18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraśko i TVP robią w konia swoich widzów

damian004 • 2014-05-08, 10:20
Według mnie, cały problem w odbiorze tego typu wywiadów polega na tym, że te k***y z telewizji są przeszkolonymi zawodowcami: mówią płynnie, wyraźnie i napie**alają między wierszami ile wlezie, a Korwin, mimo, że ma pełną rację to za ch*ja nie potrafi tego przekazać w ładny i zgrabny sposób.

Lubię go czytać, nienawidzę go słuchać.

A tutaj sedno tematu:



Jeśli było, to ch*jowo otagowane :->

GoldRoger777

2014-05-08, 11:02
Podziemna? Łooooo k***a. "prawdziwi polacy" zeszli do podziemia. Rzygać się chce na samą myśl o takiej nazwie nawiązującej do czasów gdy panowała wojna a w podziemiu walczyli najdzielniejsi patrioci mogący przypłacić to życiem. Teraz najwidoczniej byle p*zda w garniturze może sobie ubzdurać, że jest w takiej sytuacji jak oni wtedy.

~DMT

2014-05-08, 11:08
GoldRoger777, nie pie**ol, bo gadasz jakbyś miał kogoś z rodziny w rządzie. Gościu mówi w 100% mądrze i przede wszystkim popiera to FAKTAMI, a nie historyjkami z ch*ja wyssanymi jak prawie wszyscy obecni w tym momencie przy korycie. Ode mnie zawsze duży browar dla tego Pana.

AgentGrzesiek

2014-05-08, 11:12
damian004 napisał/a:

Korwin, mimo, że ma pełną rację to za ch*ja nie potrafi tego przekazać



ohoho :lol:
Korwin dobrze zdaje sobie sprawę z tych sztuczek
nie pierwszy raz występuje w TV
więc nie jest tak że on się daje podpuszczać jak dziecko
On ,po prostu nie wytrzyma jak czegoś nie dopie**oli :mrgreen:

St...........ke

2014-05-08, 11:13
No tak, to dziwne, że dziennikarz przygotowuje się do rozmowy i zapisuje sobie pytania jakie ma zadać. Spisek, wszędzie spisek. On chyba startuje do komisji Macierewicza, a te filmiki wsadzi sobie do portfolio. :amused:

Oczywiście mam mieć 100% pewności, że jak Korwin dojdzie do władzy, to nagle wszyscy staną się dobrymi ludźmi i nie będą oszukiwać innych. Wszyscy w budżetówce staną się mili, pomocni, zaczną załatwiać sprawy w 5 minut, a prywatni przedsiębiorcy mimo braku narzuconej pensji minimalnej zaczną płacić po 3 tysiące netto, nie będą się starać oszczędzać. :D


Co do pensji Kraśko, tak samo Halinka z warzywniaka nie płaci podatków ze swoich pieniędzy, tylko z pieniędzy innych ludzi, którzy robią u niej zakupy. Można tak sobie wymyślać bez końca.

Co do wydatków na służbę zdrowia, to ok, masz katarek, to prywatnie mało to będzie kosztowała, a co z operacjami, które są bardzo kosztowne? Kupować prywatne ubezpieczenia? Wyjedzie tak jak i teraz.

badyl1606

2014-05-08, 11:15
Film Pana Stonogi został już usunięty z YT? Boże chroń go, aby On nie został "usunięty".