18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół luterański ma pierwszego biskupa-lesbijkę

Scarab_Bonku • 2009-11-09, 18:52
Enjoy!

Cytat:

W Luterańskim Kościele Szwedzkim wyświęcono w niedzielę na biskupa Sztokholmu panią Evę Brunne. Po raz pierwszy w tym Kościele godność biskupią otrzymała zdeklarowana lesbijka.

Zaledwie dwa tygodnie temu Kościół szwedzki przyznał swoim duchownym prawo do związków homoseksualnych.

55-letnia biskup Brunne żyje w zarejestrowanym związku partnerskim i wraz ze swą partnerką wychowuje syna.

Cywilne małżeństwa par tej samej płci są dozwolone w Szwecji od 1 maja tego roku. Ustawę o nich poparła w parlamencie większość partii, przeciwko zagłosowali jedynie chrześcijańscy demokraci.



Cytu Cytu... a tu kobieta:


źródło:
Kod:
http://fakty.interia.pl/religia/news/kosciol-luteranski-ma-pierwszego-biskupa-lesbijke,1394413,2943

Ag...........pt

2009-11-09, 22:26
grochu19jg napisał/a:

Rzady powinny pomagać tym chorym ludziom jakimi sa homoseksualisci; dlaczego nie wybrac na biskupa nie poczytalnego ze szpitala dla umyslowo chorych ? Przeciez tak samo jest chory co HOMOSEKSUALISTA... Gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c



:ok***a: :samobojstwo:

Scarlet

2009-11-09, 22:26
grochu19jg napisał/a:

gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c



zdziwiłbyś się, są udokumentowane przypadki homoseksualizmu u zwierząt. a do reszty Twojego tesktu nie będę się odnosić, bo szkoda mi czasu :) :)

sveq

2009-11-09, 22:43
hypek napisał/a:

sveq, podejrzewam, że większość Twoich heteroseksualnych dziewczyn była gruba i brzydka, czyli paskudna. Ponadto zapewne odnosiły się z pogardą do Ciebie jako przedstawiciela płci brzydkiej.
Dlatego też z zazdrości pie**olisz takie głupoty o lesbijkach.
Wersja alternatywna: dostałeś kosza od jakiejś fajnej laski, bo wolała kobiety od Ciebie :)



Niestety (albo stety) twoja teoria nie ma poparcia w rzeczywistości.

Nie wiedzieć czemu na mnie najechałeś ale zlewam cię, bo piszesz jak leśny dziadek z onetu.

Scarab_Bonku

2009-11-09, 22:46
Ja się z kolei odniosę jeszcze do atrakcyjności lesbijek... Ostatnio zdarzyło mi się być (nie)przypadkiem w klubie raczej dla par homoseksualnych i tak jak panów to nawet podziwiałem, tak Panie mnie odrzucały na kilometr i nie tknąłbym ich kijem... A jeżeli na imprezie podoba Ci się bardziej ktokolwiek, a nawet cokolwiek niż kobieta, to wysuwam wniosek, że ta 55-latka to taki typowy przykład do zapoznania sie z realiami w świecie lesbijskim.

Scarlet

2009-11-09, 23:48
Scarab_Bonku, szukałeś chłopaka? :mrgreen:

hypek

2009-11-10, 00:09
sveq, zarzucasz mi, że ja na Ciebie najechałem. A Ty zapewne nie najechałeś na lesbijki, hm? :>


Cytat:

Rzady powinny pomagać tym chorym ludziom jakimi sa homoseksualisci; dlaczego nie wybrac na biskupa nie poczytalnego ze szpitala dla umyslowo chorych ? Przeciez tak samo jest chory co HOMOSEKSUALISTA... Gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c

grochu19jg, a po polsku?


Scarab_Bonku, a jak wiele kobiet tam było? Może po prostu pecha miałeś? :)

Bogna

2009-11-10, 00:24
Poczekajcie, przyszykuję popcorn, ciekawy 'fajt' się szykuje.

CPCH

2009-11-10, 08:58
kyrie elejson apoookalipsa!

eN...........oy

2009-11-10, 09:54
ale debatę tu prowadzicie.. aż się czytać odechciewa ;-)
może przenieście się na forum.

a co do biskupa-lezbijki? na stos tę wiedźmę!!!
pzdr;)

hypek

2009-11-10, 14:36
eNjoy napisał/a:

może przenieście się na forum.

:wtf:
to jest forum

Scarab_Bonku

2009-11-10, 16:36
hypek napisał/a:


Scarab_Bonku, a jak wiele kobiet tam było? Może po prostu pecha miałeś? :)



Impreza (koncert) miała ok. 100 uczestników. Podział płci po ok. 50%, więc prostym rachunkiem lesbijek było 94, gejów 4, ja i moja dziewczyna :mrgreen:

Scarlret - szukaliśmy z dziewczyną ;-)

Szukaliśmy, z dziewczyną. Ale trójkąciki z hetero ich nie pociągały :cry:

Nikt nie zauważył ale z racji swojej własnej poprawności spytam: Jak mogę poprawić tagi, bo mnie aż razi ten błąd...

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-10, 16:43 ]
najlepiej sprawdzić ze 3 razy zanim się coś wyśle
wypadałoby też "opie**olić" szanowne moderatorstwo że tego wcześniej nie widziało ;-)

Wilq94

2009-11-10, 17:10
sveq napisał/a:



Większa część kobiet zostających lesbijkami jest gruba i ma nadwagę, wszystko w obawie przed problemami w znalezieniu mężczyzny.



Nie wiedziałem, że będąc grubym ma się nadwagę ;-)

wawra0810

2009-11-10, 18:07
ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali????????????????????? :evil:

Scarab_Bonku

2009-11-10, 18:41
wawra0810 napisał/a:

ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali????????????????????? :evil:



Gratuluję wspaniałego pierwszego posta! :idzwch*j:

Wszyscy nienawidzimy lesbijek i gejów i dlatego chodzimy do klubów gejowsko-lesbijskich. Mamy wielu znajomych homo ale to tylko zakłamanie i tak naprawdę to zawieramy takie znajomości, by zebrać ich w kupę i wysłać w kosmos. Przynajmniej ja tak mam. Aha - mama zamykała mnie w szafie, bo nie mieliśmy miejsca w M2. Wiesz rodzina 2+15 musi sobie jakoś radzić.

sveq

2009-11-10, 23:22
wawra0810 napisał/a:

ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali????????????????????? :evil:



mnie czasami mama kablem od pilota biła jak byłem mały, ale to chyba nie miało większego wpływu na moją prawidłową postawę wobec dziwactwa jakim są homo.