18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krokodyl

ramzei • 2013-05-29, 21:26
Skutki brania popularnego w rosji narkotyku

W 1:28 gość pokazuje działanie...

DuckDodgers

2013-05-30, 11:49
kamuha napisał/a:


Ta osoba być może ćpała, ale na 99% ma(miała) cukrzycę a to co widzicie to skutki niechlujnego trybu życia który jest w wypadku cukrzycy zabójczy.



Ekspert od pięciu boleści...

Cytat:

Skład krokodyla:

Krokodyl to narkotyk opioidowy. Skład krokodyla może zmieniać się w zależności od miejsca jego produkcji. Bazą jest jednak zawsze kodeina, składnik wielu leków bez recepty (OTC), masowo produkowanych w Rosji. Mieszankę leków z kodeiną gotuje się, dodając do tego olej przemysłowy, czerwony fosfor i jod (niekiedy zamieniany na kwas solny). Tak powstaje silnie toksyczna substancja – dezomorfina, czyli śmiercionośny krokodyl.
Opis działania narkotyku

Narkotyk zaczyna działać po 2-3 minutach, dając objawy podobne do heroiny czy morfiny – niekontaktowość, niezdolność do oceny sytuacji – które utrzymują się ok. 90-120 minut. Pierwsze widocznie objawy po zażyciu narkotyku pojawiają się po 5-10 dniach. Są to szare lub zielone plamy na skórze, które zaczynają się łuszczyć niczym skóra krokodyla. Potem zmieniają się w niegojące się, ciemnofioletowe rany, a w konsekwencji w ciało, które zaczyna odpadać od kości. Towarzyszy temu oczywiście ból, który osoba przyjmująca narkotyk stara się uśmierzyć kolejną dawką krokodyla. Odnotowano liczne przypadki podawania osobom uzależnionym tzw. „złotego strzału”, czyli dawki śmiertelnej.
Fakty

Wzór chemiczny krokodyla: C17H21NO2,
3-4 razy silniejszy od heroiny, kilkadziesiąt razy silniejszy od morfiny,
jeden z najbardziej śmiercionośnych narkotyków na świecie (śmierć po 2-3 latach od przyjęcia pierwszej dawki),
już pierwsza dawka powoduje nieodwracalne szkody w organizmie (gnicie i niszczenie organów wewnętrznych),
o przyjęciu narkotyku może świadczyć specyficzny, silny zapach jodu,
ofiary spożycia krokodyla pojawiają się poza granicami Rosji, w tym w Polsce (grudzień 2011).



Nie bez powodu się nazywa krokodyl, bo wywołuje martwicę tkanek dlatego kończy się amputacją martwych kończyn (odgryza ręce i nogi). Poczytaj trochę o tym a potem pisz o łykaniu jak pelikany.

smyndryl

2013-05-30, 12:13
Co on się, w tętnicę udową wkłuwał? Jeśli nie da się wkłuć w rękę (zrosty, blizny, takie tam), znałem ludków kłujących się w stopy, ale żeby w pachwinę się wbijać? Przej***ne.
Wyglądałem kiedyś podobnie jak on - rok ciągu mefedronowego ;)

Captain's Burger

2013-05-30, 12:32
Stare rosyjskie przysłowie mówi, że Krokodil odgryza ręce i nogi.

Sycylijczyk

2013-05-30, 13:33
k***a mać, a ja piąty rok szukam skutecznego sposobu na odchudzanie :swinia:
Widzę, że nawet z ryjem dużo gorzej nie będzie.
Dzięki stary :wodka:

IwanMT

2013-05-30, 17:37
Kompletnie nie wiem o co chodzi i k***a cieszę się.
Mam wrażenie, że jednak jestem normalnym człowiekiem.

Lingu

2013-05-30, 21:26
Wychodziłem z założenia że wszystko dla ludzi, ale z umiarem. k***a... to jest dopiero sprzedawanie śmierci...

kamuha

2013-05-30, 22:04
DuckDodgers napisał/a:



Ekspert od pięciu boleści...



Nie bez powodu się nazywa krokodyl, bo wywołuje martwicę tkanek dlatego kończy się amputacją martwych kończyn (odgryza ręce i nogi). Poczytaj trochę o tym a potem pisz o łykaniu jak pelikany.



ekspertem nie jestem. Tym bardziej od pięciu boleści (chociaż pewnie chodziło ci o tego od " siedmiu " :) ))).
Wywodów o krokodylach nie potrzebuję.
Zamieszczony filmik widziałem w sieci w oryginale bez podpisów 2 lata temu na portalu fishki.net , a sam artykuł byl właśnie poświęcony higienie i cukrzycy.

Nie strasz ludzi krokodylem skoro nie wiesz jakie skutki może przynieść cukrzyca.
Filmik przedstawia tzw. " stopę cukrzycową " . Moje tłumaczenie nie ma tu większego sensu dla kogoś kto opiera swoją niezłomność na niepotwierdzonych źródłach.
Zapraszam do zapoznania sie z lekturą o skutkach cukrzycy.
Czas od zakażenia do martwicy tkanki zależy od stanu choroby i samego organizmu, ale w skrajnych wypadkach na "zjedzenie" stopy wystarczy kilka dni.

Poniżej kilka zdjęć i filmików.

http://www.stopacukrzycowa.com/zgorzel_amputacja_kikut_zdjecia.html