18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krav Maga

jerzollo • 2012-03-08, 15:34
mało widowiskowe ale skuteczne jak diabli:)

kawu1

2012-03-08, 22:33
ja pie**ole z tym nożem to niezła bajka, ludzie na ulicy z nożownikiem jest tylko jedno wyjście sp***ALAĆ !!!...na marginesie ćwicze kb 5 lat i w życiu nie podjąłbym walki z kimś z kosą..pozdro dla kumatych

jerzollo

2012-03-08, 22:44
kawu1 napisał/a:

ja pie**ole z tym nożem to niezła bajka, ludzie na ulicy z nożownikiem jest tylko jedno wyjście sp***ALAĆ !!!...na marginesie ćwicze kb 5 lat i w życiu nie podjąłbym walki z kimś z kosą..pozdro dla kumatych

wyśmiewam po stokroć, ja trenuje KM okolo 3 lat i sobie poradziłem z kolesiem z kosą, znam też wiele innych przypadków z różnych miast;]

Gary Muwaut

2012-03-08, 22:54
I tak każdy normalny człowiek wie, że Sambo to jest prawdziwa sztuka walki (nie mówię tu o spotrtach wallki), a nie jakieś pejsiaste wygłupy

WhyMe?

2012-03-08, 22:58
Dostać w przeponę to nie tak fajnie :roll:

!Timon

2012-03-09, 11:10
jerzollo napisał/a:

wyśmiewam po stokroć, ja trenuje KM okolo 3 lat i sobie poradziłem z kolesiem z kosą, znam też wiele innych przypadków z różnych miast;]



Wydaje się to nieprawdopodobne, ale nożem też trzeba umieć walczyć, żeby sobie większej krzywdy nie zrobić.
:shock:

kar0luch

2012-03-09, 11:34
Ciekawe czy wygrałby z Titusanem w kutarate.

cinu314

2012-03-09, 15:38
tak poznaj krav mage zostań za atakowany połam gościa polskie prawo wynagrodzi cię więzieniem/zawiasami albo grzywną z bogiem !

Mardog

2012-03-09, 16:02
To Izraelska sztuka walki, jest bardzo skuteczna, policja, wojsko i ochrona ją stosują. Najlepszy jest cios podstawowy, kop w jaja haha ;D

Piterek_19

2012-03-09, 22:57
Każda sztuka walki jest skuteczna na pokazach ;-]

Pilot_Tupolewa

2012-03-09, 23:50
owek napisał/a:

Uczą was na tej krav madze obrony przed nożownikiem ? powodzenia w realu.


Nigdzie tego nie uczą, bo nie ma skutecznej obrony. chyba, że wyciągniesz Glocka. Trenując samoobronę Twoje szanse przeżycia w spotkaniu z napastnikiem wzrastają.
Koleś na filmiku prezentuje kilka sztuk walki.Nie jest to KM jakiego może się nauczyć niemal każdy. Raczej jakaś wojskowa/partyzancka odmiana.

Jeśli ktoś się wybiera na KM to lepiej niech opanuje jakieś podstawy judo, kickboxing. Będzie dużo łatwiej.
Wielu może się zniechęcić, bo jest dość brutalnie na początku. Kopanie w jaja, palce w oczach, itp to podstawy.
Oczywiście jak ktoś wcześniej nie miał styczności z samoobroną.
Polecam też Combat 56