18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krasnoludki, wóda rekord Guinessa

0statniSprawiedliwy • 2013-10-11, 17:39
Trzy krasnoludki piją wódę pod krzakiem, ale nagle wódka się skończyła, a nie miały kasy żeby kupić. Odzywa się jeden z krasnoludków:
- Słuchajcie, tu niedaleko biją rekordy Guinessa i można wygrać 20 zł. Ja mam najmniejszą rączkę na świecie to może wygram i będzie flacha.
- A ja mam najmniejszą nóżkę to może będzie na drugą flachę- mówi drugi.
- Słuchajcie, ja z kolei mam najmniejszego penisa jakiego można sobie wyobrazić więc będzie na kolejną flaszkę!
Gdy krasnoludki dotarły na miejsce, pierwszy z nich wchodzi i za chwilę wybiega ucieszony i krzyczy:
-Wygrałem! Wygrałem, mam najmniejszą rączkę, będzie flacha!
Drugi wchodzi i za chwilę sytuacja się powtarza. Ostatni krasnoludek, ten z najmniejszym penisem, wszedł do środka, po dłuższej chwili wychodzi wk***iony bez pieniędzy rozgląda się i mówi:
- k***a, który to ten Bongman?!

calasty

2013-10-11, 18:14
Bongman poszedł sprawdzić czy aby na pewno

Vato

2013-10-11, 18:23
Czekamy na ripostę :)

zuojestwszedzie

2013-10-11, 18:31
no rozj***łes mnie koleś na łopatki hahaha, teraz czekac az bogus przeczyta i odpisze cos w stylu:
eh...nie prawda :D

MateoCFC

2013-10-11, 18:33
piwa chyba poleciały za "pociśnięcie" Bongmanowi, bo dowcip jak najbardziej słaby.

Policeman

2013-10-11, 18:34
Żart jak żart, istnieje chyba w 30 wersjach. "Autor" [nie wiem czy tak można nazwać tę pierdołę, która zmieniła jedno słowo w żarcie] zupełnie bez powodu dopie**ala się do Bongmana, bo taka moda i można piwa dostać. Podobne jemu ch*jki wrzucają teraz pojazdy po kościele - modne to i sprawiedliwe. Wk***ia mnie coraz bardziej publika sadola.

ArasxDD

2013-10-11, 18:38
@Up
umyj dupe przed posmarowaniem maścią.

Szoqn

2013-10-11, 18:40
Rada z własnego doświadczenia jak mniemam. Ja w tym nie gustuję, ale dzięki za troskę.

wi4droman

2013-10-11, 18:44
Policeman napisał/a:

Żart jak żart, istnieje chyba w 30 wersjach. "Autor" [nie wiem czy tak można nazwać tę pierdołę, która zmieniła jedno słowo w żarcie] zupełnie bez powodu dopie**ala się do Bongmana, bo taka moda i można piwa dostać. Podobne jemu ch*jki wrzucają teraz pojazdy po kościele - modne to i sprawiedliwe. Wk***ia mnie coraz bardziej publika sadola.



dzwoń po policję

0statniSprawiedliwy

2013-10-11, 18:51
Policeman napisał/a:

Żart jak żart, istnieje chyba w 30 wersjach. "Autor" [nie wiem czy tak można nazwać tę pierdołę, która zmieniła jedno słowo w żarcie] zupełnie bez powodu dopie**ala się do Bongmana, bo taka moda i można piwa dostać. Podobne jemu ch*jki wrzucają teraz pojazdy po kościele - modne to i sprawiedliwe. Wk***ia mnie coraz bardziej publika sadola.



Dopie**alanie się jak dopie**alanie, nie zliczysz w ilu wersjach można się przyj***ć. "Komentujący" [nie wiem czy tak można nazwać tę pierdołę, która zmieniła tylko obiekt dopie**alania się] zupełnie bez powodu dopie**ala się do autora, bo można mieć top komentarz za to (i oczywiście piwa). Podobne jemu ch*jki komentują inne dowc**y dopie**alając się, że suche, że stare, że głupie, że niezrozumiałe itd. Wk***ia mnie coraz bardziej ten typ komentujących.

Co do samego kawału, można tam wstawić kogokolwiek, Bongman jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych użytkowników i wiekszość zrozumie dowcip. Można tam wstawić "Policeman", ale wtedy większość by nie zrozumiała o co chodzi, choć ma zdecydowanie mniejsze jaja więć ch*ja zapewne też od Bongmana. Pierwotnie miał być jakiś moderator, ale ch*j wie na jaki humor trafisz, a wiem, że "B" ma zajebiście dużo dystansu do siebie i na pewno go dowcip nie uraził.

Btw jeżeli ten dowcip jest dla Ciebie pojazdem po kimś Panie "Policeman" to zaiste, ch*jowe życie musisz mieć.

Antek009

2013-10-11, 18:51
Bez przesady. Babcia mawiała "Mały ale wariat!!".

kaelem

2013-10-11, 19:08
Zaraz wejdzie BongPedo, napisze suchy komentarz i obsypią go piwami.

QKLUX

2013-10-11, 19:16
A ja tam lubię Bongmana i ubolewam że więcej takich użytkowników na Sadolu nie ma.
Sam chciałbym być ale umiejętności za słabe.
Bongman to kwintesencja Sadola, jego folklor.
Bez moderatorów Sadistic byłby tym samym, albo lepszym Sadistikiem.
Bez Bongmana - nie.

Za pociśnięcie Bongmanowi niezłym dowcipem (mimo 4 dych na karku nie znałem) piwo się należy.
Ale nie ukrywajmy: wypadałoby Ci podzielić się z Bongmanem.