18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowy drogowe

~_Yarko_ • 2023-07-10, 19:32

Transbaikalia, okolice Czity.

JanJankowski

2023-07-10, 20:10
Rozchodzą to. To twarde bydlaki z rogami

Folur

2023-07-10, 20:12
Biedne zwierzątka. jakiś pacan ślepy musiał zapie**alać bo się ch*jowi zasranemu spieszyło, szmaciarzowi j***nemu szkoda że nie do własnego grobu...

ThompsonNo7

2023-07-10, 20:15
Folur napisał/a:

Biedne zwierzątka. jakiś pacan ślepy musiał zapie**alać bo się ch*jowi zasranemu spieszyło, szmaciarzowi j***nemu szkoda że nie do własnego grobu...



Również bardzo lubię zwierzęta, ale z tą flagą w avatarze to zawijaj

Folur napisał/a:

Biedne zwierzątka. jakiś pacan ślepy musiał zapie**alać bo się ch*jowi zasranemu spieszyło, szmaciarzowi j***nemu szkoda że nie do własnego grobu...



Również bardzo lubię zwierzęta, ale z tą flagą w avatarze to zawijaj

Heliar

2023-07-10, 21:23
Folur napisał/a:

Biedne zwierzątka. jakiś pacan ślepy musiał zapie**alać bo się ch*jowi zasranemu spieszyło, szmaciarzowi j***nemu szkoda że nie do własnego grobu...



Nie zapie**alał, tylko zwyczajnie jechał z ryjem w telefonie, albo ciągnął pałę pedałowi obok.

shoe5maker

2023-07-10, 21:29
Myślał że to będzie jak z kotem, a tu taki ch*j.

Kujda

2023-07-10, 21:34
Te hamulce to chyba na allegro kupił.

klaszczebrwiami

2023-07-10, 21:35
Mimo wszystko dobry kierowca, opanowany. Chodzi mi o to że nie lawirował prawo/lewo. Nie zjechał na lewy pas na czołówkę z osobówkami a po prostu trzymał się bezpiecznie swojego pasa aż do pełnego wyhamowania pomimo tego że kilka krówek poszło na hamburgery - trudno, poszły by wcześniej czy później. BTW - j***ć bambinistów w ich eko bolszewickie dupy.

Marcinqqq

2023-07-10, 21:43
a, okolice Czity, kojarzę.


Po ch*j dajecie takie namiary, to samo tyczy się całej Ameryki łacińskiej, jak by k***a ktoś wiedział gdzie to jest, albo kogoś to obchodziło

~_Yarko_

2023-07-10, 21:56
@Up

Żebyś nie wyszedł na prostaka jak ktoś Cię kiedyś w towarzystwie zapyta czy widziałeś kiedyś krowy na drodze w okolicy Czity.

A tak na poważnie, nie miałem innej koncepcji na opis ;-)

luxpiotr

2023-07-10, 22:27
Jaki kraj, takie tirówki

Kamiknf

2023-07-10, 23:07
k***a... myślałem że to w Polsce na przejściu dla pieszych :lol:

Folur

2023-07-15, 23:08
ThompsonNo7 napisał/a:

Również bardzo lubię zwierzęta, ale z tą flagą w avatarze to zawijaj
Również bardzo lubię zwierzęta, ale z tą flagą w avatarze to zawijaj



zawijaj se sam w podskokach...

Heliar napisał/a:

Nie zapie**alał, tylko zwyczajnie jechał z ryjem w telefonie, albo ciągnął pałę pedałowi obok.



aha, czyli już wiemy kto siedział na fotelu pasażera...smakował ci ten flet?