18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królestwo szpachli

valdziu • 2014-10-31, 12:21


Gdy wartość szpachli przekracza 3000 mikrometrów staje się dla mnie tynkiem.
Samochód z 2012 roku, z bogatym bagażem doświadczeń...

Ra...........it

2014-10-31, 13:40
Sympatyczny koleś i dobrze prawi.. co nie zmienia faktu że życzył bym sobie zobaczyć jak z nieba na ten dach szklany spada wielka kaka zrzucona przez przelatujący klucz łabędzi.

longlong7

2014-10-31, 13:44
nie potrafisz kupować samochodów to spiepszaj

gregor40

2014-10-31, 13:46
Jakim desperatem trzeba być żeby kupować używane auto od handlarza. Przecież to jest oczywiste, że każde auto jest tak czy inaczej felerne... Oczywiście, można kupować używane auta, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE z pierwszej ręki z pełną historią...

te...........or

2014-10-31, 14:01
Sprowadzałam swego czasu samochody Niemiec i Holandii. To co robią handlarze przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mistrzem był koleś, który żyletką wydrapywał dane z książki serwisowej pod kątem przekręcenia licznika, cuda na kiju.
Z drugiej jednak strony, wiadomo co się dzieje na polskich drogach i nie trudno o małą stłuczkę. Trzeba z głową podchodzić do zakupu używanego samochodu i większą wagę przywiązywać do stanu technicznego, a nie czy ma plamkę na siedzeniu lub przytarty zderzak.

wiesiors4

2014-10-31, 14:37
Jasne, przekręty, jakie odpie**alają janusze-handlarzyny przechodzą ludzkie pojęcie. Ale zastanówmy się dlaczego tak się dzieje. Chęć zarobków przez te komisowe, chytre k***y to oczywiście główny powód. Nie wierzcie NIGDY tym k***om. Nigdy.

Ale takie cuda będą się działy, bo jest na nie ZAPOTRZEBOWANIE, k***a! pie**olone mietki z wichury i inne naiwne wieśniaki wierzą - są święcie przekonani - że ich 15 letni Passat 1.9 TDI sprowadzony z Holandii ma naprawdę 160 tysięcy kilometrów przebiegu! Niestety, kupujący wykazują się tu niesłychanym idiotyzmem, brakiem ufności i nie kwapią się, aby sprawdzić pojazd przy kupnie. Ale rozumiem, że gdy patrzą na najpiękniejsze auto świata - passata - to rozum sp***ala do końcówki ku*asa.

Inna sprawa, to regulacje prawne i egzekwowanie kar dla nieuczciwych januszy z giełdy. Nasza władza ustawodawcza woli się jednak zajmować jak doj***ć zwykłym obywatelom niż jak ukrócić proceder spawania z trzech aut jednego, czy podrabianie dokumentacji lub przebijanie numeru nadwozia...

Pamiętajcie. Nigdy, ale to przenigdy nie kupujcie auta w komisie!

I tak pewnie zostanę zjechany jak zwykle, bo poruszyłem bardzo drażliwy temat, a prawda w oczy kole. Janusze zapie**olo mnie tera przez łoncze, bo przeciesz sprawdzenie pszebiegu, to jedyny sposób na ustalenie stanu technicznego pojazdu. ch*j wam w dupę łajzy, jesteście sami sobie winni kupując auto u handlarzyny, Przecież połowa polaków wierzy, że samochód jak zadbany był nie był. ale gdy ma 250 tysięcy naj***ne, to nadaje się tylko do utylizacji, ale wystarczy cofnąć licznik o 100 tysięcy i są gotowi od pyska sobie odjąć, żeby tylko jeździć passatem lub aszustko - synonimami bogactwa w Polsce.

PS. jak kupujecie auto to zaopatrzcie się w miernik lakieru i sprzęt do mierzenia kompresji w silniku. Przygotujcie sobie listę rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Zwróćcie uwagę na słabe punkty w tym modelu. Popytajcie na forach, weźcie ze sobą kogoś kto się zna i twardo negocjujcie.

PS2. Jeśli nadal myślicie, że pastuchy zza Odry na serio mają nalatane max po 180 tysięcy, to wejdźcie na autokopen.nl. I patrz teraz jeden z drugim na przykładzie pastucha B5 1.9 TDI - najbardziej rozchwytywanego w Polsce wozu. Najniższy przebieg dla tego auta w CAŁEJ HOLANDII to 229.869 km!! Jak przejedzie przez naszą granicę "odmłodnieje" o jakieś 90 tysięcy i pójdzie do mietka zafascynowanego tym najlepszym autem świata...

JH...........DS

2014-10-31, 15:13
@up fajnie że komuś się chciało to czytać

hipekk

2014-10-31, 15:19
3000 mikrometrów?

A nie lepiej napisać 3 milimetry ?

prezeszdzich

2014-10-31, 15:22
up

mnie się chciało

Swoją drogą to pomyślcie jak to się opinia samochodów jebie. Janusz kupi przekręcone autko z realnym przebiegiem 400 000, ale że licznik pokazuje 195 000 to jest w szoku jak to teraz ch*jowe auta są. Dwumas jebnął, turbo do dupy, a i reszta nie lepsza.

Caban1908

2014-10-31, 15:23
No mi się chciało między innymi. Druga sprawa, że to co wiesiors4 mówi to niestety prawda. Jednakże powiesz takiemu chamowi, który ubóstwia się w pastuchach, że po pierwsze B5 to już taki dobry nie jest, po drugie że diesel to z pół miliona będzie miał nastukane (a nie 180 kkm jak to jest na liczniku), to jedyne co będzie potrafił odpowiedzieć to:
-ford guwno wort
-fiat grat
-nie kupuje się aut na "f": fordów, francuskich
Nawet się nie dowie czy konkretny model jakiegoś forda, czy francuza, czy kogoś tam jeszcze jest udany i bezawaryjny, nie obczai na stacji diagnostycznej, po prostu kupi j***ną padakę ściąganą z rajchu.

Tafariel

2014-10-31, 15:24
Ja też przeczytałem co kolega Wiesiors4 napisał i w pełni się z tym zgadzam. Chcą kupować oszpachlowane szroty to niech kupują. A komisy i handlarzy omijać z daleka.

zibson

2014-10-31, 15:31
A ja jestem absolutnie za tym, by podawać namiary na takiego gościa, albo przynajmniej numery rejestracyjne auta etc.

Sister2291

2014-10-31, 16:07
pie**olą z tymi miernikami. Kartka papieru dołożona do blachy daje wynik wyższy o 300 mikronów, więc sami widzicie... Ale ja się ni ch*ja nie znam żaden ze mnie specjalista

modzelix

2014-10-31, 16:31
wiesiors4 jezeli twierdzisz ze samochód przy 250 tys jest do utylizacji to powinieneś się mocno pie**olnąć w łeb, a poza tym gówno wiesz o samochodach i o handlarzach, raz ci sie pewnie trafił "Janusz" i teraz będziesz pie**olił ze wszyscy są ch*jowi, a znając życie to pewnie nawet nikt ci się taki nie trafił tylko po prostu pie**olisz głupoty bo się naczytałeś w internetach

dozek

2014-10-31, 16:34
A niech se biorą te passaty, mniej popularne będą w lepszej cenie.