18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot w tosterze

~Velture • 2024-03-26, 18:15
Szacun dla sierściucha, coś czego pies wam nie zrobi :krejzi:


maxkulczyk

2024-03-26, 18:17
o k***a takiego końca to nawet Chuck Norris by nie wymyślił :D

leonidkacap

2024-03-26, 18:51
jakby sierściucha normalnie karmili to w dupie miałby tego gryzonia widać że głodny był

twojstarywsamychgaciach

2024-03-26, 19:01
Ale ile zjedzonych zostało grzanek z mysim gównem to ich. Chleb za prl to z czarnuszką robili, żeby mysie gówna maskować :lol:

PS ale za to kot potrafi naszczać do PS5, a pies nie zrobi ci takiej przyjemności.

~Velture

2024-03-26, 19:04
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Ale ile zjedzonych zostało grzanek z mysim gównem to ich. Chleb za prl to z czarnuszką robili, żeby mysie gówna maskować
PS ale za to kot potrafi naszczać do PS5, a pies nie zrobi ci takiej przyjemności.



Jak DO ps5 ci naszcza kot? Wyceluje k***a strugę do środka?

Cymesowy

2024-03-26, 19:08
~Velture napisał/a:

Jak DO ps5 ci naszcza kot? Wyceluje k***a strugę do środka?



wystarczy że naleje akurat tam gdzie jest ujście powietrza i przesiąknie, o k***a ale to smród musi być, i tak kot oznaczając swój teren sika strugą i potrafi sobie wycelować mniej więcej które miejsce chce oznaczyć

dżonyłojlker

2024-03-26, 19:08
leonidkacap napisał/a:

jakby sierściucha normalnie karmili to w dupie miałby tego gryzonia widać że głodny był



Gówno się tam znasz na kotach. Obecnie mam w domu 14 kotów, większość przygarnąłem z ulicy. Sam niedojadam aby kotki miały wszystko jak trzeba. Zabijają ptaki i gryzonie i wcale ich nie jedzą, po prostu mają taki instynkt drapieżcy.

twojstarywsamychgaciach napisał/a:

ale za to kot potrafi naszczać do PS5, a pies nie zrobi ci takiej przyjemności



Chyba tylko jak ma właściciela ch*ja. Wszystkie moje koty załatwiają swoje potrzeby tylko na podwórkach u sąsiadów.

twojstarywsamychgaciach

2024-03-26, 19:09
Velture napisał/a:

Jak DO ps5 ci naszcza kot? Wyceluje k***a strugę do środka?



Nie wiem, ale są dowody, że tak się stało :lol:




Veni_Vidi

2024-03-26, 19:37
Myślałem, że Puszek przyszedł toster naprawić, a jemu zabawy w głowie

Nemrod90

2024-03-26, 19:42
dżonyłojlker napisał/a:

Gówno się tam znasz na kotach. Obecnie mam w domu 14 kotów, większość przygarnąłem z ulicy. Sam niedojadam aby kotki miały wszystko jak trzeba. Zabijają ptaki i gryzonie i wcale ich nie jedzą, po prostu mają taki instynkt drapieżcy.
Chyba tylko jak ma właściciela ch*ja. Wszystkie moje koty załatwiają swoje potrzeby tylko na podwórkach u sąsiadów.



O kurde, 14 kotów to już niezły hardcore. :D Jest tak jak piszesz - nawet dobrze karmione koty, zwłaszcza samice, przynoszą do domu ptaki i myszy, jeden z moich nawet młodego zająca kiedyś przytargał do domu. Ogólnie gdyby nie koty, to nas wszystkich gryzonie zeżarłyby żywcem, koty to doskonały regulator populacji szkodników.

KosmatyHui

2024-03-26, 20:02
Nemrod90 napisał/a:

O kurde, 14 kotów to już niezły hardcore. Jest tak jak piszesz - nawet dobrze karmione koty, zwłaszcza samice, przynoszą do domu ptaki i myszy, jeden z moich nawet młodego zająca kiedyś przytargał do domu. Ogólnie gdyby nie koty, to nas wszystkich gryzonie zeżarłyby żywcem, koty to doskonały regulator populacji szkodników.





ch*ja prawda. Koty to szkodniki, jak zauwazyles. Zabija ptaki i zajace, a gryzonie czesto maja w dupie i najwiecej ich odjebuja ptaki drapiezne na polach i trutka w miastach. A 14 kotow? Takiego sp***olenia sie nie leczy, tylko powinno sie delikwenta odjebac.

babazwozu

2024-03-26, 21:15
leonidkacap napisał/a:

jakby sierściucha normalnie karmili to w dupie miałby tego gryzonia widać że głodny był



Koty to robią z instynktu. O ile go mają.

KosmatyHui napisał/a:

ch*ja prawda. Koty to szkodniki, jak zauwazyles. Zabija ptaki i zajace, a gryzonie czesto maja w dupie i najwiecej ich odjebuja ptaki drapiezne na polach i trutka w miastach. A 14 kotow? Takiego sp***olenia sie nie leczy, tylko powinno sie delikwenta odjebac.



A skąd ty wiesz, na co preferują polować koty? Łazisz cały dzień za nimi? :)
Tak, koty to szkodniki, ale tylko wtedy, kiedy są dzikie lub półdzikie. Mądrze zaopiekowane i wychowane przynoszą dużo więcej pożytku niż szkód. Mój nie przynosi żadnych szkód. Nigdy nie narobił w domu, nie wchodzi na meble, nie rusza kwiatków czy choinki, za to mam spokój z kretami, nornicami, karczownikami, myszami, kunami, ptakami zzerajacymi mi owoce i nawet z dzikimi kotami z sąsiedztwa, a i mniejsze psy skutecznie przegania.

KosmatyHui

2024-03-26, 21:53
babazwozu napisał/a:

Koty to robią z instynktu. O ile go mają.
A skąd ty wiesz, na co preferują polować koty? Łazisz cały dzień za nimi?
Tak, koty to szkodniki, ale tylko wtedy, kiedy są dzikie lub półdzikie. Mądrze zaopiekowane i wychowane przynoszą dużo więcej pożytku niż szkód. Mój nie przynosi żadnych szkód. Nigdy nie narobił w domu, nie wchodzi na meble, nie rusza kwiatków czy choinki, za to mam spokój z kretami, nornicami, karczownikami, myszami, kunami, ptakami zzerajacymi mi owoce i nawet z dzikimi kotami z sąsiedztwa, a i mniejsze psy skutecznie przegania.

Strzelam do nich i czesto widze, co ch*jek upolowal w lowisku. ;) Ale mowie o takich kotach biegajacych samopas, znacznie dalej od siedzib ludzkich. Te to przech*je w ekosystemie. Kici kici . Srut juz do Ciebie leci kotecku.