18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot zaatakowany przez psa i skopany przez człowieka

acidapple • 2013-04-15, 15:50
Coś dla miłośników miauczących futrzaków :D

Słupca, niedziela 7 kwietnia 2013, mężczyzna idzie z psem na spacer. Przy ulicy Traugutta pies dopada do bezbronnej kotki, a mężczyzna ją kopie. Kotka, zabrana natychmiast do weterynarza, umiera kilka godzin później. Badania wykazują, że była w ciąży. :dead:


Zygmunt98

2013-04-16, 02:04
j***ne koty, chociaż raz załatwiono je jak sie powinno.

MrBednar

2013-04-16, 02:18
Do autora, który otrzymał najwięcej piw. Zgadzam się z dużą częścią Twojej wypowiedzi, jednakże nie zgadzam się z jednym: człowiek, który dobrze wychował swojego psa wie, że w przypadku, np. szczepienia się dwóch psów (etc.) należy swojego psa ścisnąć za jaja. Nic innego nie pomaga, uwierz mi.

DuckDodgers

2013-04-16, 11:22
Jakby ktoś napie**alał babę to bym przeszedł obok, pewnie sobie zasłużyła ale jak widzę jak ktoś katuje zwierze to bym go najchętniej skopał do nieprzytomności.

hogg

2013-04-16, 13:23
Misa napisał/a:

Co za bezduszność :c I czemu ten Amstaff, jak podejrzewam, nie ma k***a kagańca?!



Nie lubisz amstaffów? Boisz się amstaffów? Amstaffy są zabójcami? Atakują bez powodu? Amstafy są groźne? Zabroniłabyś posiadać takie psy? Kazałabyś uśpić wszystkie amstaffy w okolicy? Masz amstaffofobię?

Niestety, to nie amstaff, ale zawsze możesz tak uważać, aby utrwalić swoją wrogość wobec tych psów ;)

Ch...........on

2013-04-16, 13:50
Mam nadzieję, że debil beknie za to dość mocno... chociaż po dłuższym zastanowieniu pewnie nic mu nie zrobią, a zajmą się ściganiem ludzi z piwem w parku