18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kotecek ...

~McSadol • 2022-05-08, 09:18
Leopard w Indiach ...


Payan

2022-05-08, 09:24
Dlaczego nie strzelają to tego ch*jostwa? A to Indie, tam mają kije do obrony.

tranzystor

2022-05-08, 09:37
Pajan napisał/a:

Dlaczego nie strzelają to tego ch*jostwa?



W tamtym regionie mieszkańcy mają takie prawa jak ludzie, więc ONZ zabrania strzelania

Aiden86

2022-05-08, 09:44
Nie tak dawno na sadistic jakieś cymbały spuszczały się miłosnym nasieniem nad zamkniętym w klatce kociakiem. Tak właśnie wygląda kicia w Indiach, łby urywa, dzieci porywa, pedałów pokrywa. Przyroda to nie qrwa bajka z głosem Krystyny Czubówny w tle tylko ostra napie**alanka o życie. Zdecydowanie w tym starciu kibicuję ciapatym, niech złapią albo odstrzelą sk***ysyna, lepiej oczywiście pochwycić, ale tak na prawdę ch*j z nim :)

silwerbalk

2022-05-08, 10:24
I męczą brudasy takie piękne zwierzę .... :roll:

zwierzak30

2022-05-08, 13:44
Aiden86 napisał/a:

Nie tak dawno na sadistic jakieś cymbały spuszczały się miłosnym nasieniem nad zamkniętym w klatce kociakiem. Tak właśnie wygląda kicia w Indiach, łby urywa, dzieci porywa, pedałów pokrywa. Przyroda to nie qrwa bajka z głosem Krystyny Czubówny w tle tylko ostra napie**alanka o życie. Zdecydowanie w tym starciu kibicuję ciapatym, niech złapią albo odstrzelą sk***ysyna, lepiej oczywiście pochwycić, ale tak na prawdę ch*j z nim



Jakież to k***a ludzkie. Rozpychać się łokciami,tylko po to aby sobie odbyt zadowolić.
To tak jakbyś ty,wybudował sobie chatę na terenach gdzie żyją aligatory od setek tysięcy lat i miał pretensje,że mu bydlaki wybijają zwierzynę w obejściu.
k***a,zwyczajnie nie.
Nie jestem żadnym ekozjebem,ale w takich sytuacjach zawszę kibicuję przyrodzie. :) j***ć ludzkość,zj***ny wirus w organizmie ziemi.Jak nie sami,to nas natura zajebie.
Mam nadzieję że zanim odj***li kociaka,zabrał że sobą choć jednego Homo-sapiens.

Tetrix

2022-05-09, 02:04
Oby sie czymś nie zaraził :catfacepalm:

kulawiec

2022-05-10, 23:38
A gdzie guźce ja się pytam?