18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko o Polaku, cyganie i Wrocławiu.

Slaydeka • 2014-02-08, 00:49
Jeśli cygan wraca z żebrów na koczowisko, niosąc kulę pod pachą - wyjeb mu.
Jeśli cygan gra na akordeonie w tramwaju, co jest sprzeczne z regulaminem i wk***iające zarazem - wyjeb mu.
Jeśli cygan patrzy na Ciebie pogardliwie, obraża Cię lub nie przepuszcza w drzwiach mpk - wyjeb mu.
Jeśli cygan zajmuje nielegalnie polską ziemię, dokucza, błaga o pieniądze a potem uważa się za lepszego - wyjeb mu.
Jeśli zobaczysz cygana plującego do talerza w restauracji na rynku lub ubliżającego z powodu odmowy daniny - złap go i wyjeb mu.

Cyganie dzień po dniu mają nas za nic, nadużywają "gościny".
Wracam po pracy i muszę słyszeć kolejną historię o wrocławianach bojących się reakcji na cygańskie chamstwo. Chamstwo zwyczajne, za które Polak dostałby w zęby.
Albo jesteśmy na swojej ziemi, albo spakujmy manatki i oddajmy im Wrocław oraz inne zasyfione przez nich miasta.

Znam prawdziwą kulturę cyganów, jest ciekawa, na Węgrzech widziałem naocznie jak prawdziwy cygan zarabia na życie. Tańcem, zabawą, muzyką i gospodą.
Ten burdel m.in. na Kamieńskiego to zwykły kibel a nie cygańska kultura i żadna opłacona przez garniturki lewacka inicjatywa tego nie zmieni.

Albo zobaczę w końcu reakcję Polaka na opluwanie, albo rozwieszę ten mini zestaw porad w każdym j***nym tramwaju. A jeśli jakiś Polak będzie miał pretensje, że wyj***łem cyganowi, to ten głupi lach dostanie drugą porcję za cygana.

Bo Polakom dziś tak trzeba, albo kazać wyj***ć albo czekać aż sam straci zęby i będzie mądry po szkodzie.

almost.done

2014-02-08, 12:06
Zalogowałem się tylko po to, żeby dać piwo! Wspaniała inicjatywa :) :wodka:

EdmundKemper

2014-02-08, 12:35
Mnie jak goniło stado cyganów po dworcu we Wrocławiu jakieś 2 lata temu to nikt nie pomógł.

Slaydeka

2014-02-08, 12:53
lipiak123 napisał/a:

Chłopie dobrze mówisz !!! Ale prócz tego, może i Ty byś tym brudasom wyj***ł ? A nie narzekasz, że Polacy tego nie robią, a sam wracasz do domu z roboty i bezczynnie się przyglądasz jak te kawałki gówna szpecą nasz kraj i wywyższają się nad nami. Pewnie mi powiesz czy ja wyj***łem cyganowi skoro taki cwany jestem ? Tak właśnie wyj***łem i wcale nie tak słabo i nie raz :) Niedaleko mojego miejsca zamieszkania grasuje kilka cyganów ze swoimi ,,kobitkami,, kradną na potęgę a nawet napadają. Raz te k***y w sensie cyganki, próbowały okraść 14 latka. Nerwy mi puściły a cygance skóra na łuku brwiowym. Tempie te bakterie jak się tylko da, bo porządny obywatel prócz pie**olenia powinien jeszcze COŚ ROBIĆ !



Akurat o moje wyjebywanie się nie bój. Choć wk***ia mnie, że nawet z chłopakami z NOP czasem się nie da iść na pacyfikację, bo policja itp. W sumie co się dziwić. Po Baumanie co zwialiśmy to zwialiśmy, ale paru chłopakom j***ne służby portfel uszczupliły.

Kutaraksis napisał/a:

toś doj***ł :ubawdolez:



Prawdziwa kultura cygańska to nie tylko tabor i akordeon. U nas czy na Słowacji to jest kibel, ale na Węgrzech byłem w gospodzie cygańskiej i tamci przynajmniej zapracowali na te swoje napiwki. Zupełnie inny świat. Mam do nich awers, ale tam byłbym idiotą gdybym tam do nich sapał. Zresztą nawet 2 pokolenia wstecz cyganów narzeka na gówno warte młode cygańskie gówno.