18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka oficera wobec blm...

Halman • 2024-02-21, 22:48

wyciąłem z całości crème de la crème tego spotkania...

dirty_pig

2024-02-22, 14:41
Policjant do utylizacji. Typo se ggada aj kent bri bro to niech se gada. co mnie by to obchodzilo jak jest juz skuty i siedzi na dupie. Zawozi sie takiego na komisariat i niech sie tam martwia. a znecanie sie nad typem gazowanie go i cianiecie za kudly to przegiecie.

Dualram

2024-02-22, 15:41
Veni_Vidi napisał/a:

To jest znęcanie się nad osobą zatrzymaną. Będą płacić odszkodowanie.



Nic nie dostaną chłopcze Bonusik to będzie miał murzyn za utrudnianie interwencji. Nie wykonywał prostych, wielokrotnych poleceń funkcjonariusza policji co dodatkowo mają zarejestrowane.

mazga50

2024-02-22, 16:58
k***a! Auto do demurzynacji, ręce do dezynfekcji i jeszcze zastrzyki przeciwko wściekliźnie i tężcowi dostanie.
Dużo taniej byłoby to ścierwo odj***ć...

Bambrych napisał/a:

Lewaki nauczyli małpy mówić 3 słowa i się im płyta zacięła. Pewnie jak kradł, albo sp***alał przed policją to mógł oddychać.



Więcej nie jest w stanie pojąć po prostu. Bełkotu smoluchów nie liczę.

Masan

2024-02-22, 17:06
O ch*j te komentarze dzbanów, co się nad negro użalają, nie spodziewałem się tego tutaj, ha tfu na was. Niglet nie może, oddychać, ale w kółko to samo daje radę pie**olić?, tak samo mógł wykonywać polecenia.

Pawel.

2024-02-22, 17:32
modified1 napisał/a:

Ani nie lubie nigsonów ani tych amerykańskich psów. Szarpanie za włosy skutego czy to białego czy nigleta, k***y nie ludzie xd



Nikt tutaj nie chce słuchać twojego płaczu

JohnyByrd

2024-02-22, 18:22
Dlaczego czarnych nie wożą w bagażnikach?

modified1

2024-02-22, 23:21
Pawel. napisał/a:

Nikt tutaj nie chce słuchać twojego płaczu



No to mam nadzieję że jak udasz się na wycieczkę do usa to tak cie te psy potraktują a może i odpie**olą to będzie jednego peta mniej ez

Pawel.

2024-02-23, 02:16
1.Nie potraktują mnie tak bo jestem normalnym białym człowiekiem
2. Nie planuje lecieć do USA
3. Odpie**olić to was powinni j***ne gangusy/ulicznicy
z osiedli z wielkiej płyty