18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot przyciśnięty przez bramę garażową

hogg • 2014-07-09, 16:49
Przycisnęło go aż mu się dupa na lewą stronę wywinęła prawie.


Imper3838

2014-07-09, 22:53
Srał bo myślał że się przeciśnie jak trochę gówna wypuści :-D

ossTin

2014-07-09, 23:07
podobny efekt z nogami jest jak sie za długo na muszli klozetowej siedzi...

maciuch2

2014-07-10, 08:44
niedowład kręgosłupa u kotów leczy się łopatą

Agnesbyme

2014-07-10, 09:54
Żaden niedowład kręgosłupa! O ile nie ma urazów wewnętrznych to będzie żył i najpóźniej za miesiąc wstanie na łapy. Mój kot zaklinował się w oknie, teraz w czerwcu, wisiał chyba z 5 godzin. Nie osrał się, ale porzygał i posikał + powyrywał sobie pazurki i poranił pyszczek chcąc się uwolnić brudząc wszystko swoją krwią. W środku nocy zawiozłam go do lecznicy, był w tragicznym stanie, niedowład jeszcze gorszy niż na filmiku, podali tlen, kroplówke, zastrzyki przeciwbólowe, przeciwkrwotoczne, antybiotyki. Lekarz powiedział, że jak do rana przeżyje to mam z nim wrócić. Rano przyjechaliśmy i zrobilismy rtg. Na zdjęciu kręgosłup cały, więc znowu kroplówka, leki i do domu i tak w kółko. Ciągle spał, nie przemieszczał sie, robił pod siebie, ciągle go myłam i masowałam, jedyny pozytyw, że jako tako ogonem poruszał i zaczął jeść (jednak wodę musiałam mu dawać zakraplaczem). Po tygodniu zaczął mieć odruchy w jednej łapce, potem w drugiej. Po trzech tygodniach zaczął chodzić. Teraz już nawet biega kulejąc, ale dalej nie umie wskoczyć na łóżko czy szafkę, ale apetyt ma za dwóch.

Podsumowując kot wytrzyma prawie wszystko ;D Za to mój portfel nie, bo 500zł poszło w p*zdu :(

A ten "niedowład" (w filmiku i u mojego kota) to przez niedokrwienie mięsni i nerwów!

zip0

2014-07-10, 13:40
Chciał odcisnąć łapki na samochodzie, ma za swoje. Wiem, bo mam 3 koty i jeszcze sąsiadów rudzielec się dokłada. Chyba zainwestuję w bramę jak na filmiku.