18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krany w Angli

Br...........ki • 2013-03-16, 16:59
Filmik pokazuje jakie krany występują w publicznych miejscach w Anglii.

Gracjan

2013-03-16, 23:16
tihomax napisał/a:

Obrazek

mosz i nie płacz




hahahaihihih h*j

astmuus

2013-03-16, 23:17
Dziwne. Ja mieszkam w jukej i problemów nie mam ;_;.

Dotychczas

2013-03-16, 23:17
Witam! straszne ten filmik nudny obejrzałem może z pół... jednakże mam tu konto od jakiegoś czasu, nie wiem jak długo dokładnie. Zapomniałem hasła i loginu ale dziś jak zobaczyłem zj***ny filmik o hydraulice w innym kraju, kolejny z serii video o kosmosie, o mydle, czy o tym jak te pojeby robiły swoj internetowy pamietnik o tym jak to oni k***a kochaja smażyc tatar to nie wytrzymalem. Wytężyłem cały mój jakże marny umysł i wspomnienia powróciły. Teraz w końcu mogę napisac: Dajmy sobie spokój z tym szitem. Witam i stawiam kolejke :!: :!: wykrzykniki k***a

xarkons

2013-03-16, 23:24
no nie powiem, na starej chacie przed przeprowadzka mialem taki kran w lazience (mieszkam w angli). Wk***iajace to jest zajebiscie :D Ale na ch*j sie tym chwalic na takich portalach.

Hades231

2013-03-16, 23:33
O ironio, ja pie**ole. Bronisław Komorowski o kranach w Anglii - przypadek?

oc...........an

2013-03-17, 00:30
No, w końcu temat w którym mogę nabić sobie piwa wrzucając mistyczny "materiał własny"
Syf, smród, bród i ubóstwo czyli mieszkanie dla studentów. Dodam jeszcze, że mieszkam w bloku, a wodę muszę sobie ogrzewać w bojlerze jak jakieś panisko z Pruszkowa ;)





Na koniec powiem, że Bronek pie**oli głupoty z darmową zimną wodą, bo tylko full-time students nie płacą. Cała reszta buli aż miło :P

ll...........rt

2013-03-17, 01:13
W mordę, nawet się tam nie przyznawaj, że nie wiesz jak sobie z tym fantem poradzić. Byłby wstyd dla naszej nacji przed brytolami.

A poważnie, to znaj moje chamskie serce - zdradzę ci stary sposób brytyjskich klawiszy. Będzie gdzieś w tym fragmencie poniżej, ale ani nie przytnę bardziej, ani nie powiem ci w której minucie ten nieziemski trik jest zademonstrowany. Po prostu zostawiam cię z kilkoma minutami porządnej muzyki i nie tylko.


kanzas.ranger

2013-03-17, 07:38
Zamiast krytykować to można by było popytać czemu tak jest. Otóż drodzy koledzy i koleżanki jest to spadek po królowej Wiktorii która w swojej światłości, odkryła że w odkrytych bojlerach, a tylko takie podówczas stosowano, namnażają się różnorakie drobnoustroje. Dlatego oddzielne krany, żeby nie zanieczyszczać wody zimnej czyli bieżącej. W domach rzeczywiście nie ma takiego problemu, ale jakby kolega zdobył się na wysiłek i dokładnie obejrzał kran to znalazłby podobieństwo do pistoletu gazowego. W kranach takich jest oddzielna droga dla wody ciepłej i zimnej, mieszają się dopiero po wypłynięciu z kranu. Swoją drogą to taki patent przydałby się na niektórych osiedlach gdzie woda podgrzewana jest nadal w wielkich otwartych zbiornikach i dopiero jak szczur zatka odpływ to go wyciągają.

Kowal_ssj5

2013-03-17, 11:47
Już nawet prezydent wyemigrował do Anglii...

RdK

2013-03-17, 13:56
To pozostalosc po czasch gdy jedna rura szla z pieca, a druga prosto z rynny. :)

TelewiZorro

2013-03-26, 06:04
ja tam zawsze odpalałem dwa naraz, w dłonie trochę zimnej, potem wrzątku i przy odrobinie wprawy masz ciepłą