18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosciół przyszłosci

myownspace • 2010-01-14, 17:15

... zakazana reklama

Mattias1

2010-01-14, 23:32
ej helloł. Bycie homoseksualistą nie jest pod żadnym względem złe :) !

Norbias

2010-01-14, 23:56
Mattias1 napisał/a:

ej helloł. Bycie homoseksualistą nie jest pod żadnym względem złe :) !



Chcesz nam o czymś powiedzieć ? ;-)

Nagai

2010-01-15, 08:48
Ale popatrzcie na to z drugiej strony, zamiast rzucać mięsem. Gdyby ludzie właśnie po osobnikach homo tak nie jechali i komentów nie słali chamskich w ich stronę, gdyby rząd dał już te "związki partnerskie" czy coś w ten deseń... nie było by takiego ruchu i różnych kampanii ze środowisk homo a co najważniejsze pewnie parad tych beznadziejnych by nie było... co za tym idzie kościół i rząd mogliby się zająć czymś produktywniejszym jak np. odśnieżanie ulic k***a mać.

Grace

2010-01-15, 09:32
Sonka napisał/a:

Czemu hetero nie wychodzą na ulice, nie robią filmików?



A może dlatego, że mamy 1247375947 filmów w których hetero się obściskują i takie tam. Po co powielać pattern na ulicy jak ktoś zrobił to bardziej profesjonalnie w świętym lesie?

Veetoo

2010-01-15, 16:59
Dachau

adekrataje

2010-01-15, 19:12
Cyndi Lauper - True colors

pa...........ix

2010-01-15, 19:13
Kasandra napisał/a:

wojtas105 może odrobinę tolerancji? Jak się kobiety całują to jest ok, jak mężczyźni to tak źle? Chcą, to niech się całują. Ich sprawa. Ciebie nikt nie zmusza.



swoją drogą, to przyzwyczajeń nie oszukasz ;D jego może np. nie ruszać coś, co rusza Ciebie ;) ale coś czuję, że chodzi Ci o dyskryminację przez niego mężczyzn (feminista, fe!)

wo...........05

2010-01-15, 23:47
Jestem taki zuy.

isotop

2010-03-27, 21:48
Sonka napisał/a:

Homo~ - ok. Tylko niech się z tym tak nie obnoszą, nosz k***a mać! Im więcej tych parad, kampanii jak ta na filmiku, itd, tym bardziej działają mi na nerwy. Czemu hetero nie wychodzą na ulice, nie robią filmików?


Nie wiem kto się bardziej obnosi. Wszystkie te kampanie są tworzone aby społeczeństwo oswoić z tematyką homoseksualizmu. Chociaż parady mijają się zupełnie z celem, ale mniejsza z tym. Dla mnie najlepszy przykład "obnoszenia się" to pary wymieniające energicznie ślinę w parkach, na ulicach i wszędzie gdzie się da gdy mamy jakieś zakochane święto. Już nie wspomnę o walentynkach, toż to jest właśnie święto hetero.

Leexo

2010-10-20, 12:34
Niewiem,moze jestem nie normalny (chociaz uwazam to akurat za normlanosc) ale zycze jak najgorzej wszystkim pedalom i pedofilom.Dobra,niech sie pie**ola,niech sie liza robia sobie laski,ale co to k***a ma byc ze musze sluchac w telewizji gazetach radiu ze wychodza na ulice manifestowac,malo tego,chca miec prawa do ADOPTOWANIA DZIECI.Niestety,w tych czasach wszystko tak zapie**ala ze za pare lat beda stawiane burdele dla pedalow i pedofilow(Jak meczety,zalecam do czytania o islamizacji Europy).Kontrowersja jest chyba w modzie.

I nie pisze tego po to zeby wzniecac jakies klotnie dalej pod filmem.

Avitus

2012-01-13, 16:10
Mógł ktoś uprzedzić że się będą pedały całować to bym przynajmniej klawiatury nie obrzygał.