18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królestwo Gryzoni

Papiej • 2022-06-06, 18:38
Pamiętny dzień




Halman

2022-06-06, 18:39
ale ma fajne cycuszki....
spoiler

Hetman_Wielki

2022-06-06, 18:45
tylko szmaciarz klęczy przed swoją poddaną suką hahaha

garota

2022-06-06, 19:30
Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.

tranzystor

2022-06-06, 19:49
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



Piękna chwila robiona na pokaz. Takie momenty to ich wspólny moment, a nie show pod publikę.

Igorek95

2022-06-06, 20:55
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



W sedno, niech każdy klęka jak chce, lub nie chce, ale temu sk***ysynkowi co lata w robocie uszach myszki miki to ktoś powinien wypie**olić liścia

crackit

2022-06-06, 22:05
co to tu k***a robi?

BambiPMT

2022-06-06, 22:07
Co to za pedalski materiał.



garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.





Igorek95 napisał/a:

W sedno, niech każdy klęka jak chce, lub nie chce, ale temu sk***ysynkowi co lata w robocie uszach myszki miki to ktoś powinien wypie**olić liścia




Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.

patriota1993

2022-06-06, 22:12
Widać że typa bolało że ktoś jest radosny a on musi tam za klauna robić

Jacek86s

2022-06-06, 22:14
Bambrych napisał/a:

Co to za pedalski materiał.
Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.



Stary, nie tak wygląda rekompensata. Przykro mi, ale tato cię chyba oszukuję...

kzf

2022-06-06, 22:35
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.


Piękną chwilę? Co do k***y? Skąd się wziął ten popie**olony zwyczaj klękania przed kobietą i czemu ma to k***a służyć?

Spar1988

2022-06-06, 22:36
wyszedł za barierki, więc j***ć prądem grubą parówę

polakwrocek

2022-06-06, 22:53
To jest Disney. Jak nie robisz co masz w umowie to cię wypie**alają z roboty.
A jego fucha to pewnie pilnowanie że na scenie nie ma masy mięcha turystycznego jebiącego sobie fotki.

Igorek95

2022-06-06, 23:33
Bambrych napisał/a:

Co to za pedalski materiał.
Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.



Jak chłop oświadcza się kobiecie to widzisz tam pedalstwo? Jeśli lubisz siurki to się lepiej sam przed sobą do tego przyznaj, a nie ludzi atakujesz na sadolu, wyjdzie ci to na zdrowie :lol:

keisats

2022-06-06, 23:43
ale ch*joza j***ny