*j trzymać takie coś. Nie rozumiem idei trzymania węży, jaszczurek innych gadów czy płazów. Co w tym fajnego?? Oni to pies ślepo w Ciebie wpatrzony, ani kot który Tobą pogardza. Te przynamniej mają futerka i można pogłaskać, przytulić i wykazują jakiś "odczuć" w stosunku do Ciebie. A taki gad?? Jakby był większy to pewnie właścicielem by tak pomiatał po łazience.



"Nie rozumiem idei trzymania..." No i na tym powinieneś zakończyć swój wywód, nie rozumiesz bo jesteś k***a tępy i ograniczony. Futerko to Ty se zapuść na piździe zamiast oceniać ludzi kryteriami których nie pojmujesz.

bardak

2022-10-31, 12:06
ło k***a, jak się zjeby od jaszczurek i innego ch*jstwa obruszyły. Normalnie aż mi się przykro zrobiło.