18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krumping

amrashs • 2010-07-29, 23:38
Wiki :
Cytat:

Krump, Krumping – Czyt. Kramp, Kramping. Sama nazwa to skrót od: Kindgom Radically Uplifted Mighted Praise
Krumpin' wyewoluował z Clowningu oraz Afrykańskich tańców. Powstał tam gdzie Clowning, czyli w biednych, opanowanych przez gangi dzielnicach Los Angeles i był on ucieczką od niepozytywnej rzeczywistości, wypełniając ludziom czas, ukierunkowywał ludzi trzymając ich z daleka od przestęptw.



Tak, tak, to jest taniec :samoboj:

FrosT69

2010-08-01, 01:51
Jak widzę takich kretynów co się wypowiadają o każdym stylu i wszystko wiedza (przynajmniej tak im się wydaje) to mnie krew zalewa. Stary jak od hip-hopu, c-walka i innych stylów nie jest tylko jeden ziomek, sprawdź sobie Tight Eyez od krumpa i wtedy się wypowiedz na ten temat i tak wiem, na 100% krumpujesz dużo lepiej od tych murzynów.

Emiliusz

2010-08-01, 01:51
Co wyjdzie z połączenia murzyna z ośmiornicą?

- Nie mam pojęcia.. ale powinno kurewsko szybko zbierać bawełnę.. :)

Amynue

2010-08-01, 09:17
Już to widziałem w ZOO

~Faper Noster

2010-08-01, 10:14
od 0:10 w lepszym wydaniu

woccow123

2010-08-01, 11:11
razor7 napisał/a:

I teraz k***a patrzeć jak ten "taniec" będzie na ulicach jak Jumpstyle, C-Walk czy inne gówna. :homer:



Moze nie bedzie jak znowu bialasy sie nie wpie**ola i nie zaczna nasladowac murzynow jak przy C-walk i innych

ba...........ta

2010-08-01, 14:04
Polecam film Davida LaChapelle'a "The Rize" właśnie o krumpingu,clowningu itp. Świetnie nakręcony i dobrze opowiedziana historia całego stylu.Nie siedzę w żadnym hip-hopie ani tym podobnym a film naprawdę mnie wciągnął swoją historią o ekspresji w tańcu i tym co ludzie robią ,żeby się nie sk***ić gangami i dragami.

zajcewow

2010-08-01, 14:19
grupka hejtujących glonojadow... Człowiek waszym zdaniem co musi robić żeby mieścić sie w waszej normie moralnej? Koszula w krate i 24 przy kompie ? Ja osobicie zajmuje sie c-walkiem, ale znając życie nawet jak by tu tańczyli Polke czy inne Tańce ludowe to i tak by wam nie pasowało. Krump clown c-walk ( nie crip walk) to wyrażanie siebie poprzez taniec. A wy jeden z drugim tylko pie**olicie bez celu że gówno że jakies murzynki a sami siedzicie na dupie i wpier**alacie gofry. Wyjdz z domu i zrób cos w życiu. Nie mowie o tanczeniu ale chociaż rower wyczyść co go ostatnio na komunie dostales.

bachelorette

2010-08-01, 16:37
Dobra, lepiej żeby sobie tak brykali, niż żeby mieli chodzić i kraść. A widzę, że według niektórych: murzyn przestępca - źle, murzyn nie przestępca - jeszcze gorzej, bo w stereotypy się nie mieści.

Lumpy1

2010-08-01, 16:42
won do afryki :|

g0t3r

2010-08-01, 19:26
Pseudorasiści są najbardziej przykrymi istotami, które rzekomo powinny nazywac się inteligentnymi.

Powiem Wam coś, Wy wszyscy idioci, którzy tak się spinają na czarnych - jeśli jesteście na tyle wyedukowani, w co osobiście wątpię, powinniście wiedziec, że przodkowie człowieka pochodzą z Afryki i byli, jak to określacie, matoły - murzynami.

vilcz3k

2010-08-01, 23:14
Ale nie widac talerzyka na dole jak prosza o pieniadze na nozki z kfc ;> :> pewnie glodne mudziny,

bo glodny mudzin, to mudzin z padaczka =p

Gienek2

2010-08-02, 08:44
to asfalt brothers

SIC

2010-08-02, 09:28
by sie k***a za robote jakas wzieli.....

aargh

2010-08-03, 22:12
@up
chyba twoi starzy ...