18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka rozprawa o świadomości konsumenta

nienonicniema • 2013-10-16, 21:29
Nawiązanie do ostatniej świnio-afery z makro.

amaimon

2013-10-17, 01:48
dobre :)

Jednej rzeczy nie kumam. Sam pracowałem w makro i te prosiaki są w sprzedaży już od ponad roku więc o co nagle takie wielkie halo ?

To zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2012r i jakoś nikogo nie ruszyło wtedy?



Może dlatego, że mój prosiak jest dość "biały?, a ten obecny trochę... ciemniejszy. Może to ma jakieś podłoże rasowe?

Yanuha

2013-10-17, 03:37
ja tam świnie kroje,rąbie,wpierdzielam ale ten widok to troche nie do sklepu.
Jestem na nie.

ti...........11

2013-10-17, 10:18
a ryby k***a to co ? w auchanie wypie**olone całe leża na lodzie i stygna ? i jakoś sie ekofrajerzy nie przypie**alaja... wypie**alam po kabanosy :)

~tip.top

2013-10-17, 12:58
Nie kleję skąd ten ból dupy :facepalm: co za różnica w jakiej postaci jest ta świnia... jakby wyglądała tak to pewnie nikt by słowa nie powiedział



Podejrzewam, że jakby ta świnia była w promocji to by k***a cała Polska stała za nią w kolejce :facepalm:

Sapthor

2013-10-17, 16:41
Niestety pracuje w makro, przez tą aferę świniaczki zostały wycofane, a szkoda bo przechodząc koło lodówki naprawdę wyglądały jak małe dzieci, można było nawet wybierać spośród 3 różnych rozmiarów :D (oczywiście najmniejsze najdroższe).

evilmatt

2013-10-19, 00:17
@up trzeba mieć zdrowo naj***ne we łbie żeby porównywać prosiaki do niemowląt. :>

dedmaker

2013-10-19, 03:19
ja pie**ole, ( i tu starałem się wklecić tekst typu "wielkie oburzenie, mięso jest robione ze świń"), ale k***a po co... Ktoś zaplanował tą akcję, jak kolega up pisze, że te swinie byly juz rok temu w sprzedazy. Ktoś to musiał zaplanować! Albo... Albo? k***a już wiem! Polska jest tak zj***nie głupim narodem, że polacy (specjalnie z małej zjeby) łykają wszystko, co podsuną im media i niedługo będą oburzeni po kolei sprawami typu: żona zrobiła obiad, poszedł siedzieć bo strzelił w ryj bachorowi za to, że obrażał ojca, czy matka poszła do pracy, a dziecko w samowolce. Sranie w banie, pierwszy raz widziałem martwego świniaka w makro, ale do ch*ja jakim trzeba być głąbem i hipokrytą, żeby włączyć myślenie: jak to?! to my jemy mięso? Rozwijając dalej swój komentarz i podciągając macierewiczem: czy żydzi i muslimy mogą mieć w tym interes? Nie oceniam i nie osądzam, ale chyba tak. Wątek wart zbadania

Plecionkarz

2013-10-19, 11:55
ruscy nie mają takich zj***nych problemów z małymi prosiakami


Sciur

2013-10-19, 20:46
Kurczaka też już nigdy nie kupię w całości,wy barbażyńcy !

lindorn

2013-10-19, 22:31
kurde nie wiedziałem że takie świnki są w makro chętnie bym kupił upiekł i zjadł :/

la...........ik

2013-10-20, 17:23
@amaimon k***a Macislaw to Ty :D ?