18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kratka ściekowa

~_Yarko_ • 2023-12-05, 12:34
Kontra skuterzysta.


~REsadER

2023-12-05, 13:44
maseczka ocaliła kolejne życie :brawo2:

JanJankowski

2023-12-05, 14:59
Można fajnie na ryj poleciec? Można!!!!

mesjans

2023-12-05, 17:07
W tej maseczce przynajmniej zębów nie pogubi.

MarekJarek1

2023-12-05, 19:17
Mógł jeszcze szybciej po tym chodniku zapie**alać.

CrookerS

2023-12-05, 19:37
Co za leb. Wokol pelno miejsca a on i tak sie wpie**olil :roll:

Na szczescie byla kamera :ok:

jebacruskiescierwo

2023-12-05, 20:21
Nawet kratki nie lubią tych ch*jków. Nawet trochę zazdroszczę bo taka kratka może odj***ć taki numer bez żadnych konsekwencji, dla siebie oczywiście.

mega_lis

2023-12-06, 10:01
k***a mać. Latem myślałem o jakimś skuterze 125cc albo innym motorku. Miekszam w mieście, mam działkę nad jeziorem. Samochód prawie cały czas stoi w garażu - jadę nim na ów działkę albo jak jakąś ciotke do lekarza trzeba zawieźć bo przecież nie ma czegoś takiego jak tasksówka ale ch*j z tym. Wybrałem model, byłem nawet na jeździe testowej na podobnej maszynie, wszystko pięknie fajnie, ale k***a mać... po obejrzeniu tylu filmików jak te skutorowe p*zdy traca życie albo zdrowie, nie zawsze ze swojej pie**olonej winy to odechciewa mi się smigania po mieście do pracy albo dalszego wypadku na działkę tym gównem. Wiem, że wiekszość wypadków jest z jakiejś Indii, Brazylii czy innego Pakistanu ale ta kratka wygląda jak nasza... i jest w takim samym ch*jowym stanie.

Bul_od_bytu

2023-12-06, 19:22
mega_lis napisał/a:

. Wiem, że wiekszość wypadków jest z jakiejś Indii, Brazylii czy innego Pakistanu ale ta kratka wygląda jak nasza... i jest w takim samym ch*jowym stanie.



Ostatnio w jednym z centrów handlowych w Warszawie taka kratka wkręciła się w tryby jakieś bogatej widlarki i rozj***ła jej całe nadkole w Mercedesie GLK.
Raz na własne oczy widziałem jak gość na szosówce jechał ścieżką, na której ktoś zamontował kratkę odpływową z przęsłami równolegle do ścieżki, w dodatku między tymi przęsłami były dość spore przerwy. Typ zaparkował w tej kratce jak w stojaku na rowery jednocześnie waląc takiego orła, że przez chwilę myślałem, że się zabił. Miał wypchany plecak i to go uratowało