18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królewski żart

ZWlERZAK • 2012-12-10, 19:53
Dwoje prezenterów stacji 2DayFM zadzwoniło w zeszłym tygodniu do szpitala, podając się za Elżbietę II i księcia Karola i domagając się informacji o stanie zdrowia księżnej Cambridge, która przebywała w szpitalu z powodu uporczywych nudności. Pierwsza pielęgniarka w recepcji przełączyła rozmowę do swojej koleżanki. Ta poinformowała, że księżna śpi, jej stan jest stabilny i w nocy nie wydarzyło się nic szczególnego. Informacje były poufne, a dostęp do nich powinna mieć tylko i wyłącznie elita.

Oto audycja. :roll:



Kilka dni później wkręconą pielęgniarkę znaleziono martwą. Zdaniem brytyjskich mediów mogła popełnić samobójstwo. Dochodzenie w tej sprawie ma się rozpocząć za kilka dni a Scotland Yard zamierza także przesłuchać australijskich DJ-ów. Owa Pani nazywała się Jacinthy Saldanha i miała 46 lat.

Jej buźka:



Co na to mistrzowie żartu?

- Nigdy nie sądziliśmy, że uda nam się dodzwonić do osobistej pielęgniarki księżnej Kate - zapewniali australijscy DJ, których brytyjskie media obwiniają o śmierć pielęgniarki Jacinthy Saldanha, która ich z nią połączyła - informuje "Daily Mail". Mel Greig i Michael Christian wystąpili w australijskiej telewizji, zapewniając, że nie mieli złych intencji. Płacząc i zapewniając, że bardzo żałują tego, co się stało, mówili, że bardzo chcieliby się skontaktować z rodziną pielęgniarki, by przeprosić za wszystko.

IŚCIE SADYSTYCZNA HISTORIA :wisielec:

maXikinght

2012-12-10, 19:57
ale czegoś tu nie rozumię. no ,, wkręcili'' ją ale ona nic takiego nie powiedziała że od razu musiała sie zabić więc o co tu chodzi ? ten żart raczej nie ma nic wspólnego z jej śmiercią

koliberk

2012-12-10, 20:01
MI6 lub Scotland Yard popełnili jej samobójstwo !

uookie

2012-12-10, 20:14
myślę, że zabiła się, bo cały świat się z niej śmiał. jakiej gazety by nie otworzyła, radia nie włączyła czy telewizora, wszędzie słyszała o sobie, że dała się wkręcić jakimś radiowcom i że jest z niej wielka beka. nie dźwignęła tego.

do była poważna kobieta, matka dwójki dzieci. zrobiono jej świństwo. po prostu trafiło na niewłaściwą osobę.

maderfakermen

2012-12-10, 20:29
k***a mać. zamiast kręcić kasę na tym to się sama ukręciła. kto się parówą urodził, podwawelską nie będzie...

maxvolumePL

2012-12-10, 21:21
Czy tylko Ja to widzę?

jazzma

2012-12-10, 22:23
k***a, tam też popełniają ludziom samobójstwa ;O

kυrwa mi cenzurują :(

Anarchangel

2012-12-11, 00:11
Po takich numerach ludzie się nie wieszają - nie dożyłaby do swego wieku jeśli byłaby tak wrażliwa... Najpewniej w pracy jej ciśnienie zrobili i dlatego nie wytrzymała (...i wskoczyła na sznurek).

Sorg

2012-12-11, 01:57
Wszędzie ta sama ch*jnia i degrengolada, media zniszczą im teraz życie obwinianiem za samobójstwo popełnione tej pielęgniarce przez kogoś zawikłanego. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - stara prawda i poniekąd dobrze, że są media. :P

Muzz

2012-12-11, 04:01
Wyjawiła poufne informacje, więc ją "uciszyli"... jak Dianę, kiedy rozdawała szmal.

Kawagawa

2012-12-11, 11:48
uookie napisał/a:

myślę, że zabiła się, bo cały świat się z niej śmiał. jakiej gazety by nie otworzyła, radia nie włączyła czy telewizora, wszędzie słyszała o sobie, że dała się wkręcić jakimś radiowcom i że jest z niej wielka beka. nie dźwignęła tego.

do była poważna kobieta, matka dwójki dzieci. zrobiono jej świństwo. po prostu trafiło na niewłaściwą osobę.



No i kolega poruszył kwestię fundamentalną, dotyczącą nie tylko tej jednej sprawy, ale kwestii fali w wojsku, fali w szkołach, "mobbingu" w pracy a także wpadania w depresję itd.

Jeden się załamie inny ma bekę. Pytanie teraz jaki z tego wniosek i co mamy zamiar z tym zrobić. Czy fala w szkołach jest zła? Czy bicie "słabszych" kolegów w szkole jest złe, czy może ma ich czegoś nauczyć żeby dali sobie radę w takich właśnie sytuacjach?

Czy pomoc psychologiczna oparta na przytuleniu i pocieszeniu jest pomocą właściwą, czy raczej prowadzi w dłuższym czasie do takich sytuacji jak ta Pani co się zabiła?

pakicito

2012-12-11, 13:57
Cytat:

myślę, że zabiła się, bo cały świat się z niej śmiał. jakiej gazety by nie otworzyła, radia nie włączyła czy telewizora, wszędzie słyszała o sobie, że dała się wkręcić jakimś radiowcom i że jest z niej wielka beka. nie dźwignęła tego.

do była poważna kobieta, matka dwójki dzieci. zrobiono jej świństwo. po prostu trafiło na niewłaściwą osobę.


albo jak to u nas w Polsce bywa...

fr...........07

2012-12-12, 01:36
Wow!! Kurewsko gruba historia!! :D Ale patrzcie, jeden głupi telefon może doszczętnie sp***olić komuś życie...

Dalione

2012-12-13, 11:01
Dam piwo niech idzie na główną, bo się uśmiałem :-)

Verdourth

2012-12-13, 13:16
Co za czasy k***a, zaj***ć się bo ktoś Ci wykręcił numer. Brawo zostawić 2 dzieci niech z nich kręcą bekę, że ich matka się zabiła bo się z niej śmiali