18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko o konsekwencjach małżeństw pederastów

Breakdrowser • 2012-10-28, 21:26
Urywek serialu Drawn together.

sherman

2012-10-28, 22:20
To sie po polsku zwało "przerysowani". Mądra i pouczająca baja!

Majkeliusz

2012-10-28, 23:26
Dobre rysowane "bajki". Przerysowani był świetny. W szczególności Foxxy.

willoo

2012-10-28, 23:30
pederasta = facet czujacy pociag do dorastajacych chlopcow. Gej = facet czujacy pociag do facetów

saf6

2012-10-28, 23:31
Tak, dzieci mają lepiej w pijackich rodzinach lub domach rodzinnych gdzie są mordowane. A nie wychowywane przez dwójkę kochających się ludzi mających dobra pracę i przygotowanie bo przecez to oni są źli!!!
Stop Homo! Homo sa strasznie źli !!
Podpisano
Katarzyna Waśniewska
:]

okrzej

2012-10-28, 23:48
Ci SS'mani na dinozaurach rozjebują system :D

sherman

2012-10-28, 23:50
@saf6, czyli sugerujesz, że orientacja seksualna ma jakiś wpływ na zachowanie rodziców? Że niby pedały nie mogą być równocześnie pijakami czy mordercami? Otóż mogą, tylko na dodatek skazują swoje "dziecko", chociaż ja bym je raczej nazwał "wychowankiem", na wieczne wyzwiska, izolacje i nienawiść ze strony rówieśników. Pedalstwo nie jest normalne, nawet jeżeli kiedykolwiek zacznie być akceptowane to w dalszym ciągu będzie wynaturzone i chore. Brzydze się pedalstwem i nie mogę znieść widoku ciot trzymających się za ręke, czy to znaczy, że będę podłym hetero i wychowam moje dziecko na zwyrodnialca albo nie zapewnie mu dobrego startu?

Breakdrowser

2012-10-29, 00:02
saf6 napisał/a:

Tak, dzieci mają lepiej w pijackich rodzinach lub domach rodzinnych gdzie są mordowane. A nie wychowywane przez dwójkę kochających się ludzi mających dobra pracę i przygotowanie bo przecez to oni są źli!!!
Stop Homo! Homo sa strasznie źli !!
Podpisano
Katarzyna Waśniewska



Butter

2012-10-29, 06:28

saf6

2012-10-29, 11:24
@sherman Problem w tym, że nawet nie wiesz co dzieje się do o koła Ciebie. Myślisz, że w polce nie ma par homo wychowujących dzieci ?
Nienawiść ze strony rówiesników? Nie sądze, ten argument do mnie nie przemiawia.
Naturalnie nie nazwałbym takiej formy wychowania dzieci jako RODZINA a raczej dom wychowawczy czy coś w tym stylu. Tak jak jest na całym świecie. Bo taki "proceder" dzieje się na całym swiecie od wielu lat.

Szkoda, ze obraz osoby homo w mediach wykreowany jest przez takie osoby jak jacyków czy inne zboczone twory. Sprawa natomiast ma się całkiem inaczej ale nie będę tego tłumaczył bo przecież i tak nie mam racji.
Nara

bania88

2012-10-29, 12:43
@willoo
Z tego co wiem to pedofil = facet czujacy pociag do dorastajacych chlopcow, a pederasta to np. taki 60 letni dziadzius, ktory preferuje np. 18 letnie dziewczyny - juz moga sie r*chac, ale nadal jest to ogromna roznica wieku.

Wikmndfm

2012-10-29, 12:53
sherman napisał/a:

@saf6, czyli sugerujesz, że orientacja seksualna ma jakiś wpływ na zachowanie rodziców? Że niby pedały nie mogą być równocześnie pijakami czy mordercami? Otóż mogą, tylko na dodatek skazują swoje "dziecko", chociaż ja bym je raczej nazwał "wychowankiem", na wieczne wyzwiska, izolacje i nienawiść ze strony rówieśników. Pedalstwo nie jest normalne, nawet jeżeli kiedykolwiek zacznie być akceptowane to w dalszym ciągu będzie wynaturzone i chore. Brzydze się pedalstwem i nie mogę znieść widoku ciot trzymających się za ręke, czy to znaczy, że będę podłym hetero i wychowam moje dziecko na zwyrodnialca albo nie zapewnie mu dobrego startu?



Nie, to znaczy, że jesteś miłosiernym i prawdziwym katolikiem, broniącym jedynej, prawdziwej i słuszne drogi do bycia człowiekiem.

sherman

2012-10-29, 19:48
Wikmndfm napisał/a:



Nie, to znaczy, że jesteś miłosiernym i prawdziwym katolikiem, broniącym jedynej, prawdziwej i słuszne drogi do bycia człowiekiem.



Stary, od kościoła i wszelkiego rodzaju wierzeń uciekam najdalej jak to jest tylko mozliwe. Jestem 100% ateistą. To, że nie trawie homoseksualizmu czyni mnie złym człowiekiem? :P