18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka Sadystyczna Gra

Mr Dan • 2012-09-05, 23:58
Krótka gra dla każdego Sadola. A jakie zaskakujące zakończenie.



Łezka się w oku kręci (TT_TT)

Kine

2012-09-06, 17:34
sirdel napisał/a:

Jak można się podnieca takim debilem NIE KUMAM co w tym śmiesznego ,bardziej żałosne kto da piwo ten lamus!!!!!!!!!!!!!!



Jakiś taki smutek mnie ogarnął po przeczytaniu tego (jak i z resztą całej masy innych wypowiedzi ostatnimi czasy) i porównaniu tego do starego sadola... :-|

Anders Breivik

2012-09-06, 17:59
dla pewdiego zawsze browar a dla roja, który kopiuje jego styl na potrzeby polskich gimbusów ch*j do dupy

Mentorstajl

2012-09-06, 20:07
"Dixon - Autor komentarza otrzymał ostrzeżenie" i 59 piw :D

Zl...........ny

2012-09-06, 21:03
Dixon napisał/a:

Zamknijcie już k***a ryje bo co tutaj wchodze to któremuś debilowi zawsze coś musi nie pasować.
Koleś jest spoko i raczej nie jest "zniewieściałym pedałem".
Ma zajebistą laskę a większość z was pryszczate ch*jki będzie do końca życia walić konia na zdjęciach swojej matki.
pie**olone ćwoki siedzą całe życie w domu i tylko krytykują...pokażcie własny ryj w kamerze kozaki,pewnie nawet nie bylibyście w stanie skleić zdania a co dopiero nawijać po angielsku.
Tak mnie wk***iliście ze specjalnie założyłem konto.



Ktoś tu dawno nie walił ;) Po wszystkim nie zapomnij doczyścić albumu rodzinnego nerwusku.

Analna wagina

2012-09-06, 21:41
@ALTON

Kolejny debil i debile stawiający mu piwo

Adraw

2012-09-07, 14:28
Widzę że niektórzy to naprawdę, inteligencją nie grzeszą.
Mówicie że jest zniewieściałym prawiczkiem, debilem itp. ale czy widzieliście jego kanał na YT?
Ponad 1,500,000 subów więc zewrzyjcie pośladki bo Pewdie ma więcej subów niż wszyscy polscy Let's Playerzy razem wzięci.