18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot o Żyle

Garrone • 2014-02-18, 01:13
Wywiad z Maciejem kotem po konkursie drużynowym


Templariusz Mariusz

2014-02-18, 09:45
A ja powiem tak: jak się Żyle wiodło i wygrywał, to miałem na niego wyj***ne. Teraz jak mu nie idzie, to gówno mnie to obchodzi. Jestem stały w poglądach :)

Kemawir

2014-02-18, 10:40
A mnie ten Żyła zawsze wk***iał. Typowy pajac, który robi z siebie idiotę dla słaby. Już tutaj nie mówię o reklamach, ale to jest REPREZENTANT Polski, a on nie potrafi się w tym języku wysłowić. NO k***A, zamiast do Soczi niech pojedzie na Olimpiadę z języka polskiego dla uczniów podstawówki, trzeba zaczynać od postaw. I Kruczek zamiast wystawiać młodych zawodników, którzy mają perspektywy na zostanie dobrymi zawodnikami bierze takiego pajaca Żyłę, który zajmuję miejsce niżej od Kanadyjczyka. k***A, u nich ten sport nie jest praktycznie uprawiany. To tak jak reprezentacja Polski w piłkę kopaną przegrywa z Mołdawią. Dajcie mi maść na ból dupy.

tomusrydy

2014-02-18, 10:46
Jakiego ch*ja zwalaja wszystko na Piotrka Żyłe? Prawda jest taka, że bylismy slabsi od Japonczyków. Żyła był słabszy od swojego rywala, Kot był słabszy od swojego rywala, Ziobro też byl slabszy, jedynie Kamil wygrał z Kasaim, lecz z niewielką przewagą. Gdyby Żyla skoczył na poziomie najsłabszego Japończyka nic by to nie dało.

modyf

2014-02-18, 11:05
@up w pierwszej serii wszyscy zdobyli ponad 125 pkt, Żyła 107 i to w DUŻEJ mierze przyczyniło się do porażki. Gdyby skoczył jak w drugiej serii mogło nam wystarczyć na brąz. Z czysto technicznej strony - zj***ł po całości.

Poza tym nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby publikować wpisy "nudzi mi się w wiosce olimpijskiej, nawet piwka nie można wypić..".

Szczerze - nie wiem jak skacze, bo średnio mnie to interesuje, a wiem o nim tyle, że debila z siebie robi swoim kretyńskim śmiechem (tak, ma jaki ma, nie jego wina ale zrobił sobie z tego znak rozpoznawczy), głupimi i niegramatycznymi wypowiedziami (w Soczi też go kible zachwycały?) oraz wpisami na fb (pełnymi błędów podstawowych i dotyczących zazwyczaj piwa).

Jestem podobnie 'dumny' z takiego reprezentanta Polski, co z Artura Szpilki...

Aberracja

2014-02-18, 11:08
Ja od samego początku mówiłem że to taki cienias, któremu się raz udało skoczyć i od razu to sprzedał w telewizji. Ale polaczki lubią tak się podniecać każdym sezonowym gównem, z siatkarzami było to samo...

kavkaz

2014-02-18, 11:44
Żyła przez pewien okres prezentował przyzwoitą formę. Jednak nie z tej przyczyny jest "topową" postacią kadry skoczków. Na początku swojej medialnej kariery faktycznie był szczerym, wyluzowanym chłopakiem, a nie nadętym bufonem. Szybko przekonał się, że w ten sposób zyskuje popularność, na której materialnie można nieźle skorzystać. Od tego czasu robi z siebie durnia na zawołanie. To jak żul z jakąś dziwną umiejętnością, którą za browar prezentuje gówniarzom chcącym mieć "bekę"...
Stoch natomiast w telewizji występuje tyle co w trakcie zawodów, jakieś wywiady i właściwie tyle. Chłopak się skupia na pracy, a Żyła w tym wszystkim gdzieś się zagubił. Mam pretensje, że Kruczek zabrał go na Igrzyska, bo jego forma w miesiąc przed igrzyskami zwiastowała totalną klapę. Trener liczył prawdopodobnie, że Piotrek może jakoś "wystrzeli". Tak się nie stało, ale występ w Soczi był chyba nagrodą za formę z ubiegłego sezonu oraz pierwszej fazy bieżącego. W miejsce jego oraz Kubackiego należało zabrać Murańkę, który ewidentnie był w gazie.

JH...........DS

2014-02-18, 13:34
żyła od zawsze był gównianym skoczkiem, wygrał na farcie i tyle, robi garba na rozbiegu i przez to nie umie przybrać później dobrej sylwetki, kretyn który nie słucha trenera

kubalagt

2014-02-18, 14:49
Taaak, a jak pożal sie Boże polska "reprezentacja" w piłce nożnej przegrywa to całe stadiony śpiewają "nic sie nie stało" chociaż nigdy nic nie osiągnęli... I nie mówcie mi tu o Wembley. A jak chłopakowi poszło troche gorzej to już psy wieszają.

sorra18

2014-02-18, 15:59
Ludzie sa tak doj***ni zyciem w tym kraju, ze ble gdzie i byle jak frustracje wylewaja.

Zofar

2014-02-18, 16:50
sorra18 napisał/a:

Ludzie sa tak doj***ni zyciem w tym kraju, ze ble gdzie i byle jak frustracje wylewaja.



Smune ale prawdzwie , chcemy w koncu miec się z czego cieszyć , jesteśmy głodni zwyciestw i sukcesów żeby miec sie czym chwalic a Tu Monotonia , kłamstwa w telewizji tylko Trynkiewicze , Katarzyny W bogaci posłowie którzy udaja ze wiedzą jakie ludzie maja problemy a maja nas w dupie . Codziennie cos nowego aby dopie**olic tym ludzion ceny , afery , ignorancja władzy , bezprawie , zero sprawiedliwości , przemoc kłotnie , nawet w kościele słuchasz o tym że jest źle źle źle że grzeszysz że musisz byc pokorny itp a k***a z jakiej paki ? kazdy chce byc szczesliwy , robic swoje i czuć sie bezpiecznie . Wracasz po pracy i chcesz miec do czego uciec o czym gadac itp itd

guciaszek

2014-02-18, 16:51
Całkiem przystojny ten Kot:)

rorryro

2014-02-18, 18:14
guciaszek napisał/a:

Całkiem przystojny ten Kot:)



O tym samym pomyślałam :amused:

bowmanek

2014-02-18, 19:21
Polacy osiągnęli najlepszy wynik w historii konkursów drużynowych na Igrzyskach Zimowych. Za nimi uplasowali się między innymi Norwegowie czy Finowie, które to drużyny kilka lat temu walczyły z reprezentacją Austrii o pierwsze miejsce. Szacunek dla naszych skoczków.

di...........os

2014-02-19, 17:03
tataPszemka napisał/a:

żyła od zawsze był gównianym skoczkiem, wygrał na farcie i tyle, robi garba na rozbiegu i przez to nie umie przybrać później dobrej sylwetki, kretyn który nie słucha trenera




Zawsze był gównianym skoczkiem?! Gówniany skoczek plasuje się niejednokrotnie w dziesiątce, a nawet na podium?!

Kemawir napisał/a:

A mnie ten Żyła zawsze wk***iał. Typowy pajac, który robi z siebie idiotę dla słaby. Już tutaj nie mówię o reklamach, ale to jest REPREZENTANT Polski, a on nie potrafi się w tym języku wysłowić. NO k***A, zamiast do Soczi niech pojedzie na Olimpiadę z języka polskiego dla uczniów podstawówki, trzeba zaczynać od postaw. I Kruczek zamiast wystawiać młodych zawodników, którzy mają perspektywy na zostanie dobrymi zawodnikami bierze takiego pajaca Żyłę, który zajmuję miejsce niżej od Kanadyjczyka. k***A, u nich ten sport nie jest praktycznie uprawiany. To tak jak reprezentacja Polski w piłkę kopaną przegrywa z Mołdawią. Dajcie mi maść na ból dupy.



Sam zacznij wpierw dawać przykład wzorcowego posługiwania się językiem - bo i tobie ta sztuka nie wychodzi.

mihaueeek napisał/a:

A ja mam wyj***ne na Wasze kibicowanie, nie po to się idzie żeby przegrywać, gdyby żyła był taki zajebisty to by był co najmniej w pierwszej dziesiątce, za Małysza był Mateja którego wszyscy mieli w dupie, Piotruś sobie wyrobił taki poklask swoimi wypowiedziami sympatczyny chłopak może coś z niego będzie wiecej a do k***y nędzy tak ciężko powiedzieć że sp***olił ? Przez te wasze zcebulaczone gardła to nie może przejść ? Jak włączam telewizor to oczekuje że będą najlepsi i się doczekałem Złotego Stocha a reszte mam głęboko w dupie, zawsze się liczyli zwycięzcy jak o tym z historii nie wiedzie to polecam wrócić do książek ale niestety u nas w kraju obchodzi się rocznice nie zwycięstw tylko smutnych porażek na które i tak 95% społeczeństwa ma wyj***ne. Polecam książkę Ziemkiewicza ,,Polactwo'' zdrowego rozsądku Wam k***a trzeba. To była olimpiada a nie podrzędne skoki w wyp*zdowie małym na kartonowej skoczni gdzie z radości że ktoś w ogóle skoczył należą mu się honory.



Oni nie skaczą dla ciebie, przez ciebie i dzięki tobie - to po pierwsze.
Swoimi roszczeniami nie zachęcasz, a wręcz zniechęcasz do uprawiania sportu - tylko ułamek procenta sportowców dochodzi do szczytów, więc musiałbyś metodycznie gardzić <<byciem sportowcem>>. Twoje twierdzenie można więc rozwinąć w ten sposób: jeśliś nie kompetentny do osiągania laurum, winieneś WYpie**alAĆ W PODSKOKACH - BO k***A sp***OLISZ MI ROZRYWKĘ, NIE k***A? A strzelam, że sport, z którym najwięcej masz do czynienia, to co najwyżej picie piwa na czas. Nikt związany ze sportem nie wysunąłby takich wniosków, jakie wysunąłeś ty.