18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kotłownia dawnej elektrowni w Łodzi

tr...........ke • 2013-08-14, 16:44
Kotłownia dawnej elektrowni Towarzystwa Wyrobów Bawełnianych lub jak kto woli uniontexie w mieście Łodzi. O ile sama elektrownia jest piękna (zdobione kafelki, witraże itp. -> foty: http://tnij.org/elektrownia_plurbex ) to kotłownia jest już budowana "normalnie" czyli żadnych zdobień itp. po prostu beton i stal.







Źródło: www.facebook.com/PLurbex Więcej fot w komentarzach :)

mieszalniapasz

2013-08-15, 18:49
Łóóóóóódź, k***a!


gumofc

2013-08-15, 19:16
HDR - taki piękny

Konias

2013-08-15, 20:42
mrwieszkto napisał/a:

Painkiller - poziom - fabryka;)



Zgadzam się, to była pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy po zobaczeniu tych zdjęć ;)

Whiltierna

2013-08-15, 21:38
epll, hmm... no to może faktycznie coś pokręciłam. :-? Zwracam honor. ;-)

DarthV

2013-08-15, 22:26
Zakłady Uniontex, o ile dobrze pamiętam odwiedził je JP II w czasie pielgrzymki, obecnie zostały z nich posikane gacie...
Co dało się rozkraść rozkradziono a reszta to ruina. Smutny widok dla kogoś kto idzie Kilińskiego...

anakin

2013-08-16, 01:08
mieszalniapasz napisał/a:

Łóóóóóódź, k***a!



za to powinieneś być ruch*ny w dupsko gimbusie łasy na łatwe piwka

Redman_1981

2013-08-16, 12:55
epll napisał/a:

@up Nie żeby coś ale jest to mój pierwszy temat z opuszczonym budynkiem w Łodzi ;) Wcześniej dałem tylko dawny magazyn głowic jądrowych koło Białogardu co jak widać zainteresowało sadoli (316 piw) oraz opuszczone laboratorium koło Warszawy. Ja daje tylko to co jest naprawdę ciekawe a nie każdą ruinę która się przytrafi jak to robi jeden z userów ;)




Wywołałeś mnie do tablicy dzieciaku. Nie wrzucam każdej ruiny tylko te miejscówki które ciebie też jarają i sam je fociłeś więc jedzie mi tu hipokryzją. Poza tym śmieszny człowieczku zmień wiek na sadisticu bo lansujesz się tu jako 25 latek, a jesteś 17-letnim gówniarzem, które cycki widział tylko u mamy. Wiem że ci gul chodzi jeśli chodzi o kanały, ale cóż. Wielki założyciel Podziemnej Łodzi, a nie był w muzeum Dętki. Co żal 4 żł wydać. Weź się lepiej chłopaczku do nauki, a nie latasz po ruinach, bo sobie jeszcze krzywdę zrobisz i będzie płacz.

OpenStreetMaps

2013-08-16, 15:14
Interesujące fotki , dobrze zrobione HDRy zapraszam cię na darmowy portal dla ludzi ciekawych świata i miłośników fotografii Woophy.com Można tam stworzyć własną fotomapę ciekawych miejsc naniesioną na mapę świata.

tr...........ke

2013-08-16, 16:15
Redman_1981 napisał/a:




Wywołałeś mnie do tablicy dzieciaku. Nie wrzucam każdej ruiny tylko te miejscówki które ciebie też jarają i sam je fociłeś więc jedzie mi tu hipokryzją. Poza tym śmieszny człowieczku zmień wiek na sadisticu bo lansujesz się tu jako 25 latek, a jesteś 17-letnim gówniarzem, które cycki widział tylko u mamy. Wiem że ci gul chodzi jeśli chodzi o kanały, ale cóż. Wielki założyciel Podziemnej Łodzi, a nie był w muzeum Dętki. Co żal 4 żł wydać. Weź się lepiej chłopaczku do nauki, a nie latasz po ruinach, bo sobie jeszcze krzywdę zrobisz i będzie płacz.



Uderz w stół a nożyce się odezwą? Ja tam cie po imieniu/nicku nie wywołałem ale jak widać ty wiesz lepiej. Żal mi 4zł na dętkę wydać? Oho skąd te informacje? Z mojej strony EOT ponieważ w żadną dyskusje z wielkim "eksploratorem" ruin nie chce wchodzić.

Redman_1981

2013-08-16, 19:38
Kto ci durna pało powiedział że uważam się za wielkiego. Kozak w necie, p*zda w świecie. Rozumiem że cię w szkole biją i lajkami na fb się musisz dowartościować. Sam mówiłeś jak z nami latałeś po miejscówkach, że nie chcesz nam na Podziemnej robić konkurencji, a później wyszło inaczej. I napisz kogo te HDR-y, bo raczej nie twoje. Prawda jest taka że żeby urbexować musisz się pod kogoś podłączać bo sam się boisz. Akurat rozmawiałem z jednym typem spoza Łodzi co był w Łodzi na fotkach i żeś mu tyłek lizał i obiecałeś załatwianie i oprowadzanie po mieście. Co ty przewodnik nagle? Działaj dalej dostarczasz nam mnóstwo beki, a ja lubię się pośmiać.

tr...........ke

2013-08-16, 23:07
Wszystkie HDRy moje. Również i wam życzę ponieważ dostarczacie mi i nie tylko mi mnóstwo beki.