18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królowa Elzbieta

RobDeMay • 2023-08-02, 17:37
W 1996 roku Królowa Elżbieta II po raz pierwszy i ostatni odwiedziła Polskę


Halman

2023-08-02, 17:40
czego wymagać od alkusa?

CzerstWybut

2023-08-02, 17:40
Dlaczego mnie ten prezent ze strony kwacha nie dziwi :roll:
W końcu to pół człowiek pół litra

BushwickBill

2023-08-02, 18:03
30 lat minelo i Polska nie miala lepszego prezydenta

19WTJ89

2023-08-02, 18:12
Halman napisał/a:

czego wymagać od alkusa?



Masz racje mógł jej Chopina zaj***ć i w ch*j Halman.

Policeman

2023-08-02, 18:18
BushwickBill napisał/a:

30 lat minelo i Polska nie miala lepszego prezydenta



Tylko zdaniem takich wiejskich debili jak ty, dla których "swój chłop, upił się, nadokazywał, fajny, taki zabawowy, na klipach discopolo miał kampanię".
Polska nie miała do tej pory gorszego prezydenta, już pal licho, że nas ośmieszał, że kłamał w sprawie wykształcenia, może opowiedziałby o etapie w Moskwie, może powinno się wznowić śledztwo kim mieli być "alek" czy "kata", bo kim był "olin" wszyscy chyba wiedzą. Pamiętam doskonale kto zaczął zapraszać te wszystkie loże i organizacje żydowskie, za czyjej kadencji usunięto tablicę w Jedwabnem, że mordu dokonali niemieccy żołnierze i nagle on zaczął przepraszać i brać niemieckie winy na Polskę. Co tu się dziwić, patrząc na jego pochodzenie, wcześniej minister z PZPR. Beton komunistyczny. Może opowiesz mi o willach i słupach na których były brane, jak to było, skąd ta kasa się brała? Polecam posłuchać Michalkiewicza, który obnaża co się działo za zasłoną disco polo dla takich ćwoków jak ty.

argen64

2023-08-02, 18:27
Po staropolsku :)

~Velture

2023-08-02, 18:53
Ja kwaśniewskiego poznałem jak byłem z ojcem i jego kochanką na premierze zemsty w jakimś warszawskim teatrze (znaczy filmu premiera była taka oficjalna ale w teatrze). Po premierze był zamknięty bankiet i tam chwilę byłem i go widziałem.
Nie przesadzę mówiąc, że sk***ysyn tempo miał jak zawodowiec.

35i

2023-08-02, 18:53
Policeman napisał/a:

Tylko zdaniem takich wiejskich debili jak ty, dla których "swój chłop, upił się, nadokazywał, fajny, taki zabawowy, na klipach discopolo miał kampanię".
Polska nie miała do tej pory gorszego prezydenta, już pal licho, że nas ośmieszał, że kłamał w sprawie wykształcenia, może opowiedziałby o etapie w Moskwie, może powinno się wznowić śledztwo kim mieli być "alek" czy "kata", bo kim był "olin" wszyscy chyba wiedzą. Pamiętam doskonale kto zaczął zapraszać te wszystkie loże i organizacje żydowskie, za czyjej kadencji usunięto tablicę w Jedwabnem, że mordu dokonali niemieccy żołnierze i nagle on zaczął przepraszać i brać niemieckie winy na Polskę. Co tu się dziwić, patrząc na jego pochodzenie, wcześniej minister z PZPR. Beton komunistyczny. Może opowiesz mi o willach i słupach na których były brane, jak to było, skąd ta kasa się brała? Polecam posłuchać Michalkiewicza, który obnaża co się działo za zasłoną disco polo dla takich ćwoków jak ty.



Nie zesraj się. Prezydent jest w Polsce zasadniczo funkcją reprezentacyjną i Olek tą funkcję spełniał najlepiej z wszystkich innych typów.
Nie piszę, że był święty, ale reszta to było i jest bydło.

mariusz3pl

2023-08-02, 19:08
35i napisał/a:

Nie zesraj się. Prezydent jest w Polsce zasadniczo funkcją reprezentacyjną i Olek tą funkcję spełniał najlepiej z wszystkich innych typów.
Nie piszę, że był święty, ale reszta to było i jest bydło.





:lol: serio?

35i

2023-08-02, 19:10
mariusz3pl napisał/a:

serio?



Urzekła mnie twoja rzeczowość wpisu. :-D

~Angel

2023-08-02, 19:19
Jakby nie patrzeć to zajebisty praktyczny prezent dał jej a nie jakieś tam k***a filiżaneczki, pióro czy apaszkę.

mariusz3pl

2023-08-02, 19:20
35i napisał/a:

Urzekła mnie twoja rzeczowość wpisu.



A mnie Twoje wypociny na temat wiecznie nachlanego komucha :mrgreen: