18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kość niezgody na świątecznej imprezie

wir00z • 2024-01-01, 20:20
Myślicie że jedni byli za PiSem a drudzy za KO?


dmnunited

2024-01-02, 11:52
A później takie k***a zjeby lądują na chirurgii szczękowo-twarzowej i trzeba ich operować. j***ne stłuki.

PiesKracy

2024-01-02, 12:33
Podobno to nagranie z sylwestra na którym bawił sie syn tej k***y zenka martyniuka :D ze niby ten syn te awanturę rozpętał.


jednak nie. ale to ze z.m to k***a podtrzymuje

PisPo

2024-01-02, 14:33
Casperish napisał/a:

To w ogole w polsce jest?



ty tak na serio ?

cocktajl

2024-01-02, 17:56
Ścierwaw kibolskie.

goofastfood

2024-01-02, 21:36
Przeciez to ta bitka za ktora zgarneli syna Zenka Martyniuka. Tylko nie wiem ktory to.

spawarka_inwertorowa

2024-01-02, 22:46
MysteryMan napisał/a:

Jak można lubić winiary ?



co??? , przecież kielecki to sam ocet!

alorotom

2024-01-03, 01:12
goofastfood napisał/a:

Przeciez to ta bitka za ktora zgarneli syna Zenka Martyniuka. Tylko nie wiem ktory to.



XD I zapomnieli jak się mówi po polsku więc gadali po angielsku xD

Andrzejas

2024-01-09, 02:05
SlimShady napisał/a:

j***ć pis - ci co głoszą te hasło pokazują jak dali się zaprogramować aktualnej władzy. Zaraz będziecie bezmózgi na nich narzekać zastanawiając się gdzie te k***a wolne media i sądy. Nie pozdrawiam



A co? Może nie j***ć PiSu? j***ć! j***ć ile wlezie i ile sił starczy! I j***ć tych, którzy za PiSiorami się wstawiają. Najwyżej PO też będziemy j***ć, ale póki co, to już jesteśmy pewni, że JEBAĆ PIS!

olokop

2024-01-11, 18:02
SlimShady napisał/a:

j***ć pis - ci co głoszą te hasło pokazują jak dali się zaprogramować aktualnej władzy. Zaraz będziecie bezmózgi na nich narzekać zastanawiając się gdzie te k***a wolne media i sądy. Nie pozdrawiam



Aż się zalogowałem dla Ciebie. Włączyłem dzisiaj w aucie radio Maryja i słuchałem wiecu pisowego. Już sam fakt, że tylko zacofany kościół Was popiera to powód do wstydu. Wstawiają się za Wami pedofile, a Wy korzystacie z tego. Ale bajka się skończyła, powoli Was się wykorzeni, tylko w przeciwieństwie do Waszych działań, z klasą i kulturą :)

aerone

2024-01-19, 13:36
SlimShady napisał/a:

j***ć pis - ci co głoszą te hasło pokazują jak dali się zaprogramować aktualnej władzy. Zaraz będziecie bezmózgi na nich narzekać zastanawiając się gdzie te k***a wolne media i sądy. Nie pozdrawiam




A nie dopuszczasz tego że można j***ć pis z własnej woli? Bez tego mitycznego programowania? Nie oglądam programów informacyjnych w tv, nie czytam gazet a i tak jakoś samo się na usta ciśnie. Ciekawe czy jak napiszę pie**olić pis to już nie będzie programowanie?