18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótki felieton o romach

Ratilt • 2012-08-03, 10:59
Wczoraj, będąc na jednej z tych samoobsługowych myjni, spotkała mnie ciekawa sytuacja. Na stanowisko obok podjechali cyganie w swoim cyganowozie.
Pierwszy szok przeżyłem gdy zauważyłem iż mają do tego wana kluczyki, a okna były całe.
Kolejny, gdy zaczęli myć samochód, a nie siebie.
Ostatni, gdy żadna z cyganek nie podeszła do mnie proponując wróżby, ułożenia tarota czy obciągnięcie kutacha za krzakiem.
Już myślałem że coś się zmienia, że zmierza w dobrym kierunku. Na szczęście po powrocie do domu wszystko wróciło do normy...
... dalej nie mogę znaleźć swojego portfela...

BongMan

2012-08-03, 11:31
A ja jakiś czas temu jechałem z kumplem tramwajem, w centrum wsiadła rodzinka cyganów, która zazwyczaj pitoli tam na akordeonach i żebrze. Traf chciał, że wysiedliśmy na tym samym przystanku co oni i szliśmy kawałek z nimi. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że ta biedna rodzinka, której sam widok wzbudza litość, wsiada do nowego, czystego, błyszczącego Volkswagena Transportera. Obok stał drugi taki sam a w nim reszta rodzinki.

Raflik

2012-08-03, 11:35
tak zawsze jest z nimi tutaj niby mało kasy zobaczcie sobie jak maja urzadzone mieszkania normalnie "majątek" stylowe meble itd

S.O.A.D.

2012-08-03, 18:19
cyganów powinno się wyłapać i odstawić za granicę z pouczeniem, że każda następna wizyta to możliwość dostania darmowej kulki. a co do pytania "za którą granicę?": najbliższą. niech się inne kraje z nimi pie**olą.

Ni...........MJ

2012-08-03, 19:40
Oj nieładnie żartować z cyganów i rumunów.



Żartuję, z buta ich wszystkich :D

majkel1615

2012-08-03, 22:30
@up

taa z buta, jeszcze podczas kopa buta zapie**olą.

Belzedup666

2012-08-04, 18:04
W kołobrzegu widziałem małpkę grającą na harmoni. Jakie było moje zdziwienie gdy małpka zaczeła śpiewać- te rumuny takie inteligentne.

DiesIrae

2012-08-04, 23:39
Cygańskie bachory to mobilna myjnia, każdy strategiczny parking brudasy obstawiają :)

shin69

2012-08-05, 01:10
@rafalaudi1 Małpy także potrafią coś tam grywać, a nie uważa się ich za inteligentne z tego powodu :D

przeme13

2012-08-05, 01:44
ja widziałem sk***iela co grał na tym gównie za kasę i dziecko zbierało a potem stał i się bawił swoją xperią 10 :|

.Piotrek

2012-08-05, 09:24
Każdy mały cyganek rodzi się ze znajomością jednej melodii na akordeonie :D

skunks

2012-08-05, 10:01
Cygańskie natury nie oszukasz. To była tyko fatamorgana :P

hi...........be

2012-08-05, 11:44
Ciekawe czy hitlerowskie piece jeszcze są na chodzie...ruscy daliby zniżkę na gaz w słusznej sprawie

erni13

2012-08-05, 12:46
To i ja napiszę moją przygodę z cyganami. Wielu mówi, że to nie prawda, jakoby byli złodziejami, że to tylko stereotypy. Nie, jechałem z Anglii do Niemiec busem, i w Londynie miały dosiąść się jeszcze dwie osoby, małżeństwo jakieś. Czekaliśmy TRZY godziny, bo nie było ich w domu (godzinę naszego przyjazdu znali, ale w domu ich nie było), okazało się, że to cyganie. Musieli się jeszcze po dojściu do domu spakować ( :O ) , więc cztery godziny czekaliśmy. Pech sprawił, że obydwaj siedzieli obok mnie, i choć pilnowałem rzeczy to... ZAj***lI MI PIEROGI! Jakim zerem trzeba być, żeby kraść wszystko co się napatoczy? Pierogi? No doprawdy? Ale znajomemu ukradli porfel, więc w sumie, to mogło być gorzej, no ale k***a, nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać...

jarekzxc

2012-08-05, 13:23
kiedyś jak byłem w biedronce zobaczyłęm małe stado cyganów, niby nic dziwnego, ale szkoda mi sie zrobiło gościa z ochrony który miał problemy z upilnowaniem ich wszystkich ;p