18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszyk szczawiu dla Niesioła

mic.mat • 2013-05-23, 19:33



Polecam od połowy, bo na początku pierdzieli coś o komarach...
Mnie coś ominęło czy przed 2007 czołgi jakieś jeździły, czy coś, że nawet w spokoju herbaty nie można było wypić? :<

obrus

2013-05-23, 19:47
tępa szmata

remi1982

2013-05-23, 20:00
Niesiołek skończył się już dawno temu, tak jak i całe to POsrane towarzystwo z ryżym na czele. Ale pozostała jedna rzecz, która zapewne nie daje mu spokojnie spać w nocy. A mianowicie ból dupy, jak Go kolesie spod celi nocami w kryminale zapinali, kiedy siedział za "poglądy".

Narkotyzier

2013-05-23, 20:00
Ciekawe jakby gadali żyjąc jak przeciętny Kowalski zarabiający 1100zł.

IjonTichy

2013-05-23, 20:10
to nie mnie nie smieszy tylko przeraża...

longlong7

2013-05-23, 20:10
przeciętny kowalski zarabia 3600;) ale to średnia firmy, np jeden szef i 100 pracowników

MrHahz

2013-05-23, 20:14
Bardziej od plującego mułem i kwasem Stefana rozbawiła mnie kobieta na końcu. Prosi o szacunek? Od kiedy mamy równouprawnienie to na szacunek najpierw trzeba sobie zasłużyć. Szczególnie gdy się pie*doli trzy po trzy.

mak667

2013-05-23, 20:21
pełoskie szmaty

mic.mat

2013-05-23, 20:30
Zastanawia mnie, czy ta babka rzeczywiście w to wierzy i widzi świat przez różowe okulary, czy jej za to płacą...

Kuriki

2013-05-23, 20:53
Takie sk***iałe mendy jak Niesiołowski mają realny wpływ na sytuację kawałka ziemi na której mieszkam...
Codziennie się temu dziwię i nie mogę pojąć dlaczego ludzie nie mają jaj by się skutecznie sprzeciwić...
No bo po co? Lepiej mieć na co narzekać i skomleć, że źle, że ciężko, że politycy ludziom w twarz plują.
Na ch*j pucz jak można być niewolnikiem.
Ale przynajmniej można legalnie opuścić ten k***idołek. Na razie... Mam nadzieję, że przez najbliższe lata się to nie zmieni.

Hehe. Koszyk ze szczawiem wyj***ł i potraktował jako szczyt chamstwa ale jak sam mówił by dawać dzieciom szczaw jak się kasy nie ma to już było w porządku :amused:

mic.mat napisał/a:

Zastanawia mnie, czy ta babka rzeczywiście w to wierzy i widzi świat przez różowe okulary, czy jej za to płacą...


Jestem skłonny uwierzyć, że ona rzeczywiście myśli, iż Polska to raj, a Tusk jest wybawicielem i superbohaterem. Istnieją tak głupie i zaślepione osoby więc nie zdziwiłbym się gdyby ta nawiedzona idiotka była jedną z nich.

Kamilp4

2013-05-24, 08:27
Nóż się w kieszeni otwiera... z każdą minutą coraz bardziej.
Oni chcą nas zakrzyczeć i wmówić nam Polakom, że jesteśmy debilami niezdolnymi do rządzenia krajem.
Taki właśnie obraz Polaków w Europie kreowali nasi okupanci w XVIII wieku; rzekomo niezdolni byliśmy do samodzielnego rządzenia tak dużym krajem.
Historia lubi się powtarzać...

rurkowiec

2013-05-24, 12:13
co za szmaciarz, z tym człowiekiem trzeba rozmawiać tak samo jak on rozmawia ze swoim wyborcami, czyli jak ostatni cham, bo grzecznie z tym komuchem się nie da.

wieniu

2013-09-06, 11:29
Niesioł zasługuje tylko na jedno prawy prosty w ryj...