18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko o inflacji

st...........ch • 2011-01-02, 22:07
Ja tam kiedy byłem mały, to myślałem, że jak się nadrukuje pieniądze to zniknie bieda. Wujcio Sknerus prostuje:



A teraz osrajcie mnie swoim sadyzmam, pokażcie mi jak bardzo jesteście źli i niedobrzy gdy mama nie patrzy. No i, że wszyscy nienawidzicie kaczora donalda, jeszcze od czasu jak byliście plemnikiem.

meshuggah

2011-01-02, 22:17
zaskoczę Cię: Zawsze go k***a lubiłem!

st...........ch

2011-01-02, 22:20
Btw. strasznie dużo razu powtórzyłem "jak", ale cóż, nie chce mi się poprawiać.



a jednak zmieniłem, dobra nieważne i tak macie to w dupie

Lesniak007

2011-01-03, 00:14
k***a uwielbiam tą bajkę! ma zajebisty morał.

Fragless

2011-01-03, 00:36
Teraz dawaj Kopciuszka i Królewnę Śnieżkę.

Escalade

2011-01-03, 00:55
Cytat:


A teraz osrajcie mnie swoim sadyzmam, pokażcie mi jak bardzo jesteście źli i niedobrzy gdy mama nie patrzy. No i, że wszyscy nienawidzicie kaczora donalda, jeszcze od czasu jak byliście plemnikiem.



Ja ci powiem tylko: sp***alaj z fimikami z wykopu.

grigori

2011-01-03, 01:20
nie czaje jak mozna bylo nie lubic kaczora donalda

st...........ch

2011-01-03, 13:23
@up, a ja zaskoczę Ciebie tym, że wiem :) kaczor donald nie był patałachem i się szanował :) zresztą rzadko bywał u sknerusa na chacie "ot tak o". A "Kaczorem Donaldem" nazwałem ogół bajek :P tak jak np. ten tygodnik, choć nie był on tylko o donaldzie przecież, prawda?

ans83[Ż]

2011-01-03, 18:24
ona też nie ma pieniędzy i ma starą gumę

bloodwar

2011-01-03, 20:00
Wujcio Andrzej Lepper dalej tak myśli :-)

dr_dex

2011-01-03, 20:36
stich napisał/a:

A teraz osrajcie mnie swoim sadyzmami



ja pie**ole: teksty w stylu 'wrzuciłem coś co wam się nie podoba, więc możecie mnie zrównać z gównem" powinny być banowane. Drogi autorze wątku: jak wypinasz dupę do wszystkich to nie możesz mieć pretensji, że ktoś cią w nią prędzej czy poźniej zapnie ...

st...........ch

2011-01-03, 21:03
@up ojojoj, jakież homeryckie porównanie pan zastosował. Nie raczył pan przy tym zauważyć, iż ta część wypowiedzi była skierowana do pewnej grupy społecznej? Nie no gdzież tam, toć tu trzeba pomyśleć, a nie prawić od rzeczy.


Dodam jeszcze, że ni w h*j nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Skoro już pie**olimy bez sensu, to ja jeszcze zacytuję Twojego posta, którego znalazłem na tym portalu:
dr_dex napisał/a:

chyba mam stulejkę


dr_dex

2011-01-03, 21:10
stich napisał/a:

Dodam jeszcze, że ni w h*j nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Skoro już pie**olimy bez sensu, to ja jeszcze zacytuję Twojego posta, którego znalazłem na tym portalu:



wypinaj dupę dalej - mama z tatą jest z ciebie dumna

st...........ch

2011-01-03, 21:38
@up. Nie, no co Ty. Z szoku wyjść nie mogą, jak mogę e-wypinać moją e-dupę. A raczej mój awatar o pseudonimie "stich".

btw. dalej nie raczyłeś jeszcze raz przeczytać moich słów i je zrozumieć :ok:
A, dodam jeszcze. Czytając sygnaturkę nasunęło mi się na myśl, że najwyraźniej mózgu też nie słuchasz i czytanie ze zrozumieniem "ciebie jebie", nieprawdaż?